باران است که انتظار می رود به ایجاد ظاهر ناخوشایند در مراسم اسکار فرش قرمز در روز یکشنبه.

حدود یک دهم از یک اینچ است و هوا به سقوط بیش از منطقه لس آنجلس از جمله هالیوود که در آن جوایز اسکار خواهد شد در تئاتر دالبی.

“ما در انتظار آن به خصوص سنگین” گفت: کتی Hoxsie یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد. “این فقط آینده در زمان اشتباه است.”

صبح شروع خواهد شد با امکان نور باران و احتمال افزایش خواهد یافت به عنوان روز می رود, او گفت:. توسط شب زمانی که جوایز شروع وجود خواهد داشت 60% تا 70% شانس دوش.

تبلیغات

طوفان انتظار می رود که به علت برف سطح به رها کردن به 3500 تا 4000 فوت در روز یکشنبه و پس از آن به 2500 فوت شنبه صبح.

همچنین پیش بینی می شود در طرف سرد با بالا حدود 60 درجه در روز یکشنبه و درجه حرارت در اواسط – به بالا 50s در اطراف فرش قرمز زمان.

باران انتظار می رود که به روشن تا جمعه هر چند دوش می ماندند و در مناطق کوهستانی Hoxsie گفت.

باران نیست وحشتناکی غیر معمول در طول مراسم اسکار, داشتن افتاده بر 18 از 91 جوایز اسکار مراسم اخیرا در سال 2017.

تبلیغات

در گذشته خدمه باید با استفاده از خلاء و آب روبها برای خشک کردن فرش و چتر برای محافظت از ستاره از عناصر آنها به عنوان طلیعه آنها را به این رویداد است.

فوریه است که معمولا مرطوب ماه از سال در کالیفرنیا است. اما حداقل تا زمانی که در اواخر ماه دولت را باید زیر نرمال آسمانی.

علاوه بر این انتظار می رود دوش کسانی که به بازدید از هالیوود این آخر هفته برخورد خواهد شد و خیابان و پیاده رو تعطیلی با توجه به مراسم اعطای جوایز.

بلوار هالیوود بسته شده بین خیابان کوهستانی و درایو پرتقال از روز یکشنبه گذشته و بازگشایی در ساعت 6 صبح روز شنبه. مترو قطار را دور زدن هالیوود و هایلند ایستگاه پس از برنامه ریزی و زمان آخرین قطار شب شنبه و خدمات به ایستگاه سر گرفته خواهد شد و در ساعت 6 صبح روز شنبه.

بیشتر بسته خواهد اثر را یک شبه تا بسیاری از خیابان ها در منطقه اطراف تئاتر در حال تعطیل. یک لیست کامل از خیابان تعطیلی و یک نقشه در دسترس است در آکادمی جوایز سایت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im