مسابقه به شکل مالزی جلالی گرم با چشم Mahathir

کوالالامپور مالزی - پس از ماهها مقاومت در برابر فشار به دست در زمان نخست وزیری خود به نام جانشین نخست وزیر مال

توسط MINERALNEWS در 6 اسفند 1398

کوالالامپور مالزی - پس از ماهها مقاومت در برابر فشار به دست در زمان نخست وزیری خود به نام جانشین نخست وزیر مالزی Mahathir Mohamad در نهایت ترک این هفته است. اما در یک مخدوش و تاب 94 سال رهبر ظهور قوی تر از قبل در حالی که او حکم داد که برنده انتخابات حدود دو سال پیش می دهد.

مالزی شاه پذیرفته Mahathir تکان دهنده استعفای دوشنبه. حرکت در آمد و در پشت سر هم با برنامه Mahathir حامیان به تیم با احزاب مخالف برای تشکیل یک دولت جدید و فویل انتقال قدرت به نام جانشین انور ابراهیم.

Mahathir را Bersatu حزب در حال غرق داد محروم کردن آن از آن حکومت اکثریت پس از 37 قانونگذاران چپ و پرتاب این کشور به سیاسی پریشانی.

با وضعیت سیاسی تیره رهبران هر دو جناح شتافت شنبه به امن پشتیبانی از دولت جدید است.

در حرکتی بی سابقه کاخ مقامات گفت: شاه سلطان عبدالله سلطان احمد شاه تصمیم گرفته است به مصاحبه تمام قانونگذاران به کدام جناح است که حمایت اکثریت. دو روز روند شروع خواهد شد شنبه با 90 مجلس با هر به یک چند دقیقه به صدای خود ایستاده است.

این فرایند شامل رهبران ایالات مالزی سازمان ملی از جمله خوار نخست وزیر سابق Najib Razak است که در دادگاه برای فساد. رسانه های محلی گزارش داد که گمانه زنی ها پر بود که UMNO می تواند به تشکیل یک دولت جدید در ائتلاف با یک بنیادگرای اسلامی, پارتی, Bersatu و دو دیگر احزاب در جزیره بورنئو.

در ظاهر تعجب آور در کاخ دروازه سلطان عبدالله گفت: او نگران بود که با بحران و از مردم خواست تا صبور باشید.

"به من اجازه انجام وظایف من است. من امیدوارم که ما را در پیدا کردن بهترین راه حل برای این کشور" پادشاه گفت: او به عنوان دست بسته مواد غذایی به گروه ترکان و مغولان از رسانه های معترضان در خارج از کاخ.

اعضای Bersatu ساخته شده اقصر طرق به Mahathir خانه صبح روز سه شنبه پس از رد استعفای خود را به عنوان رئیس حزب. Mahathir نگه داشته است مادر پس از گیج کننده افتضاح سیاسی آغاز شد و بیش از آخر هفته. انور و دیگر, داد رهبران, روز دوشنبه گفت که Mahathir بود که مغز متفکر پشت این توطئه و این که او را ترک کرده بود چرا که او حاضر به کار با UMNO که او خیلی سخت کار کرده بود به سرنگونی در سال 2018 شد.

تمرکز در حال حاضر در چه Mahathir جهان قدیمی ترین رهبر بعدی را انجام خواهد داد."فقط یک روز دیگر در دفتر" hetweeted شنبه همراه با عکس های او را در روی میز مطالعه اسناد و مدارک پس از شاه انحلال کابینه منصوب و او را به عنوان رهبر موقت تا زمانی که دولت جدید تشکیل شده است.

Mahathir نگهداری کارت های خود را نزدیک به قفسه سینه خود را, اما آنچه روشن است این است که او دارای پشتیبانی از همه طرف است که می تواند هموار کردن راه برای باز گشت — بر روی یک تخته سنگ پاک. هر دو انور را داد و جداشدگان در تلاش برای گرفتن قدرت پشتیبانی Mahathir به عنوان رهبر خود.

"بدون هیچ تردیدی او به عنوان بیشتر در فرمان تر از قبل. هر حزب متعهد به کار با او گفت:" بریجت ویلز افتخاری دانشیار پژوهشی در دانشگاه ناتینگهام در مالزی. "این می تواند دیده می شود به عنوان استراتژی اما مهم این است که فراموش نکنید که تمام این افتضاح نشان دهنده ضعیف او را به عنوان رهبر و همچنین مالزی هیچ سوغات. نظر خود من این است که این ممکن است یک مورد از یک استراتژی اشتباه رفتن و ربوده شده که او در حال کار برای حل و فصل."

این بود Mahathir دوم روی لئامت دادن به عنوان نخست وزیر.یک استاد سیاستمدار او اعتبار برای نوسازی مالزی بلکه برای او شناخته شده بود آمرانه حکومت در طول 22 سال در قدرت تا زمانی که او پا به پایین در سال 2003. انور معاون او بود اما اخراج شد در سال 1998 پس از این جفت ارز در یک خرید اینترنتی و زندانی به اتهام لواط و سوء استفاده از قدرت. انور گفت: اتهامات ساختگی.

Mahathir ساخته شده و بازگشت به عنوان یک سیاسی ناجی پس از او به خاک سپرده تبر با انور به شکل سیاسی پیمان قدرتمند که نجیب ائتلاف را که در قدرت پس از استقلال از بریتانیا در سال 1957. بازگشت او بود که موجب خشم بیش از یک فساد گسترده رسوایی مربوط به 1MDB صندوق سرمایه گذاری که موجب تحقیقات در سراسر جهان است. نجیب چهره های متعدد به اتهام فساد مالی برای 1MDB حماسه است و در دادگاه در حال حاضر.

انور نمی تواند شرکت در انتخابات 2018 زیرا او پشت میله های زندان برای یک لواط اعتقاد است که او گفته بود با انگیزه های سیاسی. اما او آزاد شد و عفو توسط پادشاه پس از اتحاد برنده قدرت. Mahathir در ابتدا گفت که او انتظار می رود به ماندن به عنوان نخست وزیر به مدت دو سال به دولت اما او حاضر به تنظیم یک شرکت جدول زمانی برای عبور از باتوم به انور تحت خود را پیش از انتخابات توافق.

آخر هفته, سیاسی, درام, شکست فقط پس از اتحاد موافقت جمعه به Mahathir آزادی برای تصمیم گیری زمانی که او خواهد ،

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

"این یک حرکت تاکتیکی به او اجازه می دهد حداکثر انعطاف پذیری برای تشکیل یک دولت جدید گفت:" جیمز چانه سر از آسیا موسسه در استرالیا دانشگاه تاسمانی. "او مجبور به استعفا شد به طوری که کل دولت است نه بیشتر. این اجازه می دهد تا او را به راه اندازی یک ائتلاف جدید و بدون هر گونه بار از این ائتلاف است. او باید دست به انتخاب و را انتخاب کنید."

بسیاری از مردم مالزی در حال خشم با Bersatu حرکت خواستار آن یک خیانت دستور داده شده توسط رای دهندگان که می خواستم تغییر در سال 2018 است. انتخابات فدراسیون فوتبال در Bersih که سازماندهی تظاهرات بزرگ در گذشته و دیگر سازمان های جامعه مدنی به نام برای انتخابات است. Bersih هشدار داد که آن را به صورت عمده تجمع اگر یک غیر دموکراتیک دولت تشکیل شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب