انگلیسی, ویروس متجاوزین در حالی که نیویورک می بیند مثبت

نیویورک - نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های جمعه برای درمان خود بیماری کروناویروس در حالی که مقا

توسط MINERALNEWS در 19 فروردین 1399

نیویورک - نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های جمعه برای درمان خود بیماری کروناویروس در حالی که مقامات در نیویورک امیدوار است که یک زن درست کردن از مرگ و میر و جدید بستری شدن در بیمارستان را نگه دارید و سیگنال که کانون ایالات متحده شیوع تبدیل شده بود یک گوشه.

جانسون منتقل شد به واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان لندن پس از علائم خود را به طور چشمگیری بدتر دوشنبه فقط یک روز پس از او بستری شد برای چه بود گفت: به روال آزمون. 55 سال برای اولین بار در جهان شناخته شده رئیس دولت به سقوط بیمار با این ویروس آگاه بود و بلافاصله نیاز به قرار دادن در یک دیدار کرد.

وزیر امور خارجه بریتانیا, دومینیک Raab شده است تعیین شده به بیش باید جانسون ناتوان شدن. یک قبر به دنبال Raab روز دوشنبه گفت که جانسون "در دست های امن" در بیمارستان است که در درمان بسیاری از بیماران مبتلا به ویروس.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که اولین نشانه های ضعف شیوع بیماری وجود دارد ممکن است نزدیک شدن به اوج خود در حالی که روشن است که این هیچ وقت برای استراحت اجتماعی محدودیت فاصله.

"اعداد شبیه به آن ممکن است عطف" کومو گفت: هر چند او هشدار داد که بحران به مراتب بیش از.

به عنوان مرگ و میر در ایالات متحده نزدیک 11,000 با بیش از 365,000 تایید عفونت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاهش تلاش بودند نشانه هایی از کند کردن روند گسترش ویروس.

ملت متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci بود با احتیاط خوش بینانه گفت که در نیویورک "آنچه که ما انجام شده است کار کرده است."

سهام شروع به پریدن کرد در وال استریت و در سراسر جهان امیدوار است که این بیماری همه گیر می تواند کاهش. میانگین صنعتی داو جونز به دست آورده بیش از 1,600 امتیاز و یا نزدیک به 8 درصد در روز دوشنبه و تجمع ادامه داد: در آسیا در روز سه شنبه.

چین روز سه شنبه گزارش جدید مرگ و میر ناشی از coronarivus بیش از 24 ساعت گذشته. تعداد روزانه جدید مرگ و میر در کشور است که باعث به جهانی همه گیر شده است معلق در هوا در تک رقمی برای هفته هدف قرار دادن فقط یک در موارد متعدد.

تعداد coronavirus موارد نیز رها در اروپا نقاط ایتالیا و اسپانیا.

ایتالیا تا به حال آن کوچکترین روز افزایش جدید COVID-19 مورد در اوایل سه هفته در روز دوشنبه. همچنین شاهد کاهش برای سومین مستقیم روز در بخش مراقبت های ویژه تخت های اشغال شده توسط بیماران آلوده.

برتر جوزپه کونته وعده ایتالیایی است که آنها به زودی "درو میوه از این فداکاری" در آزادی شخصی هر چند او کاهش یافته است به می گویند که یک مستند در سراسر کشور خواهد بود برداشته.

ایتالیا دارای بیشترین مرگ و میر بیش از 16,500 — اما فشار در بخش های مراقبت ويژه در شمال کاسته است به طوری که آن را دیگر airlifting بیماران به سایر مناطق است.

در اسپانیا و میر و عفونت های جدید کاهش یافته و دوباره در روز دوشنبه. وزارت بهداشت گزارش 637 جدید, مرگ و میر, کمترین تلفات در 13 روز و در مجموع بیش از 13000 مرده است. عفونت های جدید نیز به کمترین میزان در دو هفته.

این نشان می دهد که اسپانیا در حال ورود به "مرحله جدیدی از نبرد" گفت: حمل و نقل و تحرک و امور شهری وزیر خوزه لوئیس Ábalos. اما "این مرحله جدید به این معنا نیست ما می توانیم اجازه پایین گارد ما."

شیوع بیماری در جاهای دیگر نقل مکان کرد و در جهت مخالف: فرانسه ثبت بالاترین 24 ساعته و مرگ و میر از این بیماری همه گیر آغاز شد — 833. ژاپن به عنوان یک وضعیت اضطراری برای توکیو و دیگر مناطق به دلیل افزایش عفونت در این کشور با جهان سوم بزرگترین اقتصاد و قدیمی ترین جمعیت.

مرگ و میر در انگلیس صعود کرد بیش از 400 روز دوشنبه در مجموع نزدیک به 5,400. پنج شنبه بود به خصوص تلخ با بیش از 600 مرگ و میر — بیش از ایتالیا ثبت شده است.

زوال جانسون بهداشت در زمان های بسیاری در بریتانیا ، ساعت قبل از آن او در توییتی که او در روحیه خوبی و تشکر از خدمات بهداشت ملی برای مراقبت از او و دیگران با این بیماری است.

"در مشاوره دکتر من رفتم به بیمارستان برای برخی از آزمایشات روتین به عنوان من هنوز تجربه علائم کروناویروس" جانسون گفت: در صدای جیر جیر. او گفت که او برای نگه داشتن در تماس با تیم خود را در "همانطور که ما با هم کار کنند برای مبارزه با این ویروس و حفظ همه امن است."

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

در سراسر جهان بیش از 1.3 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و تقریبا 75,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی هستند قطعا بسیار بالاتر به دلیل محدود آزمایش راه های مختلف سازمان ملل تعداد کشته و عمدی underreporting توسط برخی از دولت ها است.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی. بیش از 277,000 مردم بهبود در سراسر جهان است.

آخرین داده ها نشان می دهد اجتماعی فاصله به نظر می رسد به کار در برخی از کشورها و بهتر از حد انتظار است.

یکی از اصلی مدل در شیوع دانشگاه واشنگتن در حال حاضر طرح مورد 82,000 آمریکا مرگ و میر از طریق اوایل ماه اوت یا 12 درصد کمتر از آنچه قبلا پیش بینی با کمترین تعداد مرگ و میر روزانه اتفاق می افتد مارس 16. مدل متکی بر بسیار قوی تر داده ها از ایتالیا و اسپانیا و از بیمارستان.

تعداد مرده در ایالت نیویورک گذشته افزایش یافت 4,700. دولت به طور متوسط کمتر از 600 مرگ و میر روزانه برای چهار روز گذشته. هر چند وحشتناک تا حدودی ثابت روزانه بالغ دیده می شد به عنوان یک علامت مثبت است. کومو نیز گزارش داد که تعدادی از افراد جدید وارد بیمارستان های روزانه کاهش یافته است عنوان شده است که تعدادی از بیماران بدحال نیاز به هواکش.

اما سیستم مراقبت های بهداشتی است که هنوز تیره و تار است. به کمک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک بیمارستان نظامی کشتی فرستاده شده به شهر نیویورک در حال حاضر می تواند قبول COVID-19 بيمار. کومو توییتی که USNS راحتی را اضافه کنید 1,000 تخت کارکنان فدرال پرسنل ارائه "بسیار مورد نیاز امداد."

کومو نیز دستور داد مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری بسته باقی می ماند و تا پایان این ماه و دو برابر جریمه برای قانون شکن به $1,000.

یک گزارش از یک فدرال ناظر آژانس متوجه شد که سه نفر از چهار متحده بيمارستانهای مورد مطالعه در حال حاضر به درمان بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک COVID-19. بعضی جاها مثل مریلند ویرجینیا و واشنگتن دی سی پیش بینی اوج نمی خواهد آمد تا زمانی که ممکن است و یا به خوبی به تابستان است.

___

طولانی گزارش از واشنگتن و Hinnant گزارش از پاریس. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن