درس 130: مدیریت غیر ترجمه برای پروژه های توسعه کسب و کار

با تشکر از شما برای دنبال کردن این سری در قرار دادن همه چیز را در عمل پس از نزدیک! ما تا به حال برخی از بحث ه

توسط MINERALNEWS در 17 دی 1398

با تشکر از شما برای دنبال کردن این سری در قرار دادن همه چیز را در عمل پس از نزدیک! ما تا به حال برخی از بحث ها و این خوب است بدانید که شما با بهره گیری از این موضوع است. من می خواستم به وقف آخرین مقاله در این مجموعه به مدیریت غیر-ترجمه پروژه های است که همه چیز مربوط به در حال اجرا ما بازاریابی و فروش و توسعه کسب و کار و یا حتی روز به روز عملیات.

البته ما می دانیم که چگونه برای مدیریت *ترجمه* پروژه های بسیار خوبی (حداقل ما باید!), اما اغلب تمام پروژه های توسعه دچار غفلت و یا تحت مدیریت. قبلا در این سری ما صحبت در مورد ساخت بیشتر از همه ایده هایی که شناور در اطراف و همه الهام بخش است که شما در قرعه کشی از رویدادها و همایش ها. در این مقاله من می خواهم به ارائه برخی از ابزار و روش های به واقع کار بر روی پروژه های شما مشخص کرده ایم.

روش انجام کارها

داشتن در مورد آن را یاد یکی از همکاران من در تلاش برای اعمال روش GTD در کسب و کار برای چند ماه در حال حاضر. اگر شما با آن آشنا نیست هنوز GTD نیروهای شما را به عمل بر ایده های خود را و برنامه های. در اینجا چیزی است که GTD توصیه می کند:
1) ضبط: نوشتن تمام ایده های خود را به-dos و وظایف را بر روی کاغذ و یا بر روی دستگاه شما. ایده این است که شما باید به آن را آسان به گرفتن اطلاعات بنابراین شما لازم نیست با قرار دادن چیز برای بعد. من استفاده از تخته سفید برای جمع آوری ایده ها و طرح های, من فقط آنها را بنویسید لحظه ای که به ذهن من می آیند. اگر من دور من استفاده از گوشی های هوشمند و یا قرص خود را به ارسال ایمیل به خودم (بنیانگذار این روش احتمالا به من بگویید برای اضافه کردن به من هرگز پایان دادن به توده ای از ایمیل های, اما آن را برای من کار می کند) به عنوان یادآوری.
2) روشن شدن: GTD قرار می دهد مقدار زیادی از تاکید بر واقع شکستن خود را به امتیاز به مراحل عملی. این است که اغلب تکمیل شده با 2 دقیقه قاعده: اگر شما می توانید آن را در 2 دقیقه آن را انجام دهد اما اگر آن را به دیگر برنامه برخی از زمان را به انجام آن شد. اگر شما می توانید چیزی به آن را انجام دهد. من شده است با تفویض اختیار طیف وسیعی از وظایف را برای 2 سال در حال حاضر و این آزاد کردن مقدار قابل توجهی از زمان در خاطرات من.
3) سازماندهی: قرار دادن عملی موارد در دسته بندی و اولویت به علاوه اختصاص خرما به علت و تنظیم یادآوری. آن را آسان به احساس ضعف اگر شما ده ها تن از طرح ایده ها و لیست بنابراین در واقع گسترش آن در سراسر یک دوره از زمان و اولویت بندی می تواند کمک به شما خارج شدن از حالت فلج.
4) بازتاب: نگاهی به-dos به شکل گام بعدی بهبود نقاط موجود و انتخاب چیزهایی که شما باید زمان و انرژی به انجام در حال حاضر است. این یک گام مهم برای من به عنوان من معمولا انواع مختلفی از وظایف بر روی صفحه که نیاز به مهارت های مختلف و سطح تعامل. آن را ضروری است برای من برای شناسایی آنچه که من احساس می کنم مثل انجام در حال حاضر و چیدن مناسب نوع کار. در یک بعد از ظهر جمعه من ممکن است احساس مانند یک وبلاگ نوشتن مقاله و یا انجام بازاریابی, اما من قطعا می تواند از طریق یک توده ای از اسناد و مدارک به تکه تکه.
5) تعامل: انتخاب بعدی خود عمل و رسیدن به آن است. اگر همه چیز به خوبی توضیح داده شده و سازمان یافته آن را می شود بسیار ساده تر را انتخاب کنید تا هر کار شروع با آیتم های کوچکتر به کار بر روی آنها. من معمولا در تهیه لیست من برای روز صبح وقتی که من می تواند برآورد الزامات و سطح انرژی من.

Kanban

با ریشه های آن در صنعت ساخت Kanban شده است به طور گسترده ای به تصویب رسید و در بسیاری از پروژه های مدیریت محیط. در ابتدایی ترین شکل Kanban خواستار شما را به استفاده از کارت و یا پس از آن یادداشت ها چیزی به چوب آنها را بر روی و یک قلم. خود را Kanban و هیئت مدیره باید به تقسیم: برای انجام و انجام شده است. ایده این است که به نوشتن تمام مراحل در هر پروژه بر روی آن و حرکت آنها را از به انجام به انجام و انجام شده است. این به شما می دهد یک نمایش تصویری از آنچه که شما در حال کار بر روی و چه در خط لوله. من با استفاده از Kanban و یک تخته سفید تا سال گذشته زمانی که من شروع به رفت و آمد بیشتر و آن را به طور فزاینده سخت تر برای نگه داشتن تخته سفید به روز شد.

Kanban translation

Kanban ترجمه

نمودار گانت

زیبا در سادگی و مهلت گرا نمودار گانت اجازه می دهد برای ارائه پروژه های خود را در یک جدول زمانی نشان دادن توالی منطقی از تمام وظایف. من شخصا نمودار گانت برای پروژه های بازاریابی که در آن من می دانم آنچه که من باید انجام دهید, اولین, بنابراین من می تواند در حرکت به مرحله بعد.

Gantt translation

وقتی که می آید به طور کلی مدیریت کسب و کار برای کل سال شما همچنین ممکن است لذت بردن از مقاله نوشتم برای فرهنگ و هنر وبلاگ در انجام کارها برای مترجمان است.

PS رای گیری برای بهترین زبان وبلاگ های حرفه ای در حال حاضر باز! من افتخار بود اگر شما تصمیم به رای دادن برای من (به دنبال Wantwords پایین صفحه).

گرفتن آغاز شده در ترجمه, چگونه یک مترجم چگونه برای شروع در ترجمه کار به عنوان یک مترجم

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitly
آخرین مطالب