ایالات متحده تنیس باز شروع خواهد شد در زمان رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید

بزرگنمایی این تصویر این عکس از Billie Jean King ملی تنیس مرکز گرفته شد و در دور دوم تنیس باز ما قهرم

توسط MINERALNEWS در 28 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

این عکس از Billie Jean King ملی تنیس مرکز گرفته شد و در دور دوم تنیس باز ما قهرمانی در سال 2019. ادواردو Munoz Alvarez/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ادواردو Munoz Alvarez/AP

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد که روز پنجشنبه در آمریکا باز مسابقات تنیس برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در کوئینز, n. y., این تابستان.

این رویداد آغاز خواهد شد در اوت. 31 بدون طرفداران در غرفه به دلیل ادامه گسترش coronavirus.

برخی از ستاره تنیس ابراز ناخرسندی در اعلام. استرالیا ستاره تنیس نیکلاس Kyrgios به نام حرکت "خودخواه" در توییتر و شوخی که او خود را منطبق کت و شلوار. تنها 102 نفر کشته شده اند در استرالیا با توجه به coronavirus بخش کوچکی از بیش از 116,000 که فوت کرده اند در ایالات متحده از COVID-19.

ستاره دیگر از جمله زنان جهان شماره 1 خاکستر Barty و 17-زمان گرند اسلم برنده نواک جوکوویچ ابراز نگرانی در مورد ایمنی از این رویداد با توجه به آسوشیتد پرس.

در یک صدای جیر جیر کومو تاکید کرد که ایالات متحده تنیس قدرت خواهد بود با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی که شامل "تست های اضافی برای تمیز کردن فوق العاده, رختکن فضای اختصاص داده شده به مسکن و حمل و نقل."

"در آن برگزار خواهد شد بدون طرفداران, اما ما می توانیم آن را تماشا در تلویزیون و من را که" کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. "تنیس اقتدار در حال رفتن به گرفتن فوق العاده احتیاطی."

ایالات متحده باز یکی از تنیس' چهار 'گرند اسلم' مسابقات خواهد بود و دوم را در این سال با استرالیا باز داشتن به پایان رسید در ماه فوریه است. ویمبلدون لغو شده است برای سال ها و باز فرانسوی که معمولا در ماه مه موکول شد به ماه سپتامبر پس از ایالات متحده باز است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب