میامی ICU بیمارستان دکتر: جدید هجوم بيماران جوانتر از قبل از

بزرگنمایی این تصویر فلوریدا گزارش شده جهش بزرگ در بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19. یک ICU در یا

توسط MINERALNEWS در 24 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

فلوریدا گزارش شده جهش بزرگ در بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19. یک ICU در یادبود جکسون در بیمارستان میامی می گوید: او از دیدن بیشتر افراد جوان تر از قبل. Wilfredo لی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Wilfredo لی/AP

فلوریدا در حال شکستن رکورد در آن انفجار coronavirus موارد است. روز یکشنبه دولت گزارش 15,299 جدید resident موارد از روز قبل از پرش بالاتر از هر قبل از دیده می شود در یک کشور ایالات متحده آمریکا.

ده ها تن از بیمارستان هستند در حد ظرفیت خود در بخش های مراقبت ويژه با توجه به فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان.

و یکی میامی دکتر است به خصوص نگران نوع از مردم او را در حال حاضر شاهد تعداد زیادی از در ICU: افراد جوان و بدون سابقه پزشکی.

دکتر David J. De La Zerda که مدیر پزشکی بخش ICU در یادبود جکسون در بیمارستان میامی می گوید: نگرانی عمده این است که تغییر در بیماران و شدت موارد است.

De La Zerda می گوید همه چیز در نظر گرفته,'s Ailsa چانگ در مورد آنچه که او را میبیند در ICU به عنوان coronavirus همچنان در فلوریدا. در اینجا گزیده ای:

این بیماران که شما در حال دیدن در ICU امروز شما با توجه به هر گونه تفاوت از COVID-19 بيمار شما شاهد فقط دو ماه پیش ؟

بله آنها در بیماران جوان. [خود را] عصر آخرین بار بود که احتمالا حدود 65. در حال حاضر ما میانگین سن بین 25 تا 35 و 45 سال است.

این یک تغییر بزرگ است. بسیار جوان تر بیماران بسیار سالم. نه واقعا مهم گذشته و تاریخ پزشکی.

ما نمی دیدن که بسیار چاقی است. من می دانم که وجود دارد برخی از گزارش ها در مورد چاقی اما حداقل در ICU, من حدس می زنم شاید 20% از بیماران چاق هستند. بسیاری از آنها بسیار جوان و سالم میباشد.

و همچنین آنها را مریض تر از قبلی [موج]. مرگ و میر بوده است نه یک مسئله مهم هستند زیرا بیماران جوانتر. اما من فکر می کنم به عنوان روز رفتن ما همچنین ممکن است یک تغییر در میزان مرگ و میر.

می تواند شما را توصیف آنچه "مریض تر" وقتی که می آید به coronavirus به نظر می رسد مانند ؟

تحویل اکسیژن بسیار بالاتر است که یکی. دوم این است که فشار خون کم شده. بنابراین ما مجبور به استفاده از مقدار زیادی از داروها در واقع آوردن فشار خون به سطح نرمال. پس از آن یکی استفاده از داروها برای نگه داشتن فشار خون بالا و مقدار اکسیژن این بیماران مورد نیاز است که بیشتر از زمان گذشته است.

شما می توانید بحث در مورد چگونه چند ماه گذشته شده اند را برای شما شخصا به عنوان یک ICU دکتر ؟

ماه گذشته واقعا سخت برای همه کارگران بهداشت در اینجا. ... آن را به یک تلفن به خانواده ما است. من اصلا به دیدن بچه ها که اغلب. و همچنین ما پرستاران است. بنابراین فرسودگی شغلی است که ما می بینیم ما در Icu واقعا بالا است. ...

همچنین ما می خواهم برای دیدن بیشتر حمایت جامعه در مفهوم مانند زمانی که شما بیرون رفتن مردم با پوشیدن ماسک و غیره. و گاهی اوقات شما نمی بینید این در اینجا در میامی متاسفانه. پس از آن نیز سرخوردگی از دیدن جامعه [نه] انجام بخشی خود را.

NPR Apoorva Mittal و کریستوفر Intagliata تولید و ویرایش صوتی مصاحبه.



tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de