بیش از 432,000 مدعیان ظ در فلوریدا در هفته گذشته

اورلاندو فلوریدا. - فلوریدا به حال جدید ترین نرخ بیکاری از هر گونه امور خارجه ایالات متحده هفته گذشته به بیش ا

توسط MINERALNEWS در 12 اردیبهشت 1399

اورلاندو فلوریدا. - فلوریدا به حال جدید ترین نرخ بیکاری از هر گونه امور خارجه ایالات متحده هفته گذشته به بیش از 432,000 فلوریدا زمینه برای مزایای بیکاری در آخرین نشانه ای از آسیب به اقتصاد آن ناشی از کوروناویروس ناشی از مستندات که بسته پارک توقیف رستوران ها و متوقف سفر.

وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که 432,465 مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری واصل شد در فلوریدا در هفته گذشته به پایین کمی از هفته گذشته بیش از نیم میلیون نفر ادعا می کند.

در سراسر کشور بیش از 3.8 میلیون گذاشته و کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان اقتصاد ایالات متحده تضعیف بیشتر به یک بحران است که در حال تبدیل شدن بیشتر ویرانگر از 1930s. حدود 30.3 میلیون نفر در حال حاضر در زمینه بیکاری کمک در شش هفته.

بیکار floridians تماس با شکایت کرده اند به طور گسترده ای در مورد دولت از سیستم آنلاین برای ثبت نام ادعای ساخت روند تشکیل پرونده برای مزایای بسیار دشوار است. دیگران را مورد انتقاد قرار سیستم تاخیر در پرداخت یک بار برنامه های کاربردی خود را پذیرفته شده است.

بعد از انتظار تقریبا شش هفته پس او اول ثبت یک ادعا پیشخدمت Sandee بالارد در نهایت پول پنج شنبه. در ابتدا او تلقی شده است فاقد شرایط لازم و بدون توضیح اما او refiled و شامل paycheque اینترنتی و مالیات براده. نامزد او که درایوهای محموله کامیون نیز از دست داده و کار خود را یک ماه پیش و درخواست خود را برای مزایای بیکاری شده است در انتظار برای چند هفته.

"تنها امید من این است که آنها شروع به کمک به دیگران است که گرفتار شده اند تا پس از ماه مارس" بالارد توییتی.

قبل از coronavirus بحران فلوریدا تا به حال بیش از 10 میلیون غیر نظامی کارگران در آن نیروی کار.

بیش از 2 میلیون مدعیان واصل شده است, در دولت پس از اواسط ماه مارس و بیش از 916,000 ادعا شده است تایید شده توسط دولت کارگران است. بیش از 416.000 کارگران پرداخت شده است تقریبا $580 میلیون, با توجه به وزارت فلوریدا فرصت های اقتصادی.

با توجه به وخیم اقتصادی محیط زیست با موضوع پارک های بسته در سراسر ایالات متحده Comcast مدیر عامل شرکت گفت: این شرکت با تاخیر در ساخت و ساز در چهارم آن پارک در اورلاندو جهانی رفت و آمد مکرر. حماسه جهان پارک در سال گذشته اعلام شد به هیاهو.

"شکی نیست که ما پارک را بازگشایی" Comcast مدیر عامل برایان رابرتز گفت: در یک گزارش درآمد تماس بگیرید. "و هنگامی که به اعتقاد من آنها را بهره مند از قوی مقید کردن تقاضا است."

آخرین بیکاری اعداد به عنوان فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis این هفته اعلام کرد کودک را نسبت به بازگشایی دولت در اقتصاد است. فلوریدا رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی خواهد شد مجاز به بازگشایی دوشنبه در 25% ظرفیت: اگر دولت های محلی اجازه می دهد تا آن را به فرماندار گفت.

DeSantis " منظور خواهد شد و همچنین اجازه می دهد تا بیمارستان و جراحی مرکز ایالت به راه اندازی مجدد غیر ضروری, روش انتخابی — اما تنها اگر آنها به اندازه کافی لوازم پزشکی و توافق برای کمک به خانه های سالمندان و زندگی کمک امکانات پیشگیری و واکنش به شیوع کروناویروس. پارک ها و دوره های گلف و سایر مناطق تفریحی در حال حاضر شروع به بازگشایی در برخی از استان ها جمعه.

از مطالعه حذف از جهت سخت-آمار به شدت پر از Miami-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان. DeSantis گفت: کسب و کار خود را آغاز فاز یک که آن را امن تر است.

در میامی یک قاضی فدرال کاهش یافته است روز شنبه به انتشار در خطر زندانیان در میامی-Dade زندان که در آن ده ها تن را آزمایش مثبت برای coronavirus. ایالات متحده منطقه قاضی کاتلین ویلیامز به جای تمدید سفارش قبلی یکی دیگر از 45 روز الزامی است که مقامات در مترو غرب بازداشتگاه ارائه زندانیان با صابون و ماسک تمیز کردن لوازم و تلاش برای رسیدن به اجتماعی فاصله. شهرستان در حال حاضر در زمینه اطلاع از درخواست تجدید نظر.

همانطور که از صبح روز پنج شنبه در فلوریدا به حال تقریبا 33,700 coronavirus موارد و 1,270 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Kelli کندی در فورت Lauderdale و کورت اندرسون در سن پترزبورگ کمک به این گزارش.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن