'بی سابقه ای تاریخی فساد': رامنی می پیوندد منتقدان از سنگ تخفیف

بزرگنمایی این تصویر راجر سنگ دیده می شود در اینجا ترک یک دادگاه فدرال در اوایل سال جاری در واشنگتن د

توسط MINERALNEWS در 21 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

راجر سنگ دیده می شود در اینجا ترک یک دادگاه فدرال در اوایل سال جاری در واشنگتن دی سی را به خدمت خود را به سه سال حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و انسداد عدالت است. معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

دموکرات ها تا به حال هیچ کمبود توصیف برای رئیس جمهور تهمت تصمیم به رفت و آمد راجر سنگ حکم زندان. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا بخشش به او دیرین محرم شب جمعه قانونگذاران دموکرات توصیف کرده اند آن را به عنوان "وحشتناک" "نفرت" یک سوء استفاده از قدرت و "مسخره از ما دموکراسی است."

در عین حال برخی از کلمات خشن شنبه آمد از صدای درون خود حزب نیز هست.

"رئیس جمهور آمریکا رفت و آمد این جمله از یک فرد محکوم به توسط یک هیئت منصفه از دروغ گفتن به سپر که خیلی جمهور" سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا توییتی صبح روز شنبه توصیف این حرکت به عنوان "سابقه تاریخی و فساد است."

نظرات آمده کمتر از یک روز پس از سنگ دریافت کردند از کاخ سفید است. که آمد شب جمعه وقتی که تهمت ناگهان رها نزدیک خود را مشاور خود 40-ماه حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره مانع آن تحقیق و شاهد دستکاری.

یک هیئت منصفه در پاییز گذشته متوجه شد که سنگ عرضه می شود نمایندگان مجلس با اظهارات نادرست در طول پروب به انتخابات ریاست جمهوری 2016 در تلاش برای سرپوش خود را کمک به ویکی لیکس. این گروه به دست آمده بود — و در نهایت منتشر شد — هزاران نفر از هک دموکراتیک ایمیل.

در ماه فوریه سنگ دریافت حکم سبک تر از او می تواند بدست — اما این هم راضی نیست که رئیس جمهور یک دوست دیرین از توافق سیاسی عمل.

"راجر سنگ هدف قرار داده بود توسط یک غیر قانونی شکار ساحره که هرگز نباید جای گرفته اند" رئیس جمهور توییتی شنبه.

همانطور که از ظهر شنبه رامنی تنها برجسته جمهوری خواه برای شکستن با رئیس جمهور. آن را اولین بار خود را انجام دهند. سناتور بارها برخورد با رئیس جمهور و تحویل تنهاست ایران رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن محکومیت خود را در استیضاح محاکمه.

دیگر جمهوری خواهان یا باید خود را ابراز پشتیبانی شرکت — به عنوان سناتور. لیندزی گراهام و تشکر. جیم اردن را — و یا سکوت.

دموکرات ها اما احساس هیچ گونه تردید اظهار نظر در سنگ تخفیف. در میان ده ها تن از دموکرات ها برای پیوستن به گروه کر از انتقاد سه نفر بالا مشخصات اعضای حزب: مجلس نانسی پلوسی رهبر اقلیت سنا چاک شومر و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن حزب presumptive ریاست جمهوری نامزد.

"رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر مورد آزار قرار گرفته, قدرت خود را, انتشار این تخفیف در شب جمعه امید به دوباره جلوگیری از نظارت به عنوان او می گذارد زباله به هنجارها و ارزش هایی است که کشور ما را به یک چراغ درخشان به بقیه جهان," بایدن کمپین گفت: در بیانیه منتشر شده در مدت کوتاهی پس از تخفیف.

"او تنها می تواند متوقف شود زمانی که آمریکایی ها صدای خود را شنیده ام در پای صندوقهای رای در این پاییز. به اندازه کافی."

Pelosi قول داد که "کنگره اقدام خواهد شد." در بیانیه روز شنبه او برای معرفی به نام قانون "را به اطمینان حاصل شود که هیچ رئیس جمهور می تواند عفو یا رفت و آمد این جمله از یک فرد است که در پوشش مبارزات انتخاباتی به سپر که رئیس جمهور از تعقیب کیفری."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن