نوادا, Dems رهبر: آن زمان برای پایان دادن به قفقاز تغییر برای اولیه

بزرگنمایی این تصویر یک حوزه و رهبر راست شمارش آرا در یک جلسه محل در کورونادو دبیرستان در Henderson,

توسط MINERALNEWS در 6 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

یک حوزه و رهبر راست شمارش آرا در یک جلسه محل در کورونادو دبیرستان در Henderson, Nev. در روز شنبه. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پاتریک Semansky/AP

نوادا حزب دموکرات را بالا رسمی روز دوشنبه گفت که دولت ریاست جمهوری قفقاز در این ماه شاید باید گذشته است. او می گوید: دولت باید آغاز فرایند تغییر به یک ایالت ریاست جمهوری اولیه.

"من معتقدم که ما نیاز به شروع به داشتن یک مکالمه جدی جلوتر از چرخه بعدی در مورد محدودیت های حزبی فرآیند و قوانین در اطراف آن" نوادا دولت حزب دموکرات صندلی ویلیام کوردی در بیانیه ای گفت.

"اگر هدف ما این است به عنوان بسیاری از دموکرات نوادا به عنوان ممکن است به برابر به انتخاب ما نامزد آن زمان برای دولت ما حزب و انتخاب رهبران نگاهی به تغییر به یک اولیه روند حرکت رو به جلو," او اضافه شده است.

کوردی حمایت از پایان دادن به قفقاز در نوادا می آید همان هفته سابق رهبر اکثریت سنا هری رید حمایت برای پایان قفقاز در معرفی نامزدها برای رئيس جمهور.

"من معتقدم که ما باید به روند انتخاب نامزد و حتی بیشتر در دسترس است. ما ساخته شده آن را آسان تر برای مردم به ثبت نام برای رای دادن در اینجا در نوادا در سال های اخیر و در حال حاضر ما باید آن را آسان تر برای مردم را به رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری, مسابقات," رید گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه. "به همین دلیل من اعتقاد دارم که آن زمان برای حزب دموکرات به حرکت به مقدماتی در همه جا."

گروه کر در حال رشد در برابر قفقاز می آید پس از افتضاح در آیووا کشور اول ریاست جمهوری نامزدی مسابقه. حزب دموکرات نیست گزارش هر گونه نتایج تا روز بعد پس از مشکلات با یک برنامه گوشی های هوشمند طراحی شده برای ورود نتایج و شکست یک طرح پشتیبان شامل نیم در رای برگه ایجاد سردرگمی و اختلال. این قفقاز' ظروف سرباز یا مسافر شد و به دنبال آن استعفای آیووا حزب دموکرات را رئیس.

بالا-مخاطرات بحران کشف و ضبط شد توسط طرفداران از بین بردن قفقاز. برای سال منتقدان گفت: این فرد در فرایند پیچیده است که در آن مردم آیووا نمایندگان شان می تواند ساعت را صرف در حوزه تصمیم گیری در حزب خود را نامزد خاموش بسیاری از این فرآیند است.

طرفداران می گویند افراد معلول و کسانی که کار یا مراقبت از کودکان خواسته در صورت افزایش موانع در شرکت. حامیان پایان دادن به قفقاز نیز برجسته تاریخی مشارکت کم. برای مثال در سال 2016 تنها 15.7 درصد از کسانی که واجد شرایط برای رای دادن در آیووا تبدیل به حزبی. در این سال تنها 9.1 درصد از رای دهندگان واجد شرایط شرکت کردند.

در نوادا که در آن به قفقاز رفت و بیشتر هموار تر در آیووا, نتایج کامل در دسترس نیست تا دو روز پس از رای گیری.

شمارش و گزارش جلسه نتایج شد بیشتر وقت پس از کمیته ملی حزب دموکرات تغییر آن قوانین نیاز است که سه مجموعه جداگانه ای از نتایج شمارش از هر حوزه.

این تغییرات اتفاق پس از ایالت ورمونت برنی ساندرز از دست داد به هیلاری کلینتون در آیوا در سال 2016 توسط یک تیغ نازک حاشیه پیشرو ساندرز به ادعا می کنند که پیچیده حزبی فرایند ممکن است هزینه داشته باشد او یک پیروزی در دولت است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن