مسیحی و گروه های مسلمان در سراسر GTA هم از این مرحله بی سابقه ای از لغو هفتگی, خدمات, در حالی که دیگر گروه های ایمان هستند و محدود کردن آنها به کاهش احتمال عفونت از COVID-19.

اواخر بعد از ظهر جمعه قلمرو مذهبی اسقف اعظم از تورنتو گفت که لغو تمام آخر هفته توده پس از انتاریو افسر ارشد پزشکی خواست تمام مجامع عمومی محدود شود به حداکثر 250 نفر است.

“نگرانی اصلی ما است معنوی و سلامت جسمی و رفاه مؤمنان و همه کسانی که در خدمت در parishes ما به رسمیت شناختن است که ما یک وظیفه برای مراقبت از جامعه بزرگ و آسیب پذیر ترین در میان ما” گفت: کاردینال توماس Collins, در بیانیه ای.

پیش از آن در هفته کلیسا گفت: آن دلسرد دریافت عشای ربانی در زبان و درخواست وفادار به دریافت آن تنها در دست است.

کاتولیک حکم قرار است به 200 اثر parishes.

در اواخر روز پنجشنبه کانادا شورای ائمه و مسلمان انجمن پزشکی کانادا فرستاده مشترک آزادی “به شدت توصیه مساجد را به حالت تعلیق” نماز هفتگی در مراکز برخی از آن ها را بیش از یک هزار نفر از شرکت کنندگان.

تعدادی از مساجد مانند اسلامی موسسه تورنتو (IIT) و جامعه اسلامی آمریکای شمالی کانادا گرفته اند این مرحله است. کسانی که باقی می ماند باز باید دستور خود را در عبادت به کوتاه شدن نماز خود را نماز تشک با آنها و انجام مراسم وضو گرفتن در خانه.

“خط پایین این است که حفظ زندگی یکی از مهم ترین اصول اسلام است و اگر ما می بینیم که آن را در معرض خطر است پس از آن من فکر می کنم ما نیاز به انجام هر کاری که ما می توانیم در قدرت ما برای اطمینان حاصل شود که ما قرار نیست که زندگی در معرض خطر” گفت: فرید امین رئیس با هیئت مدیره با بمبی واقع در سکربروق.

“این بی سابقه در تاریخ مدرن در کانادا … اما این است که نه بی سابقه ای در تاریخ اسلام گفت:” امین که اضافه شده که در حدود 1500 نفر آمدن به نماز جمعه بمبی در هر هفته. “جامعه ما بسیار متنوع یک جامعه است که سفر های زیادی و یک جامعه می آید که از نقاط مختلف جهان و ما نیز باید مقدار زیادی از سالمندان در جامعه است.”

بمبی بود که نه تنها بسته برای هر دو نماز جمعه را لغو کند تا در نماز جماعت, کلاس ها, برنامه ها و در محل مدرسه ابتدایی تا آوریل 6. “ما باید برای نشان دادن رهبری و … در سطح جامعه ما موظف به حفاظت از ما جماعت.”

اما برخی از گروه های مذهبی در حال تلاش برای باز بماند به عبادت یک محل برای پیدا کردن راحتی معنوی در طول زمان افزایش اضطراب اما نیاز به عبادت به پایبندی به اقدامات سختگیرانه اجتماعی مانند فاصله و محدود کردن تماس با دیگران است.

Rev. Cheri DiNovo یک وزیر در ترینیتی-سنت پل ایالات کلیسا و مرکز ایمان و عدالت و هنر گفت: آنها خواهد بود لغو همه خدمات پس از این یکشنبه و حرکت آن را به صورت آنلاین و فقط تا اوایل آوریل است.

“این است که به سادگی هر چه تمام گروه های ایمان باید انجام دهید در حال حاضر. همه گروه های ایمان به اشتراک گذاری است که ما باید به یکدیگر عشق و عشق جهان” گفت: DiNovo. “و من فکر می کنم به عشق این جهان است که برای حفظ هر کس امن است.”

خاخام یوسی Sapirman با بث تورات جماعت در شمال نیویورک گفت که در حالی که شنبه شبات خدمات خود ادامه خواهد داد و کسانی که مایل به ماندن در خانه قادر خواهد بود برای شرکت از طریق livestreaming.

Sapirman گفت: آنها خواسته اند کسانی که با برنامه ریزی “چرخه زندگی” حوادث مانند عروسی shivas و بت Mitzvahs یا نظر آنها را در حال حرکت و یا محدود کردن اندازه از تجمعات.

فدراسیون یهودیان تورنتو نیز در ارتباط با بیش از 100 سازمان های یهودی در این شهر برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و بهترین شیوه.

در تازه ترین یادداشت آدم مینسکی, رئيس جمهور و مدیر عامل UJA پیشنهاد کنیسه اجرای اقدامات مانند بوسیدن نیست و تورات کتاب مقدس و آثار پرسیدن عبادت به نگه داشتن یک صندلی خالی بین یک دیگر و هیچ وعده غذایی است.

دریافت بیشتر از امروز داستان بالا در صندوق پستی خود را

برای ثبت نام در ستاره صبح, عناوین خبرنامه ایمیل برای یک جلسه از روز بزرگ ،

ثبت نام در حال حاضر

این معبد هندو در ریچموند هیل گفت: همچنین اقدامات انجام شده برای اولین بار در تاریخ 30 ساله برای اطمینان از آن جانبازان امن هستند. Kidambi Raj, یک عضو ارشد گفت: آیین تنظیم شده است را برای محدود کردن تماس فیزیکی بین جانبازان و کشیش.

“نماز در حال تغییر با کمتر تماس مستقیم با نمازگزاران توسط کشیش. ارائه گل و روشنایی از لامپ ها و تماس های شخصی به حداقل برسد گفت:” راج.

علاوه بر این افراد را تشویق به ماندن در خانه تا زمانی که بحران است و مراقبت بیشتری گرفته است به پاکسازی معبد و به حداقل رساندن جمعیت.

Noor Javed
نور جاوید یک تورنتو-بر اساس گزارش خبرنگار پوشش امور جاری در منطقه نیویورک. او در توییتر دنبال کنید: @njaved

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de