سران Amazon, Apple, Facebook و Google شهادت بزرگ با تکنولوژی قدرت

بزرگنمایی این تصویر مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس شهادت چهارشنبه از طریق ویدئو قبل از قضایی مجلس آنت

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس شهادت چهارشنبه از طریق ویدئو قبل از قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی. در این جلسه همچنین ویژه سران Apple, Facebook و Google. مندل فا نگن/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مندل فا نگن/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 6:35 p. m. ET

در حال Facebook, گوگل, آمازون و اپل "امپراطوران آنلاین اقتصاد" که بشدت رقابت و صدمه زدن به مصرف کنندگان ؟ جای تعجب نیست که این غول تکنولوژی' رئیس اجرایی کنگره گفت: البته که نه. نگرانی که بیش از حد قدرت متمرکز شده است در حد چند شرکت بی اساس است آنها گفت.

آیا اپل مجازات رقبای خود را در فروشگاه App به نمره بیشتر مشتریان ؟

دموکراتیک تشکر. لوسی می کنند گرجستان جلب توجه برای اپل صفحه نمایش زمان برنامه یک سرویس اجازه می دهد پدر و مادر برای محدود کردن بچه های خود را' تلفن استفاده کنید.

زمانی که اپل با معرفی این برنامه در سال 2018 رقابت کنترل والدین نرم افزار مانند OurPact بودند بوت از فروشگاه App برای ملاقات با اپل ایمنی مورد نیاز است.

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفته می کنند کسانی که از ترس.

"ما نگران بودند که کنگره در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت کودکان و نوجوانان" کوک گفت: با توجه به برنامه آسیب پذیر به شخص ثالث تصاحب. "بنابراین ما در مورد امنیت خود نگران."

اما می کنند گفت: خانه محققان کشف کرده اند که رقیب برنامه های کنترل والدین که لگد از App Store مراجعه كرده بودند شش ماه بعد بدون اینکه حریم خصوصی مهم آماده شود.

"البته شش ماه است که واقعا یک ابدیت برای کسب و کارهای کوچک تعطیل شود و حتی بدتر اگر همه در حالی که یک رقیب بزرگتر است که در واقع در نظر گرفتن دور مشتریان," او گفت:.

می کنند با اشاره به یک ایمیل که در آن یک کارمند اپل در پاسخ به یک مادر شکایت در مورد حذف برنامه های کنترل والدین. اپل نماینده پیشنهاد کرد که مادر دانلود اپل صفحه نمایش زمان است.

کوک گفت: "دلایل بسیاری وجود دارد که چرا" یک برنامه ممکن است نه دیدار با فروشگاه App دستورالعمل رد این پیشنهاد که اپل له رقابت آن به نفع خود خدمات.

می کنند اشاره شده یک دوم مثال این یکی مربوط به ناشر تصادفی که گفت اپل برگزار شد به معرفی برنامه خود را در حالی که هل دادن خود محصول مشابه.

"حتی برخی از بزرگترین شرکت ها در این کشور قدرت خود را از ترس. ما شواهد نشان می دهد که شرکت شما با استفاده از قدرت خود به ضرر رقبای خود و افزایش کسب و کار خود را" می کنند گفت:.

"این است که اساسا ناعادلانه" او گفت:. "در نهایت آن را کاهش رقابت و انتخاب ساخته شده به مصرف کنندگان است و این یک نگرانی بزرگ برای همه ما است."

بابی آلین

مدیر عامل شرکت قول گوگل نمی خواهد بازی مورد علاقه در سال 2020 انتخابات

مدیر عامل گوگل Sundar Pichai در مواجهه با یک مجموعه از سوالات از Rep. جیم اردن. اوهایو جمهوریخواه گفت که او نگران است که گوگل را به خیاط موتور جستجوی خود را از یک پا به فرض دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن رئیس جمهور بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در جستجوهای مرتبط با انتخابات ماه نوامبر.

هنگامی که اردن خواسته پیچای برای یک وعده آمریکایی ها که گوگل نمی خواهد به نفع بایدن در سال 2020 انتخابات پیچای گفت: "ما نمی انجام هر کار به لحاظ سیاسی شیب هر چیزی یک راه یا دیگری."

اردن همچنان با همان سوال.

پیچای در نهایت توافق کردند که به ایجاد یک تعهد است که گوگل نمی خواهد, شیب ویژگی های آن به کمک بایدن و که این موتور جستجو استفاده می شود نه به سکوت محافظه کاران است.

"آره شما باید تعهد من. این همیشه درست بوده است و ما همچنان به رفتار خودمان را در خنثی راه" پیچای گفت.

که خط از پرس و جو به مراتب صحرا از هدف از این جلسه اشاره کرد Rep. مریم, گی Scanlon, D-Pa. گفت: او می خواهم به نوبه خود تمرکز به ضد تراست به جای "حاشیه تئوری های توطئه است."

این سخن گفتن تحریک اردن که قطع Scanlon و منجر به جیغ مسابقه بین اردن و دموکراتیک رهبری در مورد قوانین دادرسی.

"هنگامی که کسی می آید پس انگیزه من برای پرسیدن سوال" اردن فریاد زد: "من باید یک فرصت برای پاسخ دهند."

بابی آلین

آیا آمازون استفاده فروشندگان داده ها به کمک خود را ؟

اولین درخواست برای مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در نهایت وارد از Rep. Pramila Jayapal D-بشویید. برخی از دو ساعت به شنیدن. Jayapal zeroed در کمیته فرعی مرکزی نگرانی در مورد آمازون: آیا شرکت با استفاده از داده های جمع آوری شده از دیگر فروشندگان بر روی پلت فرم برای آن استفاده کرد ؟

"من نمی توانم پاسخ این سوال بله یا نه" بزوس گفت. "ما یک سیاست در برابر استفاده از فروشنده-داده های خاص برای کمک به ما برچسب های خصوصی, کسب و کار, اما من می توانم به شما تضمین می کنند که این سیاست هرگز نقض شده است."

کمیته قانونگذاران قبلا متهم آمازون از "عدم خلوص" در مورد چگونه آن را ممکن است با استفاده از دیگر فروشندگان داده ها را به یک لبه برای کسب و کار خود را چیزی آمازون مدیران باید تا به حال رد کرده بود اتفاق می افتد.

منتقدان را ساخته اند که مورد آمازون کارکنان ممکن است با استفاده از این دادهها برای ایجاد خرده خصوصی خود را-برچسب محصولات که بزوس گفت: نمایندگان این شرکت هنوز در حال بررسی.

Jayapal اشاره کرد که آمازون دسترسی به اطلاعات در مورد مصرف کننده عادات فروشندگان قیمت گذاری و موجودی اطلاعات یک گنجینه ای از اطلاعات است که می تواند برای سوء استفاده در صورت استفاده برای کسب و کار تصمیم گیری در مورد آمازون محصولات خود را.

"شما می توانید مجموعه ای از قوانین از این بازی را برای رقبای خود را اما نه در واقع دنبال همان کسانی که قوانین را برای خودتان" Jayapal گفت.

"شما دسترسی به داده ها است که رقبای خود را ندارد" او در ادامه اضافه کرد که اگر آمازون "به طور مداوم نظارت" از جمله اطلاعات را به مطمئن شوید که دیگر فروشندگان "در حال رفتن هرگز برای دریافت به اندازه کافی بزرگ است که آنها می تواند به رقابت با شما — که در واقع نگرانی که این کمیته است."

آلینا Selyukh

گوگل پیچای فشرده بودن "دروازه ورود به اینترنت"

تشکر. دیوید Cicilline D-R. I. های فرعی رئیس صرف از پنج دقیقه بلوک از سوالات در گوگل — شرکت در فوری ترین خطر اقدام ضد تراست. وزارت دادگستری گزارش شده است که در حال آماده شدن برای شرکت شکایت بیش از آن در تبلیغات, کسب و کار, و می تواند پیوست توسط دولت به طور کلی وکیل که خود نیز بررسی شده است گوگل.

Cicilline فشرده پیچای مدیر عامل در مورد اینکه آیا گوگل مدل کسب و کار ارائه یک تضاد منافع به دلیل آن است انگیزه ای برای به نتیجه های جستجو است که نگه داشتن کاربران خود را در آن سایت به جای هر جای دیگری در اینترنت است.

"گوگل شد دروازه ورود به اینترنت, آن شروع به سوء استفاده از قدرت خود" Cicilline گفت.

پیچای پاسخ داد که گوگل "همیشه با تمرکز بر کاربران ارائه اطلاعات مربوطه." Cicilline به نظر می رسد اذیت در پیچای را پاسخ برش او را چندین بار به حرکت به یکی دیگر از سوال است.

شانون باند

انتظار طولانی برای بزوس

بیش از یک ساعت و نیم به جلسه بزوس — ظاهر شدن در کنگره برای اولین بار است که شرکت استخدام 1 میلیون کارگر و بیش از 150 میلیون پرداخت مشترکین — نرسیده به دریافت یک سوال.

حضور او شد و قرار است برای تبدیل شدن به یک قدرتمند دستاورد کمیته قضایی مجلس اما در اوایل بازجویی او را سمت چپ خاموش در خوراک ویدئویی زنده از رسیدن به برای برخی از تنقلات.

این جلسه در ضمن در زمان 10 دقیقه استراحت برای رفع یک مشکل فنی "با یکی از شاهدان."

آلینا Selyukh

آیا Facebook خرید Instagram برای خنثی کردن یک رقیب?

قوه قضائیه رئیس کمیته جری Nadler, D-n. y. فشرده Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل چرا خود شرکت خریداری Instagram برای $1 میلیارد دلار در سال 2012. که یک بخش کلیدی از رقابت سوالات رو به رسانه های اجتماعی ، منتقدان را متهم به Facebook از خرید یا کپی کردن رقبا — مانند Instagram و واتساپ — برای اسکواش رقابت است.

Nadler گفت: در تحقیقات کمیته کردم و اسناد و مدارک از Facebook که در آن " مارک زاکربرگ در مورد بحث "خنثی سازی یک رقیب" به عنوان یک دلیل به دنبال Instagram.

"Facebook دیدم Instagram به عنوان یک تهدید است که به طور بالقوه می تواند سیفون کسب و کار دور از Facebook. و بنابراین به جای رقابت با آن, Facebook خریداری آن" Nadler گفت.

زوکربرگ با اشاره به این که کمیسیون تجارت فدرال OK می خواهم ادغام در آن زمان است. "با حقیقت آن احتمالا به نظر می رسد آشکار است که Instagram را در مقیاس رسیده است اما در آن زمان به دور از آشکار" او گفت:.

Cicilline interjected به می گویند که "شکست" از FTC در سال 2012 به این معنی نیست آن را نقض قانون ضد تراست.

شانون باند

رئیس پنل: تحت coronavirus بزرگ با تکنولوژی "به احتمال زیاد به ظهور قوی تر و قوی تر"

تا برای اولین بار بود Cicilline رئیس آنتی تراست کمیته فرعی بود که برگزاری این جلسه. او شده است و نیروی محرکه yearlong بررسی بزرگ با تکنولوژی.

در سخنان افتتاحیه خود او توصیف تسلط هر یک از شرکت: آمازون, آنلاین, خرید, اپل در گوشی های هوشمند و برنامه های Facebook در رسانه های اجتماعی و گوگل در جستجو و تبلیغات. و او اشاره کرد که به لطف coronavirus همه گیر در تمام چهار "به احتمال زیاد به ظهور قوی تر و قدرتمند تر از همیشه قبل از."

"به عنوان خانواده های آمریکایی شیفت بیشتر از کار خود را, خرید و ارتباطی آنلاین, این غول ایستاده به سود" Cicilline گفت. "محلی متعلق به کسب و کار در ضمن مادر و پاپ فروشگاه در خیابان اصلی — چهره یک بحران اقتصادی بر خلاف هر در تاریخ معاصر است."

کمیته تحقیقات تبدیل شده است تا یک الگوی میان تکنولوژی غول, او گفت:. آنها کنترل دسترسی به اطلاعات و بازار و استفاده از آن کنترل را به "نظارت" رقبا و حفظ قدرت خود و به نفع کسب و کار خود را.

"به عبارت ساده: آنها بیش از حد قدرت" Cicilline گفت. برای مصرف کنندگان گفت: این یادآور قبلی آمریکا انحصارات: راه آهن نفت و شرکت های تلفن و حتی یکی دیگر از غول تکنولوژی — مایکروسافت است.

"این تحقیقات همچنین به قلب که آیا ما به عنوان یک مردم حکومت خودمان و یا اینکه آیا ما اجازه دهید خودمان اداره می شود انحصارات شخصی" او گفت:. "بنیانگذاران ما نمی خواهد تعظیم قبل از پادشاه. نه باید به ما تعظیم قبل از امپراطوران آنلاین اقتصاد است."

شانون باند

اردن: "بزرگ فن آوری است که به محافظه کاران"

روز چهارشنبه جلسه قرار بود در مورد بزرگ با تکنولوژی قدرت و تسلط بازار. اما جمهوری خواهان تلاش کرده اند آن را در مورد چیز دیگری است: اتهامات که سیستم عامل آنلاین هستند مغرضانه در برابر محافظه کاران است.

"بزرگ فن آوری است که به محافظه کاران" اردن اوهایو جمهوری خواه گفت: در آتشین بیانیه افتتاحیه.

اردن و سپس به سرعت در حال خواندن با صدای بلند عناوین ساخت ادعا می کند که محافظه کار-تکیه نشریات و صداها شده بود سرکوب و یا سانسور در Facebook و Google.

او همچنین با اشاره توییتر, حتی اگر آن را بخشی از شنوایی. اردن گفت: اعضای محافظه کار کنگره شد "سایه ممنوع" در توییتر. او گفت: مدیر عامل توییتر جک دورسی گفت: این قطعی است.

"اگر من تا به حال یک نیکل برای هر بار که من آن را شنیده بود فقط یک قطعی شد, من نمی تواند به عنوان ثروتمند به عنوان شاهد ما, اما من می خواهم به انجام همه حق" اردن گفت.

"همه ما فکر می کنم بازار آزاد است. ما فکر می کنم رقابت بزرگ است. ما عاشق این واقعیت است که این شرکت های آمریکایی. اما چه بزرگ است سانسور, مردم, سانسور محافظه کاران و تلاش برای تاثیر انتخابات" اردن گفت. "اگر آن را می کند پایان ندارد وجود دارد به عواقب."

قبل از اردن اظهارات تشکر. جیم Sensenbrenner R-Wis., همچنین ذکر این باور به شدت رقابت بزرگ شرکت های فن آوری که محافظه کاران نمی تواند عادلانه لرزش با سیستم عامل آنلاین, تماس, گزارش محافظه کارانه سانسور نگران کننده است.

"محافظه کاران در حال مصرف کنندگان بیش از حد و آنها نیاز به حفاظت از قوانین ضد تراست," Sensenbrenner گفت.

جلسه فوران در هرج و مرج پس از اردن خواسته است که Rep. مایک جانسون از خانه قضائیه قانون اساسی فرعی مجاز به شرکت در این جلسه. این درخواست رد شد.

اردن پس از آن بارها و بارها قطع Cicilline این آنتی تراست کمیته فرعی رئیس بود که اقدام به معرفی بزوس.

"ما در حال صحبت کردن در مورد مردم آزادی در اینجا" اردن گفت: بیش از Cicilline.

"قرار دادن ماسک خود را در" اردن گفته شد.

بابی آلین

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی: "انصاف را به تکنولوژی"

این جلسه رو در جریان پس از یک hourlong تاخیر. برای اولین بار باز شد اظهارات از بالای اعضای این کمیته و چهار اجرائی. سپس قانونگذاران هر پنج دقیقه به سوال بزوس, طبخ, پیچای و زوکربرگ. تمام چهار پیوست از راه دور از طریق ویدئو.

تمرکز شنوایی و کمیته تحقیق بود در مورد رقابت — اما قانونگذاران به نظر می رسید قادر به مقاومت در برابر آوردن دیگر شکایت در مورد شرکت های فن آوری از گسترش اطلاعات غلط به اتهام ضد محافظه کار دارد.

که همچنین این پیام بود که از کاخ سفید که در آن رئیس جمهور تهمت بارها و بارها متهم کرده است شرکت های فن آوری از درمان او ناعادلانه. مدت کوتاهی بعد از ظهر او در توئیتر خود نوشت: "اگر کنگره را نمی انصاف به فناوری بزرگ است که آنها باید انجام داده اند سال پیش از من آن را انجام دهد خودم با دستور اجرایی. در واشنگتن شده است همه بحث و اقدام برای سال مردم کشور ما بیمار و خسته از آن!"

شانون باند

ما داستان اصلی توسط بابی Allyn ادامه می دهد:

در میان زمان افزایش تنش با چین برخی از قدرتمند اجرائی خواهد شد نشان می دهد که بیش از حد قوانین و مقررات می تواند یک فرصت برای شرکت فنی برای به دست آوردن یک جهانی toehold, با توجه به سخنان افتتاحیه از تکنولوژی رهبران منتشر شده توسط خانه قضائیه آنتی تراست کمیته فرعی.

"ما اعتقاد داریم در ارزش های دموکراسی به رقابت ورود و آزادی بیان — که اقتصاد آمریکا ساخته شده بود," Facebook مارک زوکربرگ بگویید قانونگذاران با توجه به آماده افتتاح کرد. "چین در حال ساخت نسخه خود را از اینترنت با تمرکز بر ایده های بسیار متفاوت و آنها صادرات چشم انداز خود را به کشورهای دیگر است."

آمازون جف بزوس, ثروتمندترین فرد خواهد شد که ساخت اولین حضور خود را در مقابل کنگره را در داستان شخصی خود را از در حال اتخاذ شده توسط یک مهاجر پدر زمانی که او بود 4 سال و صرف تابستان خود را در پدربزرگ و مادربزرگ خود را' در مرتع پرورش احشام در تگزاس گفت: تربیت او به او القا اخلاق کار کمک کرده است که آمازون رستگار.

آمازون افزایش برای تبدیل شدن به بزرگترین خرده فروش آنلاین بزوس می گویند که یک دستاورد تنها ممکن ساخته شده در امریکا است. اما Walmart او اشاره خواهد شد هنوز هم دو برابر اندازه از آمازون.

"ما شروع به عنوان بزرگترین بازار — eBay بود چند بار اندازه ما. آن را تنها با تمرکز بر حمایت از فروشندگان و آنها را بهترین ابزار ما می تواند اختراع است که ما قادر به موفقیت و در نهایت پیشی eBay" بزوس می گوید او منتشر شد شهادت.

سوندار پیچای گوگل هدایت خواهد کرد با توجه به راه های دیگر مردم حرکت جهان آنلاین حتی اگر 90 درصد از جستجوهای اینترنتی اتفاق می افتد در گوگل.

"مردم باید راه های بیشتری برای جستجوی اطلاعات از همیشه قبل از — و به طور فزاینده ای این اتفاق می افتد خارج از چارچوب تنها یک موتور جستجو" پیچای برنامه به خانه پنل. "شما می توانید بپرسید الکسا یک سوال از آشپزخانه خود را; خواندن اخبار خود را در توییتر; درخواست دوستان برای اطلاعات از طریق واتساپ و دریافت توصیه در اسنپ چت و یا Pinterest."

اپل تیم کوک خواهد اکو تجدید نظر به میهن پرستی مطرح شده در میان دیگر tech مدیران با شعار چگونه اپل قدرت تبدیل شدن به با ارزش ترین شرکت در جهان نشان دهنده موفقیت "تنها راه ممکن در این کشور است."

او را نیز با پیوستن به دیگر تکنولوژی رهبران با این استدلال که سیب دارای مقدار زیادی از رقابت.

"گوشی های هوشمند بازار بشدت رقابتی است و شرکت هایی مانند سامسونگ و ال جی و هواوی و گوگل ساخته شده اند بسیار موفق گوشی های هوشمند کسب و کار ارائه روش های مختلف" طبخ می گویند در بیانیه افتتاحیه به قانونگذاران.

آیا اعضای کمیته قضایی مجلس ضد تراست فرعی خرید این استدلال در طی چه مجموعه به عنوان یک ساعت-طولانی منظره موضوع دیگری است.

و آن باقی مانده است دیده می شود اگر آن را به دست آوردن بینش جدید به شرکت های فن آوری و این که آیا مجلس می تواند پین کردن پاسخ از به طور معمول محتاط مدیران فناوری.

این مدیران اجرائی خواهد بود شهادت از طریق ویدئو در همان زمان به جای یک به یک قالب دیده می شود به عنوان در نظر گرفتن گرما هر فردی اجرایی و چیزی از شرکت درخواست شده است.

در حالی که مراکز شنوایی در پرسش اطراف بازار تسلط قانونگذاران رایگان به فلفل مدیران و سوالات در مورد هر موضوع.

به هر چیزی می رود با فرمت خواهد شد و به احتمال زیاد منحرف شنوایی دور از ضد تراست و حفر کردن به مسائل از قبیل درک و ضد محافظه کار تعصب در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مشترک جمهوری خودداری کنند. و دموکرات ها اغلب افزایش نگرانی در مورد خارجی انتخابات دخالت و ممکن است پرس و جو در مورد تلاش احتمالی برای نفوذ در رای گیری آنلاین پیش از انتخابات ماه نوامبر.

بیشتر بر روی موضوع کاوش می تواند شامل موضوعاتی از قبیل حصول آن رشد کرده و با رسیدن به بزرگ با تکنولوژی.

مثلا Facebook به دست آورد تا نزدیک به 90 شرکت از جمله Instagram, WhatsApp و بیشتر به تازگی Giphy یک ابزار برای ایجاد تصاویر متحرک.

اما از آن می رود یک چیز قطعی است: از آن خواهد شد یک روز برای کتاب های تاریخ.

این جلسه اولین بار است که تمام چهار تکنولوژی رهبران شهادت هم به عنوان نظارت بر شرکت حدود 5 تریلیون قدرت بازار تساوی تشدید نظارت در واشنگتن است.

این مدیران اجرائی خواهد بود در دفاعی به عنوان قانونگذاران مجلس کوره آنها را در مورد اینکه آیا امپراتوری کسب و کار هر شرکت ایجاد کرده است و منجر به انحصار مانند تسلط که تحریف بازار را به نفع خود.

پس از بهره گیری از بیش از یک دهه تقریبا رایگان از مقررات فدرال قانونگذاران مجلس انتظار می رود به این صورت که آن زمان برای این تکنولوژی عظیم برگزار می شود به حساب آورد.

شنوایی کلاه بیشتر از yearlong خانه بررسی به شرکت های فن آوری است که جستوجو کرد که آیا رهبران صنعت جعبه رقابت دلسرد نوآوری و مطرح بزرگتر تهدید برای جامعه و دموکراسی آمریکایی.

اگر واشنگتن می تواند نگه داشتن دو حزبی تمرکز در دره سیلیکون شنوایی می تواند مجموعه ای از صحنه های تاریخی, مقررات, اما تکنولوژی اجرائی خواهد شد این مورد به نمایندگان مجلس که قوانین با هدف reining در مقیاس و قدرت هر شرکت لازم نیست رقیب که رقابت میان رقبای شده است له و که مصرف کنندگان باید بهره مند از تکنولوژی بخش موفقیت.

"شما کسب اعتماد به آرامی در طول زمان با انجام سخت همه چیز به خوبی ارائه در زمان ارائه روزمره قیمت پایین; وعده و نگه داشتن آنها; ساخت اصولی تصمیم گیری حتی زمانی که آنها در حال محبوب" بزوس بگویید فرعی.

محبوب در میان چهار غول تکنولوژی: این استدلال که قدرت هر شرکت انباشته بیش از سال است که مورد آزار قرار گرفته و باید پاسخگو توسط واشنگتن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب