ایالات متحده پیشی چین در موارد Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر رانندگان می شود یک درایو-از طریق coronavirus آزمون روز شنبه در شهرستان دالی سیتی

توسط MINERALNEWS در 8 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

رانندگان می شود یک درایو-از طریق coronavirus آزمون روز شنبه در شهرستان دالی سیتی, کالیفرنیا. ایالات متحده پیشی گرفتن از چین به بزرگترین تعداد از coronavirus موارد است. جاستین سالیوان/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

به روز شده در 9:31 p. m. ET شنبه

ایالات متحده در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد بیش از هر کشور دیگری در جهان بیش از چین و کل و برجسته چگونه به سرعت شما می توانید حرکت را از طریق یک جمعیت.

ایالات متحده وارد شده بیش از 83,000 موارد به عنوان 8 p. m. و روز شنبه در حالی که چین گزارش داد بیش از 81,00 عفونت با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

امریکا در حال حاضر پیشرو در جهان در coronavirus موارد قابل توجه از جمعیت ایالات متحده از برخی از 330 میلیون فقط کسری از چین 1.4 میلیارد نفر است.

در چین که در آن اپیدمی آغاز شده در ماه دسامبر تقریبا از 3300 نفر فوت کرده اند در حالی که در ایالات متحده تلفات می ایستد در حدود 1200. در ایتالیا وجود داشته است در مورد 8,200 مرگ و میر.

به عنوان coronavirus موارد افزایش کسب و کار در سراسر کشور نزدیک به زمین را متوقف کند و اقتصاد است soured با عمده عصری امریکا تعطیل و مقامات ترغیب ساکنان به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله به محدود کردن میزان عفونت است.

نیروبخش برای تعداد coronavirus موارد به افزایش حفظ و بیمارستان در حال تقلا برای به دست آوردن تخت و ظرفیت حیاتی تجهیزات پزشکی مانند هواکش و دستکش و روپوش و ماسک محافظ. بسیاری از مقامات دولتی گفته اند که در صورت عدم عرضه اضافی له از افراد آلوده که نیاز به مراقبت را به مراتب بیش از منابع است.

مقامهای کاخ سفید را coronavirus نیروی کار انتظار می رود یک افزایش شدید در موارد نتیجه تست در حال تبدیل شدن بیشتر در دسترس در سراسر کشور است.

در عین حال ایالات متحده تست نرخ هنوز هم می افتد به مراتب کمتر از کشورهای دیگر دست و پنجه نرم کردن با ویروس. برای مثال کره جنوبی تست میزان coronavirus است که بیش از شش بار است که امریکا با وجود تهمت را تکرار و ادعا می کنند که آمریکا رهبر جهان در تست.

تست در بسیاری از نقاط ایالات متحده شده است به دور از صاف به مردم در سراسر کشور گزارش انتظار طولانی برای تست و معیارهای سختگیرانه برای واجد شرایط برای آزمون.

نیویورک پدید آمده است به عنوان کانون بیماری همه گیر. دولت گزارش داد بیش از 37,000 عفونت برابر بیش از نیمی از موارد. شتاب رای در نیویورک ریخته به همسایه نیوجرسی که در حال حاضر دومین کشور دولت در مجموع در آمریکا

دبورا Birx که در کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت: در سال جدید نقاط داغ در حال شکل گیری در استان ها که عبارتند از دیترویت و شیکاگو است.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال teleworking اگر آنها می توانند. بسیاری دیگر از کار در دسترس نباشد. حدود 3.3 میلیون ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است. نوسانات بازار شده است تاب سرمایه گذاران برای هفته ها. و ده ها تن از پیشرو اقتصادی پیش بینی می گویند این ویروس در گردش اقتصاد جهانی به رکود اقتصادی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن نشان داده است که او می خواهم برای دیدن این کشور باز برای کسب و کار, عید پاک, یک جدول زمانی است که خیلی زودتر از آنچه که کارشناسان بهداشت عمومی در حال ارائه مشاوره.

مقامات کاخ سفید می گویند به روز شده دستورالعمل احتمالا شل اجتماعی فاصله توصیه می رسند می تواند به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

تاریخی 2 تریلیون دلار امداد بسته شد و به تصویب مجلس سنا در روز چهارشنبه شب با امید به ارائه یک تکان خوردن به یک لنگش اقتصاد است. در میان مفاد بیش از 800-صفحه لایحه: ارسال 1200 $در پرداخت های مستقیم به بسیاری از بزرگسالان آمریکایی.

این خانه در روز جمعه آماده است برای اندازه گیری است و انتظار می رود به تصویب آن است. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او آماده است برای ثبت نام در این لایحه به قانون است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن