فیلادلفیا ویرایشگر استعفای رییس ‘ساختمان ماده” تیتر

فیلادلفیا – The Philadelphia Inquirer بالا ویرایشگر است که پس از استعفا داد و بیداد بیش از یک تیتر تاسف آسیب به کسب و کار در میان آشفته تظاهرات محکوم کردن خشونت پلیس علیه مردم از رنگ و کاغذ روز شنبه اعلام کرد.

این روزنامه گفت: استن Wischnowski, 58 بود پله پایین به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور و سردبیر اجرایی.

سوال کرده بود عذرخواهی کرد برای یک “به طرز وحشیانه ای اشتباه” تصمیم به استفاده از تیتر “ساختمان ماده بیش از حد” در ستون سهشنبه در مورد غارت و خرابکاری در حاشیه تظاهرات جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس در دست یک افسر پلیس است.

واکنش آمد که نیویورک تایمز به طور گسترده ای برای انتقاد از انتشار یک قطعه نظر توسط وزیر بهداشت ، تام پنبه دفاع از استفاده از فدرال آمريکا به سرکوب تظاهرات.

حدود 30 نفر از اعضای سوال را 210-عضو هیات تحریریه در بیمار نامیده می شود در اوایل این هفته و اعضای هیات عصبانیت محکوم تیتر. آن را به نظر می رسد بیش از یک مقاله با معماری منتقد اینگا زعفران که نگران است که ساختمان های آسیب دیده و خشونت در طول هفته گذشته می تواند “ترک یک سوراخ خمیازه در قلب فیلادلفیا است.”

سوال خود جلب کرد تازه تمسخر و پس از آن جایگزین شده است که تیتر آنلاین با یکی که خواندن “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. فراموش ساختمان؟” در نهایت این روزنامه در حل و فصل “آسیب رساندن به ساختمان های نامتناسب صدمه زدن به مردم معترض در حال تلاش برای بالا بردن.”

سوال منتشر شده عذرخواهی از ویراستاران ارشد. ناشر و مدیر عامل شرکت لیزا هیوز گفت: در یک یادداشت به کارکنان که تیتر شد “توهینآمیز و نامناسب” و گفت: روزنامه مورد نیاز بیشتر نیروی کار متنوع.

Wischnowski کار کرده بود سوال برای 20 سال و سردبیر زمانی که کاغذ برنده 2012 جایزه پولیتزر برای خدمات عمومی برای در عمق تحقیقات مربوط به خشونت در مدارس فیلادلفیا.

او را به طور رسمی ترک به روزنامه ژوئن 12. هیوز را بلافاصله نام یک جانشین.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>