دادگاه عالی می گوید خط لوله ممکن است عبور از زیر آپالاچی نوین

بزرگنمایی این تصویر به دنبال غرب از این چشم پوشی در جورج واشنگتن جنگل ملی در ویرجینیا مرکزی این مسیر

توسط MINERALNEWS در 27 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

به دنبال غرب از این چشم پوشی در جورج واشنگتن جنگل ملی در ویرجینیا مرکزی این مسیر از اقیانوس اطلس در سواحل خط لوله خواهد بود قابل مشاهده در امتداد دره طبقه در حال اجرا به شمال. بکی سالیوان/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
بکی سالیوان/NPR

دیوان عالی کشور حکم روز شنبه در حمایت از خط لوله شرکت در یک بحث در مورد اینکه آیا یک جدید 600 مایل گاز خط لوله می تواند عبور از زیر آپالاچی نوین در زمین فدرال.

این 7-2 تصمیم لغو بخشی از یک پایین تر تصمیم دادگاه که مسدود شده بود ساخت و ساز در ساحل اقیانوس اطلس خط لوله که به طور مشترک توسعه یافته توسط دوک انرژی و سلطه انرژی است.

پیشنهاد خط لوله را از غرب ویرجینیا به مراکز جمعیت در ویرجینیا و کارولینای شمالی است. در ویرجینیا مرکزی این خط لوله کراس صدها فوت زیرزمینی در زیر آپالاچی نوین که در آن دنباله اجرا می شود از طریق جورج واشنگتن ملی جنگل.

در قلب این مورد بود که ویژگی های یک سوال حقوقی در مورد که آژانس فدرال اگر هر حال قدرت به اعطای مجوز برای این خط لوله است.

ایالات متحده خدمات جنگل اعطا مجوز به خط لوله شرکت در سال 2018 چرا که سازمان اداره ملی جنگل که در آن خط لوله کراس دنباله.

اما گروه های زیست محیطی استدلال کرد که خدمات جنگل ندارد قدرت به صدور مجوز. رهبری جنوبی حقوق محیط زیست, مرکز آنها گفت که به دلیل Appalachian Trail یک "واحد" از پارک های ملی سیستم قوانین حاکم بر پارک ملی سرزمین باید اعمال می شود به جای. در دسامبر 2018, مدار چهارم دادگاه تجدید نظر طرفه با گروه های زیست محیطی و خالی جنگل خدمات مجوز. خط لوله شرکت به دادگاه تجدید نظر.

استدلال قبل از دیوان عالی کشور در ماه فوریه محور در تفسیر بعضی از کلمات مختلف در چند دهه قوانین فدرال است. این استدلال از طرف این خط لوله شرکت آنتونی یانگ یک وکیل برای دولت فدرال به دنبال باز کردن دنباله دار از زمین در زیر آن به طوری که این خط لوله می تواند ادامه تحت مجوز اعطا شده توسط خدمات جنگل.

قاضی جان رابرتز ابراز نگرانی در آن بحث در مورد نتایج عملی از حکم به نفع گروه های زیست محیطی. چرا که یک قرن قانون منع خدمات پارک از اعطای انرژی مجوز در سراسر پارک ملی سرزمین چنین حکمی می تواند داشته اثر disallowing جدید خطوط لوله در سراسر هر زمین فدرال که در آن آپالاچی نوین اجرا می شود به طور بالقوه تحمیل یک مانع عمده برای توسعه خط لوله در شرق ایالات متحده

در واژگون چهارم مدار تصمیم دیوان عالی کشور به این نتیجه رسیدند 7-2 که خدمات جنگل بود که اختیارات قانونی برای اعطای مجوز. دادگاه در مقایسه با وضعیت به یک ملک اعطای یک حق یا راه راحت شدن از درد به یک همسایه.

بزرگنمایی این تصویر

نارنجی پرچم در نزدیکی دنباله دار دیده می شود در اینجا در فوریه علامت تقریبی عبور از محل خط لوله خواهد بود که تونل صدها فوت زیر زمین. بکی سالیوان/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
بکی سالیوان/NPR

"اگر یک گله دار اعطا همسایه اسایش در سراسر زمین خود را برای یک اسب دنباله هیچ کس فکر می کنم که گله دار بود منتقل مالکیت بر زمین" نوشته عدالت کلارنس توماس به نمایندگی از اکثریت است. در اثر حکم دادگاه جنگل خدمات به سادگی اعطا سمت راست از راه به پارک خدمات برای حفظ نوین در جنگل ملی به معنی جنگل قوانین اعمال می شود.

"گاهی اوقات پیچیده نظارتی طرح ممکن است باعث شود ما به دست برای درختان جنگل اما در پایین این موارد جوش پایین به یک گزاره ساده: یک دنباله یک دنباله و زمین است زمین" توماس نوشت: نتیجه رسید که دنباله مجزا از زمین که در آن اجرا می شود.

قضات Sonia Sotomayor و النا کاگان عقیده داشت.

خط لوله شرکت می گوید این پروژه ارائه خواهد شد هزینه های پایین تر گاز به برق در منطقه و ایجاد هزاران شغل جدید. نظر اکثریت به ذکر است که این شرکت قصد دارد به تمرین خط لوله صدها فوت زیرزمینی با ورود و خروج از سایت های به دور از دنباله. روشن مسیر خط لوله قابل مشاهده خواهد بود در این فاصله وجود دارد و دیگر نگرانی های زیست محیطی در ارتباط با خط لوله است.

این شرکت به نام حاکم "یک پیروزی بزرگ" و می گوید این کار برای حفظ سایر مجوزهای مورد نیاز است. Dominion انرژی گفت: تصمیم دادگاه "تایید سابقه دیرینه اجازه می دهد زیرساخت های عبور از آپالاچی نوین. برای چند دهه, بیش از 50 دیگر خطوط لوله باید با خیال راحت عبور دنباله دار و بدون اخلال در آن استفاده عمومی است. ساحل اقیانوس اطلس خط لوله خواهد بود."

جنوبی حقوق محیط زیست, مرکز ابراز ناامیدی با تصمیم و گفت که بسیاری از مشکلات با خط لوله باقی می ماند.

"این است و نه قابل دوام پروژه" SELC مدیر برنامه DJ Gerken در بیانیه ای گفت. "این است که هنوز هم از دست رفته بسیاری از مجوز مورد نیاز از جمله خدمات جنگل مجوز در موضوع امروز در مورد دی سی مدار دادگاه تجدید نظر به زودی در نظر گرفتن نصب شواهدی وجود دارد که ما هرگز نیاز این خط لوله برای تامین قدرت. از آن زمان برای این توسعه دهندگان به حرکت می کند و سرمایه گذاری میلیاردها دلار برنامه ریزی شده برای این کاربی به انرژی های تجدید پذیر است که ویرجینیا و کارولینای شمالی مشتریان می خواهید و سزاوار."

ساحل اقیانوس اطلس خط لوله هنوز با موانع دیگر به ساخت و ساز خود را. مدار چهارم دادگاه تجدید نظر لغو جنگل خدمات مجوز در چهار زمینه های مختلف که فقط یکی از آنها بود به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور. با Appalachian Trail سوال در حال حاضر حل و فصل سه دیگر مسائل هنوز باقی مانده است. این خط لوله نیز هنوز در انتظار یک تعداد مجوز از سازمان های دیگر.

"این شش سال پس از این خط لوله پیشنهاد شد ما به آن نیاز نیست و ما قطعا به آن نیاز نیست در حال حاضر," گفت, کیر بروکس از Cowpasture رودخانه حفاظت, حفاظت سازمان در منطقه است. "تصمیم امروز تغییر نمی کند این واقعیت است که قلمرو انتخاب یک مسیر خطرناک از طریق محافظت فدرال اراضی شیب دار کوه و آسیب پذیر جوامع است."

حکم به نفع محیط زیست می تواند منجر به اختلال "تعاونی مدیریت سیستم" متکی توسط گروه هایی که کار برای حفظ دنباله NPR گزارش داد اوایل این سال است. آپالاچی نوین محافظت از اصلی سازمان به اتهام روز به روز دولت از دنباله رسما نه پشتیبانی و نه مخالف این خط لوله است. در بیانیه این گروه اعلام کرد که حکم دیوان عالی کشور خواهد نگه داشتن سیستم در محل.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب