AP VoteCast: اواخر deciders کمک بایدن جوان وفادار به ساندرز

آمریکا و بسیاری از دموکرات رای دهندگان در روز انتخابات مقدماتی ساخته شده تا ذهن خود را فقط قبل از اینکه در پای

توسط MINERALNEWS در 14 اسفند 1398

آمریکا و بسیاری از دموکرات رای دهندگان در روز انتخابات مقدماتی ساخته شده تا ذهن خود را فقط قبل از اینکه در پای صندوق رای و جو بایدن به نظر می رسد با بهره گیری از بی تصمیمی است.

اواخر deciders در آلاباما کارولینای شمالی و ویرجینیا شکست بایدن برای کمک به معاون سابق رئیس جمهور برنده این کشورها و سرمایه گذاری بر روی نیروی جدید در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. سناتور. برنی ساندرز امن خانه اش در ایالت ورمونت و کلرادو که در آن رای دهندگان به احتمال زیاد به لیبرال.

سهم از اواخر deciders در محدوده حدود یک چهارم رای دهندگان در تگزاس به حدود نصف در مینه سوتا با توجه به AP VoteCast نظرسنجی از رای دهندگان در چند شنبه مسابقات. متوسط و محافظه کار رای دهندگان در هر ایالت بودند کمی بیشتر از خود لیبرال همتایان برای به تاخیر انداختن تصمیم به تاریخ و زمان آخرین دقیقه.

این دو دلی نشان می دهد رای دهندگان دست و پنجه نرم کردن با خود را انتخاب و تمایلی به دور انداختن رای خود را در یک مسابقه که به سرعت در حال تغییر. بایدن بزرگ پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه احیا مبارزه انتخاباتی و کمک فشار سه تا از رقبای خود را به سمت خروج.

اما بایدن همچنین باید بلوک ساندرز با حوزه جوان لیبرال ها جعبه بهداشت ، الیزابت وارن و غلبه بر صدها میلیون صرف شده توسط میلیاردر مایک بلومبرگ — که در انتخابات برای اولین بار روز سه شنبه. بیشتر پیچیده از نتایج ممکن است در روز سه شنبه بود که بسیاری از مردم رای اولیه به احتمال زیاد به یک عامل عمده در کالیفرنیا, شب, بزرگترین نماینده جایزه.

در اینجا یک عکس فوری از رای دهندگان دموکرات در آلاباما کالیفرنیا کلرادو, ماساچوست, مینه سوتا, کارولینای شمالی, تگزاس و ویرجینیا — آنها چه کسانی هستند و چه مسائل مربوط به آنها — بر اساس نتایج اولیه از AP VoteCast نظرسنجی انجام شده برای ارتباط مطبوعات با NORC در دانشگاه شیکاگو است. اضافی نتایج نظر سنجی اضافه خواهد شد در طول شب.

بایدن

معاون سابق رئیس جمهور شانس خوبی در میان رای دهندگان میانه. او کانال احساساتی پیوست به رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، و یک کمپین است که به نظر می رسید به تلاش یک هفته پیش بردم مزایای قابل توجهی در میان رای دهندگان مسن تر از 45 آفریقایی آمریکایی زنان و فارغ التحصیلان.

حدود نیمی از رای دهندگان کارولینای شمالی می خواستم یک رئیس جمهور که بازگرداندن سیاست به قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر — و بایدن برنده اکثریت این گروه است.

او تمیز کردن در آلاباما با برنده شدن در حدود 60 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار, اکثریت دموکرات رای دهندگان در این ایالت است.

بایدن همچنین دیدم برخی از درخواست تجدید نظر متقاطع. در ویرجینیا یک دولت به احتمال زیاد به یک میدان نبرد در ماه نوامبر بایدن برنده حدود 40 درصد از رای دهندگان که رای دادند در جمهوری 2016 اولیه. بلومبرگ برنده در حدود 20٪.

ساندرز

این سناتور ورمونت در حال برگزاری است به خود ائتلاف لیبرال رای دهندگان و افراد زیر 30. که به اندازه کافی به او را رقابتی در یک دولت مانند ماساچوست که در آن 45 درصد از رای دهندگان نظر خود را لیبرال.

اما واضح و روشن وجود دارد محدودیتی برای درخواست تجدید نظر خود را در کشورهای در سراسر جنوب. ساندرز از دست رفته در ویرجینیا و کارولینای شمالی که در آن فقط حدود 40 درصد از رای دهندگان بودند کمتر از 45. و بیش از 40% در این کشورها توصیف خود را به عنوان لیبرال. در آلاباما او برنده فقط حدود 10 درصد از رای دهندگان.

گذشته از جوانان خود را Sanders, حامیان ایستادگی کردن برای خود را شک و تردید بسیاری از نامزدهای دیگر در مسابقه. حدود نیمی از رای دهندگان خود را در کارولینای شمالی گفت: آنها خواهد بود ناراضی بایدن یا بلومبرگ به عنوان نامزد. تعدادی از آنها در ویرجینیا احساس همان.

بلومبرگ

بیش از 500 میلیون دلار در هزینه های تبلیغات نمی تواند خرید بلومبرگ خیلی دوست دارم.

بلومبرگ شانس بهتر در میان رای دهندگان مسن تر از 65 سال در مقایسه با کسانی که جوان تر و به همین ترتیب در میان کسانی که فکر می کنم از خود را به عنوان متوسط یا محافظه کار بیشتر از لیبرال ها. اما حتی در میان این گروه او لبه توسط بایدن.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

سابق شهردار نیویورک بود رای دهندگان دموکرات بودند حداقل مشتاق در مورد نامزدی.

حدود 60 درصد از رای دهندگان در ایالت مینه سوتا, کلرادو و ماساچوست — زادگاه خود — گفت: آنها خواهد بود ناراضی اگر بلومبرگ بود نامزد حزب دموکرات. تقریبا نیمی در کارولینای شمالی و ویرجینیا نیز ناراضی. مقایسه اکثریت در هر یک از این کشورها گفت: آنها راضی باشد اگر ساندرز بود نامزد.

تنها در آلاباما و تگزاس خواهد اکثریت راضی باشد توسط بلومبرگ.

میانه رو و محافظه کاران

میانه رو و محافظه کار اختصاص اکثریت رای دهندگان دموکرات در بیشتر از هشت متحده فقط به عنوان آنها در قبلی مسابقات در آیووا و نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی است.

کسانی اولیه رای دهندگان نیز به طور کلی ترجیح داده یک نامزد ریاست جمهوری که به دنبال عملی سیاست های میانه رو و نه از کسی که قهرمان پررنگ لیبرال سیاست.

هنوز هم تقریبا نیمی از رای دهندگان یا بیشتر در هر کشور نشان داد که آنها می خواستند برای دیدن یک نامزد که اساسا تغییر نظام سیاسی با این نسخهها کار در واشنگتن بیش از کسی که بازگشت به نظام سیاسی به راه آن بود که قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد.

به دنبال به سمت نوامبر

دموکراتیک مسابقات به نظر می رسد نقشه کشی برخی از پتانسیل نوسان رای دهندگان. تقریبا 20 درصد از رای دهندگان یا بیشتر گفت: دموکرات ها نمی قفل شده است و در رأی خود و در حال انتظار به ببینید که چه کسی برنده نامزدی قبل از تصمیم گیری چگونه آنها رای در ماه نوامبر. که درست بود در هفت هشت متحده AP مورد بررسی. سهم کوچکتر بود — در حدود 1 در 10 — در مینه سوتا یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به تلنگر.

بسیاری از این گروه شناسایی به عنوان میانه رو و یا محافظه کاران نشانه آن است که آنها ممکن است به تهمت و یا در نظر گرفتن رای دادن نیست برای هر نامزد در ماه نوامبر.

____

AP VoteCast یک نظرسنجی از رای دهندگان آمریکایی انجام شده توسط NORC در دانشگاه شیکاگو برای آسوشیتدپرس و فاکس نیوز. نظرسنجی انجام شد به مدت هفت روز عقد به عنوان نظرسنجی بسته شده است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب