راننده متهم پس از 4 کشته شدن بچه ها در سیدنی پیاده رو

سیدنی استرالیا - اتهام راننده مست متهم شده است با چندین جرائم از جمله قتل نفس پس از یک SUV زده هفت فرزند در سی

توسط MINERALNEWS در 13 بهمن 1398

سیدنی استرالیا - اتهام راننده مست متهم شده است با چندین جرائم از جمله قتل نفس پس از یک SUV زده هفت فرزند در سیدنی پیاده رو کشتن چهار و به طور جدی مجروح شدن یک پنجم.

کودکان راه رفتن بودند و برای خرید بستنی زمانی که آنها زده بودند قبل از 8 p. m. روز شنبه توسط یک وسیله نقلیه رانده شده توسط Samuel, Davidson, پلیس گفت:.

سه نفر از کودکان کشته شدند, برادر و خواهر و برادر خود را گرفته بود به یک بیمارستان در شرایط جدی. چهارمین فرزند کشته شد دختر از پدر خود پسر عموی.

پدر دنی عبدالله به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه با او باشم ،

"من نمی دانم چه بگویم. من بی حس" عبدالله گفت. "همه من می خواهم بگویم این است: لطفا درایور مراقب باشید."

"این بچه ها بودند فقط راه رفتن گناه لذت بردن از شرکت های یکدیگر و ... امروز صبح بیدار شدم و من را از دست داده اند سه تا از بچه ها," او اضافه شده است.

فرزندان خود آنتونی, 13, آنجلینا 12 و نام شهری در ایتالیا, 9 کشته شدند. خود را از 10 سال زحمت بود جدی اما وضعیت با ثبات است.

عبدالله و همسرش لیلا تا به حال شش فرزند. او گفت: پسر عموی خود را نیز از دست داد 11-سال-کودک در تراژدی ورونیک Sakr.

یکی دیگر از دختران در سن 10 و 13 دچار جراحات جزئی, مقامات گفت.

Davidson, ادعا, راننده بازداشت شد در صحنه در روز شنبه و همچنان در بازداشت است.

20 اتهامات او از جمله چهار تن از قتل نفس خوانده شد در سیدنی دادگاه در روز یکشنبه. او به نظر نمی رسد در دادگاه و رد شد به قید وثیقه تا زمان دادگاه بعدی او ظاهر در 2 آوریل.

او وارد نشده هر درخواست. قتل نفس حامل بالقوه حداکثر مجازات حبس از 25 سال در زندان است.

دیویدسون گفته ثبت الکل خون غلظت 0.15% -- سه برابر حد قانونی در استرالیا.

اقدام دستیار کمیسر پلیس Jason جویس گفت: راننده باقی مانده در صحنه تا زمانی که پلیس وارد, وجود دارد و نشانه های خود را 24 ساله مرد مسافر تلاش برای کمک به برخی از کودکان. نه راننده و نه مسافر مجروح شد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

عبدالله گفت: تمام هفت کودک مجروح شدند مربوط بودند و ماندن در خانه عبدالله.

"همه آنها را از آمدن به دریافت babysat. من به آنها گفتم: "فقط برای پیاده روی بروید و کمی پیاده روی با هم بمانند. شما باید OK'," او گفت:.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب