Pompeo, در, قزاقستان, هشدار رو به رشد چین در رسیدن به

نورسلطان قزاقستان - وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo است در قزاقستان فشار مقامات باید با احتیاط از روسیه و چین س

توسط MINERALNEWS در 13 بهمن 1398

نورسلطان قزاقستان - وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo است در قزاقستان فشار مقامات باید با احتیاط از روسیه و چین سرمایه گذاری و نفوذ است.

آوردن یک پیام مشابه به او تحویل داده شده بارها و بارها به کشورهای دیگر Pompeo گفتن ارشد قزاقستان مقامات روز یکشنبه که جذابیت سرمایه گذاری می آید با یک هزینه برای حاکمیت و ممکن است به جای کمک به توسعه بلند مدت.

Pompeo شروع یک سفر کوتاه به کشور از جلسه با قومی قزاق ها که خانواده از دست رفته اند و یا بازداشت شده در چین سرکوب مسلمانان و دیگر اقلیت های قومی و مذهبی در غرب سین کیانگ استان است.

Pompeo نیز تبریک قزاقستان در آن بازگشت جنگجویان دولت اسلامی از عراق و سوریه است. قزاقستان گرفته شده نزدیک به 600 مبارزان و اعضای خانواده بازداشت در مناطقی که قبلا تحت کنترل این گروه است.

علاوه بر این او اصرار مقامات ارشد در مرکزی کشور آسیایی به اصرار ادامه اصلاحات است که اجازه می دهد ایالات متحده بیشتر سرمایه گذاری در کشور است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب