بزرگنمایی این تصویر

اولیویا Freiwald, 20, از, نیوهمشایر, جنبش جوانان و طلوع آفتاب حرکت در پردیس اصلی دانشگاه نیوهمپشایر. او را به مبارزه برای برنی ساندرز چون او وعده به ممنوعیت fracking. جف بردی/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جف بردی/NPR

تغییر آب و هوا یک موضوع بالا در دموکرات در انتخابات مقدماتی و برخی از نامزدها گرفته اند نسبتا سیاست تهاجمی می ایستد و از جمله قول به ممنوعیت هيدروليكي. اما برخی از دموکرات ها نگران است که می تواند فشار متوسط رای دهندگان در نوسان کلید متحده به تجدید انتخاب رئیس جمهور تهمت ماه نوامبر آینده.

Fracking یک بحث حفاری تکنولوژی است که همراه با افقی حفاری شده عمده نفت و گاز بوم. رئیس جمهور تهمت اغلب بالند در این مورد در مبارزات انتخاباتی هر چند رونق آغاز شده و قبل از او رئیس جمهور شد.

در حالی که رئیس جمهور تا حد زیادی رد اثرات تغییر آب و هوا دموکرات ها ساخته شده اند پرداختن به این موضوع یک عنصر کلیدی از خود انرژی و محیط سیستم عامل.

در سپتامبر گذشته الیزابت وارن توییتی او را “بان کی مون fracking—در همه جا.” برنی ساندرز صحبت در مورد ممنوعیت fracking در طول سال 2016 اجرا برای رئيس جمهور. برای هر دو fracking یکی از عناصر خود را برای حمایت از یک جارو “سبز معامله جدید است.”

ساندرز’ محیط زیست پلت فرم یکی از دلایلی است که داوطلبان با نیوهمپشایر جنبش جوانان باید مستقر در سراسر شش دانشگاه درخواست دانشجویان برای رای دادن به سناتور ایالات متحده از همسایه ورمونت. سازمان وابسته و جوانان آب و هوا گروه طلوع جنبش است که تایید شده Sanders.

بیست ساله داوطلب اولیویا Freiwald از Wynnewood Pa. کلیپ بورد در دست او می گوید گرفته از یک سال از تحصیل در دانشگاه تافتز به کمپین تمام وقت. در دانشگاه نیوهمپشایر به تازگی او را رد کرد و نگرانی که ساندرز’ سیاست های زیست محیطی ممکن است بیگانه متوسط رای دهندگان و کمک به تجدید انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن در نوسان متحده است.

“من این سوال به معنای واقعی کلمه در همه زمان ها به خصوص از مردم در پدر و مادر نسل” او می گوید. Freiwald می گوید کسانی که بپرسید “بیش از حد وسواس” با پیدا کردن یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اما او فکر می کند وجود دارد مسائل بزرگتر را در نظر بگیرید مانند تغییر آب و هوا.

“من فقط شنیدن آنها ترس و من از شنیدن آنها را نمی شناخت کامل ابعاد این بحران مواجه هستیم.” دانشمندان هشدار می دهند که میزان تولید گازهای گلخانه ای باید به طور چشمگیری کاهش می یابد و به سرعت برای جلوگیری از بدترین اثرات تغییر آب و هوا. برای Freiwald و فعالان دیگر راه حل کامل انتقال از سوخت های فسیلی است.

صنعت نفت گرفته شده توجه کنید. تبلیغات از موسسه نفت آمریکا مشتری جلب کردن مزایای زیست محیطی گسترش گاز طبیعی برای تولید برق از آن ساطع می کند و حدود نیمی از تولید دی اکسید کربن به عنوان زغال سنگ. آگهی های دیگر به صراحت تماس با رای دهندگان به مخالفت با fracking ممنوعیت.

آمریکا اتاق بازرگانی راه اندازی یک مطالعه که پیش بینی زیان کار است که خواهد آمد با fracking بان. “پنج سال یا بیشتر, شما در حال رفتن به از دست دادن 19 میلیون شغل در سراسر کشور می گوید:” مارتی Durbin رئیس اتاق بازرگانی جهانی انرژی موسسه.

مطالعه پیش بینی زیان کار فراتر از نفت و گاز است. Fracking بان حامیان هر چند تصور کنید یک مقدار متفاوت در آینده با یک افزایش بزرگ در انرژی های تجدید پذیر شغل.

Durbin و دیگران در صنعت نفت نیست تلاش برای تغییر فعالان ذهن. به جای آنها متمرکز متوسط و چرخش رای دهندگان که می تواند تصمیم بگیرد که انتخابات بعدی در نزدیک تقسیم کشور است.

“وسط رای دهندگان درک ما نیاز به انرژی خود را برای آن به مقرون به صرفه برای آن قابل اعتماد و آن را تمیز می گوید:” Durbin.

در یک چرخش دولت مانند پنسیلوانیا عمده گاز تولید fracking و انرژی مسائل مهمی هستند. حتی یک بخش کوچک از رای دهندگان تحت تأثیر یک راه یا دیگری می تواند تغییر انتخابات است.

“پنسیلوانیا 20 آرا در سال 2016 شد و تصمیم گرفت در مورد 44,000 آرا و یا کمتر از 1 درصد از رای دهندگان در آن مسابقه می گوید:” کریس Borick استاد علوم سیاسی و مدیر Muhlenberg کالج, موسسه افکار عمومی.

او فکر می کند که در اثر یک نامزد نسبتا تهاجمی سیاست های زیست محیطی نباید دست کم گرفت.

اما برای همه تمرکز بر روی تغییرات آب و هوایی در میان بیشتر درگیر دموکرات — آن تعداد دو موضوع به صورت حزبی را برانگیخت در آیووا — متوسط و چرخش رای دهندگان هستند پرداخت که بسیار مورد توجه.

“انرژی و مسائل مربوط به آب و هوا نیست و در میان ردیف بالا از مسائل است که رای دهندگان شناسایی خود را به عنوان اولویت” Borick می گوید.

در حومه فیلادلفیا Meeta پاتل یک مثال خوب از آن است. او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و باراک اوباما قبل از آن. تا کنون این سال انتخابات او را مردد.

“من می خواهم به مطمئن شوید که می گوید:” پاتل “که نامزد دیگر که من در مقایسه با تهمت علیه.”

پرسید که چگونه یک نامزد نظرات fracking او را تحت تاثیر قرار انتخاب پاتل می گوید در حال حاضر او را به فکر کردن بیشتر در مورد هزینه بیمه بهداشت و درمان و پسرش در کالج آموزش و پرورش است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de