اورنج کانتی سواحل تعطیل است, اما نبرد قانونی هنوز ساخت امواج

بزرگنمایی این تصویر

در نیوپورت بیچ سواحل عملا خالی این آخر هفته. آخر هفته گذشته هزاران نفر جمع شده بودند در اورنج کانتی سواحل, باعث, کالیفرنیا. رژیم صهیونیستی. Newsom به پیاده سازی یک ساحل خاموش در اورنج کانتی. مارسیو خوزه سانچز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مارسیو خوزه سانچز/AP

دو اورنج کانتی شهرها تلاش برای قانونی چالش کالیفرنیا. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom ساحل خاموش کردن سفارش شکست خورده در حال حاضر, اما نبرد بین محلی و مقامات دولتی بیش از خط ساحلی ادامه خواهد داد.

هانتینگتون بیچ, دانا پوینت های مختلف و محلی کسب و کار خصوصی در اورنج کانتی درخواست سفارش ضابط موقت در Orange County Superior Court روز جمعه که مسدود شده اند Newsom اجرایی ساحل بسته شدن سفارش و نگهداری سواحل باز در آن شهرستانها.

اورنج کانتی شاکیان استدلال ساحل خاموش کردن نقض در “خود قانون اساسی محافظت حق و قدرت تصمیم گیری خود را در مورد وضعیت خود را در سواحل است.”

اما Orange County Superior Court Judge Nathan Scott را رد کرده و دستور و سواحل پوشا اورنج کانتی خط ساحلی بسته شد بیش از آخر هفته و ادامه خواهد داشت. جلسه برنامه ریزی شده است ممکن است 11.

بیش از آخر هفته در ساحل نیوپورت شورای شهر رای به حمایت از طرح دعوی در دادگاه اما نمی خواهد به عنوان یک plantiff.

Newsom اعلام کرد که “سخت نزدیک” در تمام سواحل و پارک های ایالتی در اورنج کانتی در روز پنج شنبه بعد از اخبار, عکس, منتشر, نشان دادن افراد زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل بیش از آخر هفته گذشته از ماه آوریل است.

قبل از آن, اعلام, به گفته پلیس کالیفرنیا روسای انجمن یادداشت و مقامات محلی در دانا پوینت و سن دیگو Newsom برنامه ریزی شده بود به تمام سواحل و پارک های ایالتی در سراسر کشور.

اما در یک تغییر ظاهری البته فرماندار تنها دستور تعطیلی آن را در محل قرار در اورنج کانتی گفت: “مسائل خاص در برخی از این سواحل مطرح شده زنگ هشدار” و با استناد به نگرانی بیش از تعداد زیاد عفونت و بستری نرخ در شهرستان است.

مقامات محلی وجود دارد را حفظ کرده اند کسانی که عکس ها را به دقت منعکس کننده وضعیت در سواحل و که اکثر بازدید کنندگان پیوستن به دستورالعمل.

در روزهای اخیر برخی از این مقامات از جمله هانتینگتون بیچ شهردار Lyn Semeta, باید استدلال کرد که اورنج کانتی برخی از پایین ترین سرانه coronavirus نرخ مرگ و میر در کشور است. روز یکشنبه در این شهرستان تا به حال تجربه بیش از 2,743 موارد coronavirus و 52 و میر ناشی از COVID-19 با توجه به اورنج کانتی بهداشت عمومی داده است.

شهرستان دانا پوینت مقامات متهم به رژیم صهیونیستی است. Newsom از کشیدن یک طعمه و سوئیچ و گفت که در طول تعطیل رسمی اعلام جداگانه کنفرانس در حال وقوع بود اطلاع رسانی اورنج کانتی مقامات خاموش در حال وقوع بود بیش از کل خط ساحلی کالیفرنیا.

Newsom را حفظ کرده است او همیشه برنامه ریزی برای اجرای هدفمند shutdown در اورنج کانتی. دفتر والی است در پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر از NPR.

این آخر هفته در ساحل بود کاملا متفاوت از قبل; اورنج کانتی سواحل شد و عملا خالی هر چند برخی از آنان در برخی از پراکنده کردن جمعیت.

هنوز کالیفرنیا جمع آوری شده در راه های مختلف بیش از آخر هفته — حدود 2500 نفر اعتراض ایالت خاموش و محلی ساحل خاموش در هانتینگتون بیچ در روز جمعه.

تنش ها افزایش یافته است به جوش با ایالت اقامت در خانه سفارش در حال حاضر به مدت بیش از شش هفته و بیکاری رسیدن به سطح رکورد. فراتر از هانتینگتون بیچ, کوچکتر تظاهرات صف آرایی در برابر پناهگاه در محل سفارشات شکست در ساکرامنتو و سان فرانسیسکو و سن دیگو.

Modoc, روستایی شهرستان در شمال کالیفرنیا با موارد گزارش شده از COVID-19 رفت پیش با بازگشایی در اقتصاد آن است. یوبا و شهرستان سوتر در حال آماده کردن خود برای پیوستن به این رویکرد و اجازه می دهد بسیاری از کسب و کار به بازگشایی در روز دوشنبه در برابر Newsom قوانین.

هنوز نظر سنجی نشان می دهد اکثریت کالیفرنیا حمایت از اقامت در خانه سفارشات.

Newsom گیر به پیام خود که تغییرات از سفارش در خواهد آمد “هفته نه ماه” تا روز جمعه زمانی که او گفت: تغییرات خواهد بود پایین آمدن خط لوله در بسیاری از روز های هفته.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>