مواد غذایی بانک های دریافت عشق, اما ضربه محکم و ناگهانی می کند و بیشتر به مبارزه با گرسنگی

بزرگنمایی این تصویر مردم بار وسایل نقلیه خود را با جعبه های مواد غذایی در لس آنجلس منطقه ای بانک موا

توسط MINERALNEWS در 2 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مردم بار وسایل نقلیه خود را با جعبه های مواد غذایی در لس آنجلس منطقه ای بانک مواد غذایی در اوایل این ماه در لس آنجلس. بانک های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده در حال دیدن اعداد و مردم آنها را دیده هرگز قبل از در میان بی سابقه بیکاری از COVID-19 شیوع. فردریک J. Brown/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
فردریک J. Brown/خبرگزاری گتی ایماژ

میلیون ها نفر از تازه مردم فقیر در حال تبدیل شدن به سازمان های خیریه شناخته شده به عنوان بانک های مواد غذایی. مایل صف های طولانی ماشین ها در حال انتظار برای کیسه های مواد غذایی رایگان را تبدیل به یکی از قابل توجه ترین تصاویر از بحران اقتصادی کنونی. کمک های مالی هستند تا بیش از حد از جمله از یک میلیارد دلار تلاش دولت به نام کشاورزان برای خانواده های غذایی برنامه جعبه.

در عین حال بسیاری از مردم که در اجرای مواد غذایی بانک ها دوسوگرا در مورد تمام, توجه, چرا که آنها می دانند که محدودیت های خود را از عملیات. آنها را به یک جریان کمک های غذایی که به مراتب مهم تر از غذا بانک: Supplemental Nutrition Assistance Program و یا ضربه محکم و ناگهانی.

بانک های مواد غذایی در واقع دو توابع جداگانه. آنها ارائه مواد غذایی به افرادی که به آن نیاز دارید, اما آنها همچنین پیدا کردن خانه جدید برای مواد غذایی که ممکن است به ضایعات اغلب به دلیل کشاورزان و شرکت های مواد غذایی شده اند قادر به فروش آن. این شغل دوم می تواند سنگین و فشرده.

برای مثال ایالات متحده وزارت کشاورزی جدید بانک مواد غذایی کمک مالی برنامه. آن را در بخش های بزرگ, برای از بین بردن ناراحتی در میان کشاورزان و شرکت های مواد غذایی که نمی توانید در پیدا کردن مکان برای فروش محصولات خود مانند Borden لبنی دالاس مبتنی بر شیر پردازنده دیدم که تقاضا غوطه زمانی که رستوران ها و مدارس بسته در اواسط ماه مارس. این شرکت نمی تواند پیدا کردن خریداران برای تمام شیر کشاورزان آن تولید شد و پرسید: برخی از آنها به سادگی مازاد.

بیش از حد شیر

به عنوان بخشی از برنامه جدید وزارت کشاورزی ایالات متحده برنامه هر چند Borden لبنی برنده $137 میلیون قرارداد به ارسال 44 میلیون گالن شیر را به سازمان های خیریه به طور عمده مواد غذایی بانک ها.

تونی Sarsam, Borden لبنی مدیر عامل شرکت می گوید آن را "یک حس از هدف و معنا به این سازمان است. و این نیز مهم است چرا که ما با بسیاری از کشاورزان مستقل. آن را می دهد آنها ثبات است."

بیش از یک صد شرکت کردم مشابه قرارداد از وزارت کشاورزی به ارزش در مجموع $1.2 میلیارد دلار است. آنها عبارتند از توزیع کنندگان عمده فروشی از تولید تازه و گوشت. بیشتر قراردادهای آینده با گروه انتظار به صرف حدود 3 میلیارد دلار در این برنامه جدید است. آن را تبدیل به یک اورژانس خریدار از مازاد مواد غذایی و قیمت خرید شامل پول برای حمل و نقل مواد غذایی به مواد غذایی بانک ها.

Sarsam و شرکت های دیگر که برنده ام USDA قرارداد در حال حاضر باید به شکل از چگونه به دور این محصولات است. به این معنی جدید راه اندازی و عمدتا ناآشنا زنجیره تامین است. "ما باید برای رسیدن به این مسابقه و پیدا کردن اتصالات در خیریه جامعه است که می توانید از محصولات ما است. ما شده ایم در گوشی های non-stop," او می گوید.

آن را پیچیده تر از یکی ممکن است تصور کنید. "ذخیره سازی سرد است یک معامله بزرگ است; نه همه به اندازه کافی ذخیره سازی سرد برای آن" Sarsam می گوید.

تا کنون او را تنها یافت داوطلبان به صورت حدود 10 درصد از شیر است که این شرکت نیاز به دور برای کسب درآمد است که کامل چک از وزارت کشاورزی ایالات متحده.

رابین Safley است در پایان دریافت این کمک های مالی. او مدیر اجرایی تغذیه فلوریدا یک انجمن دوازده بانک های مواد غذایی. این سازمان ها ارائه مواد غذایی به یک زن و شوهر از هزار و کوچک گروه غیر انتفاعی است که دست آن را به مردم و موقت در نقاط توزیع شناخته شده به عنوان مواد غذایی pantries.

"اول از همه ما سپاسگزار درسته؟" Safley می گوید. "ممنون در بسیاری از راه."

اما تدارکات از گرفتن غذا به جای مناسب در زمان مناسب یک چالش است و حتی در زمان عادی. پرتاب اجتماعی فاصله داوطلبان نگران ایمنی خود را و یک موج به پتانسیل کمک های مالی از وزارت کشاورزی ایالات متحده-بودجه شرکت های, و آن را می شود کاملا دلهره آور است.

"این بدان معناست که ما باید افراد جدید برای مقابله با. چگونه بسیاری از کامیون های آنها ارسال و جایی که آنها با ارسال آنها را؟" Safley می گوید. "ما نمی خواهیم آنها را به پشته تا در برخی از کامیون های دیگر که ما در حال حرکت است." او آن را در مقایسه به حل یک مکعب روبیک است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده یک برنامه جداگانه ای است که خرید کالاها و اهدا آنها به بانک های مواد غذایی, اما آن را کوچکتر از تلاش جدید بالغ به حدود نیم میلیارد دلار از مواد غذایی و کمک های مالی در هر سال.

وجود دارد, اما راه های مختلف برای کمک به مردم دریافت مواد غذایی: به سادگی توزیع پول است که مردم می توانید استفاده کنید برای خرید مواد غذایی.

پول به جای مواد غذایی

این چیزی است که باعث ضربه محکم و ناگهانی که قبلا شناخته شده به عنوان مواد غذایی بسیار موثر است. در سال گذشته 35 میلیون نفر از دریافت $55 میلیارد دلار در ضربه محکم و ناگهانی مزایای پایین از قله از 47 میلیون نفر و $76 میلیارد دلار در سال 2013. این برنامه که می افتد تحت نظارت وزارت کشاورزی ایالات متحده, ارائه تقریبا نه برابر بیشتر مواد غذایی به مردم نسبت به کل تغذیه امریکا شبکه که شامل بانک های مواد غذایی.

جس قدرت که مشغول به کار با چندین مواد غذایی کمک برنامه می گوید که این روش — انتقال پول به جای کیسه های تولید — بهتر است در بسیاری از راه های. برای یک چیز, او می گوید: "این فقط کارآمد تر است." ضربه محکم و ناگهانی گیرندگان به سادگی به پرداخت هزینه برای مواد غذایی با استفاده از الکترونیکی مزایای کارت. همچنین مردم باید آزادی بیشتری به خرید آنچه آنها نیاز دارند و پول آنها را صرف کمک می کند تا کسب و کارهای محلی.

"این به این چند اثر در جوامع و آن را در واقع بهتر ارزش اقتصادی به دلیل آن را ایجاد فعالیت های اقتصادی" قدرت می گوید. بر خلاف جدید USDA کالا خرید چند ضربه محکم و ناگهانی نیست و حل مشکلات کشاورزان که از دست داده ایم رستوران فروش با توجه به همه گیر.

بانک های مواد غذایی خود را در واقع در حال ضربه محکم و ناگهانی در میان بزرگترین طرفداران. "کسانی از ما در ضد گرسنگی در جامعه ما واقعا بر این باورند که ضربه محکم و ناگهانی دور و مهم ترین مولفه های اجتماعی ما خالص ایمنی در برابر گرسنگی در کشور ما می گوید:" کریگ Gundersen یک اقتصاددان در دانشگاه ایلینوی که همچنین با این نسخهها کار با تغذیه امریکا است.

در عین حال ضربه محکم و ناگهانی نیست و لذت بردن از همان دو حزبی تشویق به عنوان بانک های مواد غذایی. در طول سال بسیاری از سیاستمداران — بیشتر محافظه کاران را به محدود کردن دسترسی به برنامه با استناد نسبتا کوچک مقیاس نقض حقوق بشر توسط گیرنده.

قبل از بحران کنونی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتقل شده بود به قطع دسترسی به ضربه محکم و ناگهانی برای صدها نفر از هزاران نفر از مردم. آن را پس از قرار دادن آن در حرکت نگه دارید و آن را اجازه می دهد متحده برای افزایش ضربه محکم و ناگهانی مزایای به خانواده هایی که در حال حاضر نمی توانید مقدار حداکثر. برخی از ضد گرسنگی گروه ها در تماس با وزارت کشاورزی ایالات متحده برای رفتن بیشتر و افزایش میزان حداکثر ضربه محکم و ناگهانی مزایای که مردم می توانند دریافت کنید.

Gundersen می گوید: مواد غذایی بانک ها را به یک نقش مهمی را به بازی و آنها را به برخی از مزیت متمایز. بر خلاف ضربه محکم و ناگهانی هر کسی می تواند نشان می دهد و دریافت مواد غذایی با مدرک اثبات تابعیت نیاز و بدون پیچیده روش نرم افزار. "مردم ممکن است اجرا از پول در برخی از نقطه در طول ماه, و آنها را به شربت خانه مواد غذایی محلی که در آن آنها می توانند دریافت مواد غذایی بیشتر است. فوق العاده!" Gundersen می گوید.

اما pantries غذایی به اندازه کافی بزرگ نیست برای انجام چه ضربه محکم و ناگهانی می کند. حتی با میلیاردها دلار ارزش اضافی مواد غذایی و کمک های مالی آنها به طور عمده فقط پر کردن شکاف.

پورتوریکو با مبارزات کمتر

پورتوریکو اما در مهمترین آنها وضعیت متفاوت تر از بقیه کشور است. به جای ضربه محکم و ناگهانی, پورتوریکو یک برنامه به نام تغذیه ای کمک برنامه ای که ارائه می شود به طور قابل توجهی کمتر کمک به مردم در این جزیره است. و بر خلاف ضربه محکم و ناگهانی است که صرف پول بیشتر زمانی که بیشتر افراد واجد شرایط برای مزایای پورتوریکو برنامه دارای یک بودجه ثابت به این معنی که در دوران مانند امروز هر مستحق فرد را با کمتر کمک.

به عنوان یک نتیجه, سازمان های خیریه در این سرزمین شده اند shouldering سهم بیشتری از بار و پیشرو توزیع کننده مواد غذایی در پورتوریکو, کارائیب, تولید, تبادل, به زودی تحویل مواد غذایی به آنها را تحت یک جدید وزارت کشاورزی ایالات متحده قرارداد به ارزش 107 میلیون دلار.

Gualberto رودریگز, شرکت رئیس جمهور می گوید که وی عادت به کار با سازمان های جامعه است. پس از طوفان ماریا این شرکت همچنین تحویل مواد غذایی به آنها تحت قرارداد با صلیب سرخ و سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

"ما بسیار فقیر جامعه در اینجا. بنابراین چیزی که ما باید فقط خیلی بیشتر شبکه کمک جاسازی شده است که در جامعه ما," او می گوید. "این غریبه مراقبت از غریبه ها. این همسایگان ما هستند مراقبت از همسایگان. پس از آن یک چیز بسیار ویژه ای است که اتفاق می افتد زمانی که ما از طریق این شرایط در دریای کارائیب و در پورتوریکو, در خاص است."

اما وقتی پرسید که آیا این امر می تواند بهتر برای انتقال پول به جای به طوری که مردم می توانند خرید مواد غذایی از کسب و کارهای محلی رودریگز متوقف شد.

"این یک سوال بزرگ است," او گفت: در نهایت. "من معتقدم تجاری سیستم با این نسخهها کار واقعا خوب اگر شما توانمند سازی مردم با این پول برای خرید از آن. آن را ایجاد فعالیت های کارآفرینی که در آن مردم شکل یک راه برای رسیدگی به نیازهای آن کسی است که قدرت خرید. بنابراین من فکر می کنم آن را [ ، ]"tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب