پارک استخر برای بازگشایی به عنوان کبک گزارش جدید COVID-19 مرگ و میر, در کاهش موارد

مونترال—کبک دولت می گوید پارک ها و استخرهای مجاز خواهد بود به بازگشایی در سراسر استان به عنوان مقامات بهداشتی

توسط MINERALNEWS در 11 خرداد 1399

مونترال—کبک دولت می گوید پارک ها و استخرهای مجاز خواهد بود به بازگشایی در سراسر استان به عنوان مقامات بهداشتی گزارش شده کمترین تعداد تایید موارد جدید COVID-19 پس از اواخر ماه مارس در روز شنبه.

تعداد کل مرگ و میر در این استان مربوط به COVID-19 بود در 4,439 پس از 76 گزارش شده بیش از روز گذشته اما 419 موارد جدید در 24 ساعت گذشته شد که پایین ترین سطح از مارس 28.

تعداد موارد تایید شده در این استان 50,651.

روز شنبه, Quebec وزیر بهداشت دانیل McCann و شهرداری وزیر امور Andree Laforest اعلام کرد در بیانیه ای که این استان با دادن چراغ سبز برای بازگشایی, هوای آزاد, استخر wading از استخر و پارک سازه ها — از جمله چلپ چلوپ پد — برای تابستان.

فیزیکی فاصله و دیگر سلامت و بهداشت اقدامات خواهد شد و در اثر. این استان می گوید: کسانی که مسئول حفظ و نگهداری پارک ها باید تمیز غالبا لمس سطوح به طور منظم و باید وجود داشته باشد یک نقطه برای مردم را به شستن دست های خود را.

این حرکت را Quebecers یک محل برای خنک شدن در این تابستان به عنوان بخش هایی از استان آمد غیر منتظره ممکن است موج گرما در هفته گذشته با افزایش درجه حرارت بالاتر از 30 C.

"اقدامات احتیاطی به تصویب رسید و پس از شروع بحران نباید ما را از دست دادن بینایی از دیگر ضروری سلامت نیازهای شهروندان به خصوص در آب و هوای" McCann گفت.

گذشته از کاهش تعداد موارد جدید این استان نیز گفت: بستری شدن در بیمارستان کاهش یافته 68 به 1,197 بیماران. تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته و به 167 و 16,070 مردم در سراسر استان بهبود یافته اند.

نزدیک به نیمی از موارد تایید شده در مونترال که در آن مقامات تمدید وضعیت اضطراری در محل پس از مارس 27, دادن مسئولان شهرستان انعطاف پذیری در برخورد با این بیماری همه گیر.

مونترال کانون COVID-19 در کانادا, گزارش 2,740 مرگ و میر ناشی از شنبه.

اواخر جمعه, Quebec دور منطقه شمال Nunavik اعلام شد لغو محدودیت های مسافرتی بلافاصله و اجازه می دهد سفر هوایی بین آن 14 جوامع به رزومه از تاریخ 8 ژوئن.

این منطقه وسیع که باعث می شود تا شمال سوم از استان شده است COVID-19 رایگان برای بیش از سه هفته.

آن را قفل شده پایین از آوریل 3 با سفر محدود بین 14 جوامع برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در منطقه از راه دور.

"این مستند گرفته شده تلفات در سلامت روانی بسیاری از شهروندان" Nunavik, مقامات بهداشت و درمان در بیانیه ای گفت.

خانواده باید تقسیم کردن برای مدت طولانی و مستند اقدامات آمد در طول سنتی زمانی که مردم برداشت ماهی و حیات وحش است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"در حال COVID صورت رایگان برای تقریبا یک ماه باز درب به بلند کردن چندین محدودیت" مقامات گفت.

سفر از جنوب کبک باقی خواهد ماند محدود تنها با بشردوستانه پزشکی و سفر ضروری مجاز است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب