رید می گوید بایدن را در متنوع نوادا قفقاز

لاس وگاس – سابق رهبر اکثریت سنا هری رید نمی گویند شنبه که آیا او را گفت: هر یک از هشت دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور به رها کردن مسابقه اما گفت: مردم نباید حساب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ،

بایدن ضعيف و پس از اتمام در این مسابقات در آیووا و نیوهمشایر دو تا حد زیادی سفید متحده اما به خوبی انجام خواهد داد بسیار متنوع تر نوادا رید پیش بینی کرد.

“آیووا و نیوهمپشایر هستند نه نماینده از کشور است. او را به انجام به خوبی در نوادا او را به انجام بسیار خوبی در کارولینای جنوبی است. بنابراین مردم نباید شمارش جو بایدن از نژاد هنوز” رید گفت.

قدیمی, نوادا, سناتور دموکرات که با اعتبار گرفتن از دولت های غربی آن اوایل قفقاز و محل به عنوان سوم دولت به وزن در این نژاد به خبرنگاران صحبت کرد پس از مصاحبه اولیه رای گیری روز شنبه.

در حالی که بسیاری از دموکرات کاخ سفید امیدوار رسیده اند و به او به طور منظم و به دنبال او مشاوره رید نمی گویند اگر او گفت: هر نامزد باید آنها را رها کردن.

“تنها توصیه من به هر کسی است که اگر آنها با من تماس بگیرید. من به عنوان کاندید با آنها را به عنوان من می تواند باشد. و من همیشه به آنها بگویید آنچه آنها می خواهند به شنیدن” او گفت:.

این سناتور سابق گفت: نامزدها نباید مجبور خارج از مسابقه و ذکر مینه سوتا بهداشت ، ctq به عنوان مثال کسی که ایستاده را تغییر داد.

“مردم نگه داشته گفت:” به همین دلیل است که او در مسابقه؟'” رید گفت:, و اضافه کرد که پس از دو مناظره های نظرسنجی اعداد بهبود یافته است.

رید گفت: او فکر می کند این امکان وجود دارد اما بعید است که دموکرات ها را میانجیگری کنوانسیون ملی در ماه جولای با هیچ نامزد تامین امنیت مورد نیاز نماینده اکثریت در پیشبرد.

رید که نه تایید شده در این مسابقه گفت: او مشخص شده رای خود را به عنوان “غیر متعهد” به جای پرتاب خود را در حمایت از هیچ کاندیدایی به طور خاص به دلیل او تا به بسیاری از دوستان در حال اجرا برای رئيس جمهور.

80 ساله سناتور در یک صندلی چرخدار پس از تحت درمان سرطان لوزالمعده و چند تن به عمل جراحی دریافت برخی از تشویق از رای دهندگان دموکرات در انتظار در خط به انجمن به عنوان او وارد انجمن سایت.

نوادا دموکرات ها در حال ارائه چهار روز از اوایل جلسه رای گیری پیش از Feb. 22 قفقاز که رید گفته خواهد شد “نفس هوای تازه” پس از “شکست” با آیووا قفقاز ناشی از تکنولوژی مشکلات و گزارش به تاخیر می اندازد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im