ساحل منهتن می گوید این دو گزارش coronavirus موارد

منهتن ساحل مقامات در روز پنج شنبه گفت: این شهرستان دارای دو گزارش coronavirus بیماران و ابراز نا امیدی در مورد

توسط MINERALNEWS در 23 اسفند 1398

منهتن ساحل مقامات در روز پنج شنبه گفت: این شهرستان دارای دو گزارش coronavirus بیماران و ابراز نا امیدی در مورد یادگیری از موارد قبل است.

فردی به نام شهر هال به اطلاع مقامات این تشخیص با توجه به شهر آزادی مطبوعات. تماس گیرنده گفت که او و یا او و فرد دیگری قرارداد coronavirus در حالی که سفر در خارج از کشور.

مقامات شهرستان گفت: آنها سعی کردند برای دریافت اطلاعات بیشتر از L. A. شهرستان مقامات بهداشت اما گفته شد که آنها را نه تایید موارد فردی است.

"این بسیار نگران کننده و جدی ناامید کننده به حداقل می گویند" گفت: شهردار ریچارد Montgomery. "قادر بودن برای به دست آوردن اطلاعات در مورد COVID-19 موارد در جامعه خود ما معکوس است به هدف مشترک ما برای حفاظت از ساکنان ما."

تبلیغات

روز پنج شنبه در لس آنجلس تایید کرد سه مورد جدید. دو سه یک منبع ناشناس از قرار گرفتن در معرض بیشتر شواهد جامعه گسترش یافته است. سومین مورد جدید بود و کسی که در معرض توسط یک تماس نزدیک که تست مثبت پس از حضور در یک کنفرانس در واشنگتن یکی از بیماران در بیمارستان بستری است.

این اضافات را به مجموع تعداد موارد در L. A شهرستان به 32 که شامل چهار مورد در لانگ بیچ و یکی در پاسادنا.

کالیفرنیا ثبت 198 موارد جدید کروناویروس به عنوان روز پنج تا از 177 روز قبل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن