مبارزه برای حفظ آسیب پذیر سالمندان امن در Coronavirus خوشه

بزرگنمایی این تصویر گارد ملی پرسنل ایستاده در کنار یک خط از رانندگان انتظار برای COVID-19 coronaviru

توسط MINERALNEWS در 25 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

گارد ملی پرسنل ایستاده در کنار یک خط از رانندگان انتظار برای COVID-19 coronavirus عفونت تست New Rochelle, n. y., در روز جمعه. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان Minchillo/AP

در یک صبح بهار, جیمی زمینه و مادر او جویس کالینز در حال ایستاده در خارج از یک فروشگاه مواد غذایی در نیو راشل, n. y. استدلال بر چگونگی ایمن ماندن.

"او بسیار عصبی" کالینز می گوید. او تنها 57 اما به تازگی مبتلا به سرطان ریه که بدان معنی است که او را در معرض COVID-19. "من فقط در خارج از بیمارستان است."

آنها با هم زندگی می کنند فقط تا خیابان در مرکز نیو راشل مهار منطقه است. آنها می گویند که آنها در حال تلاش برای نگه داشتن خود را حس شوخ طبعی در مورد همه گیر جهانی است که فرود آمد بر آستان خود.

"اگر ما در حال رفتن برای مردن هم ما در حال رفتن برای مردن هم" زمینه می گوید.

اما عصبی جوک کنار او می گوید: او هنوز مطمئن شوید که چه کاری انجام دهید برای محافظت از او را از کروناویروس جدید, در حالی که همچنین رفتن به محل کار هر روز در شهر نیویورک و در نظر گرفتن مراقبت از خود بچه ها.

"این بیماری همه گیر است بسیار ترسناک است. شما می دانید فقط به دلیل آن را فقط انتقال بسیار سریع" زمینه گفت. "شما رو به سوار شدن در مترو و پس از آن هر کس فقط خوشه بر شما. من عصبی هستم."

گارد ملی است که در اینجا کمک به مردم مدیریت اختلال در توزیع مواد غذایی و کمک به پاکسازی عمومی مناطق. در جمعه جدید COVID-19 مرکز آزمایش تاسیس شد در حومه جامعه فقط در شمال شهر نیویورک است.

در حال حاضر قوانین برای یک شعاع مایل مهار منطقه هنوز هم اجازه می دهد مردم را به حرکت در اطراف و رفتن به محل کار هر چند دستورالعمل های فدرال می خواهیم مردم در کانون مناطق مانند این برای کار از خانه تا آنجا که ممکن است.

ترس تمرکز بر روی سالمندان, خانه سالمندان

به عنوان COVID-19 موارد در نیو راشل همچنان به افزایش, رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو او می گوید که نگرانی های بسیاری در مورد افرادی مانند جویس کالینز.

"که خطرناک ترین وضعیت ناشی از این ویروس شهروندان ارشد مردم با به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن," او گفت: این هفته است.

بسیاری از مرگ و میر در آمریکا هستند و به یک ارشد مرکز مراقبت در واشنگتن است. کومو می گوید او امیدوار است برای جلوگیری از این نوع از بحران پس از خانه های پرستاری در سراسر ایالت نیویورک دستور داده شده است به اعتصاب ملاقات است. این بدان معناست که افراد غیر مجاز یا خارج.

"در حال حاضر چه کار من این است که به نگه داشتن ساکنان ما مراقبت برای امن نگه داشتن آنها را خوشحال گفت:" ریتا Mabli اجرا می شود که ایالات عبری از نیو راشل. آن را به یک خانه سالمندان و زندگی کمک جامعه با حدود 500 ساکنان در منطقه مهار.

همه این افراد در حال حاضر زندگی می کنند تحت سخت مستند. کارکنان بیش از حد چهره جدید بهداشت قوانین طراحی شده برای نگه داشتن coronavirus در خلیج.

"ما روی صفحه نمایش تک تک کارکنان است که در آینده به این مرکز می گوید:" جروم Bagaporo یک پرستار که اجرا می شود ایالات عبری بالینی برنامه. "ما از آنها بخواهید...آیا شما هر گونه علائم ؟ آیا سرفه شما سرد است؟"

به عنوان روز عبور ریتا Mabli می گوید تنش افزایش یافته است. خانواده های برخی از آنها در خارج زندگی جدید راشل منطقه در حال ترس و نا امید شده است.

"افرادی هستند که عصبانی هستند بدون توجه به آنچه شما انجام دهید" Mabli می گوید. "ما راه اندازی Skype و Facebook دسترسی به طوری که افرادی که می خواهید برای دیدار چهره به چهره عملا چهره به چهره با خانواده های خود می توانید با استفاده از اسکایپ است."

نیو راشل شهردار Noam آبرامسون یکی از این افراد به طور مستقیم تحت تاثیر پرستاری صفحه اصلی مستند.

"مادر من است که در ایران به زبان عبری در حال حاضر و برادران من و من قادر به دیدار او," او گفت:.

"این ناراحت کننده برای اعضای خانواده را قادر به دیدن هر یک از دیگر وجود دارد یک هزینه واقعی است که می آید همراه با یک سیاست بود. اما من فکر می کنم این یک سیاست معقول و برداشت من این است که اکثر مردم به توافق برسند."

خانه سالمندان قرنطینه نمی t حفاظت از تمام سالمندان در نیو راشل. بسیاری از قدیمی تر نیویورکی طور مستقل زندگی می کنند. اد گریسون 75 و یک آپارتمان در منطقه مهار. با هیچ خانواده ای در نزدیکی او بیرون رفت و به خرید چند ملزومات است.

"آنچه واقعا می تواند انجام شود به جز محتاط شستن دست های خود و امید برای بهترین؟"

این منطقه مهار و محدودیت های آن مجموعه را در محل باقی می ماند از طریق حداقل مارس 25. اما صحبت کردن در نیو راشل در جمعه رژیم صهیونیستی است. Cuomo, پیش بینی coronavirus اختلال می تواند در آخرین ماه.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im