ملی فوتبال زنان لیگ به بازگشت در ماه ژوئن به بازی مسابقات

بزرگنمایی این تصویر ملی فوتبال زنان لیگ تا به بازی یک بازی از اکتبر زمانی که کارولینای شمالی شجاعت ب

توسط MINERALNEWS در 8 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

ملی فوتبال زنان لیگ تا به بازی یک بازی از اکتبر زمانی که کارولینای شمالی شجاعت برنده 2019 لیگ قهرمانی. اندی مید/ISI عکس/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اندی مید/ISI عکس/گتی ایماژ

ملی فوتبال زنان لیگ چهارشنبه اعلام کرد که آن را در ماه ژوئن به بازی 25-بازی مسابقات بدون فن.

لیگ نه تیم را به جمع آوری در ایالت یوتا به بازی برای 30 روز با توجه به بیانیه لیگ فرستاده چهارشنبه. همه بازیکنان مقامات و اعضای هیات تست خواهد شد دو روز قبل از ورود خود را در ایالت یوتا و خواهد بود موضوع را به سازگار coronavirus تست و علامت نقد و بررسی در طول مسابقات با توجه به این بیانیه.

مسابقات برگزار خواهد شد در استادیوم در حومه شهر سالت لیک. تیم آغاز خواهد شد این مسابقات در کوچکتر Zions بانک ورزشگاه و بازی نیمه نهایی و فینال در ورزشگاه ریو تینتو صفحه اصلی میزبانی وب یوتا Royals FC.

با توجه به این لیگ پروتکل امکانات را بلافاصله اگر یک بازیکن یا عضو هیات تست مثبت برای coronavirus. سپس تماس با ردیابی برگزار خواهد شد برای همه افراد در این تیم از فرد آلوده و تیم مقابل اگر یک بازی صورت گرفت ظرف 48 ساعت تست مثبت.

لیگ تا به بازی یک بازی از اکتبر زمانی که کارولینای شمالی شجاعت برنده 2019 NWSL قهرمانی. مسابقات آینده تنظیم شده است برای شروع در ژوئن 27, با قهرمانی میله میله برای جولای 26.

"به کشور ما آغاز می شود با خیال راحت به بازگشایی و تنظیم به ما جمعی جدید و با پشتیبانی مشتاق از بازیکنان ما صاحبان به عنوان به خوبی به عنوان جدید ما و در حال حاضر شرکای تجاری این NWSL هیجان را به فوتبال حرفه ای و بازگشت به ایالات متحده" NWSL کمیسر لیزا بیرد در بیانیه ای گفت.

ایالات متحده آمریکا فوتبال نیز منتشر شد بیانیه ای در حمایت از NWSL مسابقات اشاره کرد که هر بازیکن باید گزینه ای را برای شرکت در این رویداد.

"هر کس در لیگ و باشگاه های فردی قرار داده اند در مقدار زیادی از کار سخت برای اطمینان از محیط زیست در ایالت یوتا خواهد بود به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای همه درگیر است و ما به دنبال به جلو به بازگشت NWSL به عنوان فوتبال زنان همچنان به رشد و رونق" ایالات متحده در فوتبال گفت.

به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه که معلوم نیست چگونه بسیاری از ایالات متحده زنان بازیکنان تیم ملی که موفق به کسب جام جهانی در تابستان گذشته را برای شرکت در این رویداد. این بار گزارش شده است که برخی از بازیکنان باید اشاره کرد نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و یا احتمال آسیب با توجه به فشردگی برنامه و بازی های انجام شده بر روی چمن مصنوعی.

شبکه تلویزیونی CBS پخش خواهد شد بازکن و نهایی و بازی های دیگر پخش خواهد شد در CBS' جریان پلت فرم. در خارج از ایالات متحده و کانادا این بازی خواهد شد در جریان در حرکت یا کشش ناگهانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب