رئیس جمهور تهمت ارائه می دهد غرق شدن رستوران صنعت یک راه حل: کسر مالیات

بزرگنمایی این تصویر

یک عابر پیاده در گذشته یک بسته ولفگانگ Bar & Grill, رستوران در لس آنجلس ، رئیس جمهور تهمت پیشنهاد تغییر معافیت مالیاتی قانون به عنوان یک راه برای کمک به صنعت رستوران. فردریک J. Brown/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

فردریک J. Brown/خبرگزاری گتی ایماژ

این دنیای جدید اجتماعی فاصله آمار صنعت رستوران به خصوص سخت و برخی از بزرگترین نامها در آن جهان در حال تقلا برای راه حل. سرآشپز مشهور Guy Fieri آغاز صندوق امداد برای کارگران صنعت نهفته coronavirus. انجمن ملی رستوران همکاری با دیگر مهمان نوازی سازمان به صورت ملی در مهلت قانونی اجاره و اخراج. دیگر سرآشپزها مشهور مانند ولفگانگ توماس کلر و Daniel Boulud حتی پریدند در تماس با رئیس جمهور به اصرار شرکت های بیمه به شرایط کسب و کار وقفه ادعا می کند.

اما رئیس جمهور تهمت های مختلف غذای آماده از این گفتگو. در یک جلسه در روز یکشنبه او در ارائه این راه حل:

بنابراین آنچه که من انجام می دهم این است که من قصد دارم برای گفتن که وزیر Mnuchin و همچنین بزرگ ما از نیروی کار که شما می دانید بسیار خوب به بلافاصله شروع به دنبال بازگرداندن معافیت از وعده های غذایی و هزینه های سرگرمی برای شرکت های بزرگ که مجموعه رستوران کسب و کار زیادی که انجام شد در ابتدا و پس از آن انجام می شود نه چندان طولانی پیش.

و ما در حال رفتن به رفتن به معافیت مالیاتی به طوری که شرکت ها می توانند مردم را به رستوران. من فکر می کنم آن را به شما تاثیر فوق العاده ای و شاید آنها را باز نگه.

در یک صدای جیر جیر در چهارشنبه تهمت تصریح کرد تماس برای معافیت مالیاتی کسب و کار در رستوران ها و سرگرمی ها گفت: “همه آنها را نجات داد!”

عظیم 2017 کاهش مالیات و مشاغل قانون — که کاهش نرخ مالیات شرکت از 35 درصد به 21 درصد — آیا تغییر برخی از چیزهایی که در مورد چگونگی کسب و کار می تواند کسر هزینه های خاص, اما ناهار خوری در واقع باقی مانده معافیت. با توجه به IRS:

مالیات دهندگان ممکن است همچنان به کسر 50 درصد از هزینه های کسب و کار وعده های غذایی اگر مالیات دهندگان (و یا یک کارمند مالیات دهندگان) حاضر است و مواد غذایی یا نوشیدنی ها در نظر گرفته نمی اسراف و ولخرجی. وعده های غذایی ممکن است ارائه به فعلی یا بالقوه کسب و کار, مشتری, مشتری مشاور و یا کسب و کار مشابه تماس بگیرید.

چه چیزی تغییر کرده بود که deductibles مرتبط با سرگرمی بودند nixed. قبل از TCJA یک کسب و کار می تواند کسر تا 50 درصد از هزینه برای چیزهایی مانند بلیط ورزشی گلف, گردش, تئاتر, سفر و قمار. در مصاحبه با فاکس کسب و کار ولفگانگ جن گفت: قصد بازگشت به این deductibles کمک خواهد کرد رستوران اقتصاد اما چرخد و به سرعت به نیاز برای شرکت های بیمه به پرداخت کسب و کار وقفه ادعا گفت: “امیدوارم ما دریافت بیمه به پرداخت و امیدوارم دولت به ما کمک خواهد کرد به گرفتن برخی از پول زودتر از بعد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im