اردوگاه های پناهندگان در صورت COVID-19: ‘اگر ما هیچ چیز آسیب است که رفتن به بسیار شدید’

بزرگنمایی این تصویر

Rohingya پناهندگان صبر در تسکین نقطه توزیع در Kutupalong اردوگاه پناهندگان در بنگلادش در مارس 24. Suzauddin Rubel/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Suzauddin Rubel/خبرگزاری گتی ایماژ

چه اتفاقی می افتد زمانی که COVID-19 بازدید اردوگاه های پناهندگان?

که چه Dr. Paul اشپیگل و یک تیم از محققان بررسی شده است. آنها بوده ام به دنبال در چگونه coronavirus ممکن است تحت تاثیر قرار پرجمعیت اردوگاه خارج کخس بازار بنگلادش — صفحه اصلی به 850,000 Rohingya پناهندگان از میانمار. از روز شنبه وجود دارد که 49 مورد در کشور از جمله یک نفر در شهر کخس بازار.

محققان با استفاده از این یافته ها توصیه هایی را به U. N. جهانی و گروه های کمک در مورد نحوه ارائه مراقبت های پزشکی و بررسی از شیوع کروناویروس در شبیه پناهندگان تنظیمات.

اشپیگل یک مقام ارشد سابق در سازمان ملل و کمیساریای عالی پناهندگان و مدیر دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه مرکز انسان دوستانه بهداشت توضیح می دهد که چرا این اردوگاه ها در حال رسیده و برای بیماری شیوع و چه کمک گروه باید انجام دهید در حال حاضر برای کمک به. این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

شما مشغول به کار در کمک های انسان دوستانه برای بیش از 20 سال است. آیا شما تا کنون دیده می شود هر چیزی شبیه به این قبل از ؟

این منحصر به فرد است من باید بگویم.

چرا شما تصمیم می گیرید به دنبال در اردوگاه های نزدیک کخس بازار به طور خاص ؟

آنها واقعا با هم بسته بندی شده با تراکم فوق العاده بالا. و هنگامی که شما فکر می کنم در مورد انتقال بیماری این است که متاسفانه یک طوفان کامل برای COVID-19 برای انتقال.

این است که چرا ؟

آن را پر از تپه و مکان شلوغ با تعداد زیادی از خانه ها و کلبه و مردم در حال زندگی هستند یکی در بالای دیگر. در فصل باران های موسمی و جاری شدن سیل فصل است که می تواند فوق العاده گل آلود و کثیف و غیر بهداشتی.

شما باید جمعی از توالت های صحرایی به عنوان مخالف به فرد) ، آنها اغلب کثیف و به خوبی نگهداری می شود. نکته دیگر این است که افرادی که به اردوگاه آمده در خصوص شکل خوب [به علت فقر و سوء تغذیه]. آنها به طور کلی فقیر وضعیت سلامت و رسیده است که به صورت همه گیر رخ می دهد.

و این اردوگاه ها را تجربه کرده اند شیوع بیماری قبل از.

شده اند وجود دارد شیوع دیفتری و سرخک. بنابراین ما در حال حاضر می دانیم که این یک منطقه که در آن شیوع رخ خواهد داد.

آنچه در مورد کوروناویروس?

این چیزی است که من نمی خواهم به پیش بینی بیش از حد اگر چه من فکر می کنم آن را بسیار به احتمال زیاد است که چیزی اتفاق می افتد در این منطقه است.

حتی ممکن است برای جلوگیری از انتقال بیماری در این تنظیمات و یا آن اجتناب ناپذیر است ؟

دولت بنگلادش و جامعه بین المللی ارائه شفاهی وبا واکسن به پناهندگان چرا که آنها می دانستند آن رسیده بود به صورت گسترده وبا بیماری همه گیر. و تا کنون این اتفاق افتاده که باور نکردنی است.

این یک مثال خوب از پیشگیری است و نمی شود در مورد کوروناویروس بدیهی است از آنجا که هیچ واکسنی وجود دارد.

اگر شیوع کروناویروس در کخس بازار خواهد بيماران قادر به دریافت مراقبت های پزشکی ؟

وجود دارد برخی از اساسی بیمارستان ها در اردوگاه ها و وجود حدود 300 تخت و یا به طوری که در دسترس هستند. اما آنها خواهد شد به سرعت غرق شده است.

البته اگر وجود دارد شیوع در این اردوگاه این احتمال وجود دارد رفتن به یک شیوع در مناطق اطراف آن و همچنین. و دولت [که میزبان پناهندگان اردوگاه] در حال رفتن به مجبور به تصمیم می گیرید که با استفاده از امکانات خود را. بیشتر خواهد خود را نجات دهد تخت بیمارستان و در بخش مراقبت های ويژه برای خود شهروندان است.

می تواند کمک به کارگران استقرار برخی از همان coronavirus مداخلات همانطور که ما دیده ایم در کشورهای دیگر ؟

کسانی که مداخلات نیست به احتمال زیاد شدنی است. نه فقط در Rohingya اردوهای اما [در دیگر اردوگاه های پناهندگان]. شما می توانید فاصله اجتماعی از مردم در یک محل مانند این که در آن وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم در چنین کوچک و پر جمعیت منطقه است.

در شرایط لوله گذاری و قرار دادن بر روی یک [برای درمان موارد شدید COVID-19] — من شک و تردید در صورتی که رفتن به اتفاق می افتد در این وضعیت و یا در بسیاری از موقعیت های دیگر. من فکر نمی کنم که پناهندگان خواهد شد که دسترسی به آن در [ملی بیمارستان های خود را در کشور میزبان] اگر اتباع به آن نیاز دارید. من فکر می کنم که خواهد بود بسیار سخت برای یک دولت به توافق برسند اما من امیدوارم که من اشتباه کنم.

چه کمک کارگران نیاز به ارائه مراقبت به مکان هایی مانند کخس بازار در این لحظه در زمان ؟

مقدار زیادی از دنده محافظ خیلی بیشتر تخت. آنها در حال رفتن به باید به آموزش و مراقبت از سلامت کارگران. آنها در حال رفتن به نیاز به کشف کردن که در آن به پنهان کردن مردم است.

چه بشردوستانه جامعه جهانی در حال حاضر برای آماده سازی ؟

وجود دارد برخی از دستورالعمل ها است که در حال بیرون آمدن در سطح جهانی از ژنو [که در آن سازمان ملل متحد است که مقر آن] و در جای دیگر. اما دستورالعمل در آن سطح غیر خاص.

من صحبت کردم در حال حاضر به حداقل شش سازمان های غیر دولتی و نیز برخی از U. N. سازمان به گرفتن یک ایده از آنچه که مردم انجام می دهند [در زمین]. در بسیاری از مواقع توصیه می رویم به از جمعیت را تحت تاثیر قرار.

چه نوع از ایده های خود را از کسانی که در بحث ها شرکت کرد ؟

در اردوگاه که در آن مدارس بسته شده اند و [با توجه به کروناویروس] چه چیزی شما را با آن گروه از آموزش بزرگسالان و معلمان? چگونه می توانیم با استفاده از آنها بهترین است ؟ ما استفاده از آنها برای ارتقاء بهداشت و یا آیا ما در واقع شروع به آموزش آنها را چگونه به درمان موارد خفیف COVID-19 آنجا که مراقبت های بهداشتی کارگران در حال رفتن به راه بیش از حد شلوغ با موارد شدید?

شما باید به فکر می کنم به طور گسترده در شرایط از آنچه شما می توانید انجام دهید. برای مثال شما در حال حاضر مدارس که تعطیل هستند. ما می تواند همچنین استفاده از برخی از این مدارس به عنوان مناطق که در آن ما می تواند جداسازی بیماران ؟

هر ایده که شما مکث ؟

برخی از این ایده ها ممکن است پذیرفته شده توسط مردم. برای مثال اگر ما به پناهندگان است که ما در حال رفتن به قرار دادن تمام افراد مسن و افراد با شرایط مزمن در خانه با هم به طوری که آنها نمی تواند آلوده — که بدان معنی است که آنها نمی خواهد برای دیدن فرزندان خود را — آنها ممکن است قبول نمی کند که به دلایل فرهنگی.

پس چه خواهد شد کمک کارگران انجام دهید ؟

آنها را به یک خطر است. ما شماره 1 قانون این است که آیا هیچ آسیبی. اما ما باید برای انجام کاری. اگر ما هیچ چیز آسیب است که رفتن به بسیار شدید است. هیچ تضمینی وجود ندارد که اگر ما [منزوی کسانی] که آن را به وضعیت بهتر است. آن را ممکن است به وضعیت بدتر است. و آن را یک چیز وحشتناک را در نظر بگیرید. اما ما نه در زمان عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im