فقط روز به فصل MLB تعویق دو بازی با توجه به Coronavirus نگرانی

بزرگنمایی این تصویر اعضای Miami Marlins جشن پیروزی با هم تیمی برابر فیلادلفیا فیلیز در روز جمعه. Mar

توسط MINERALNEWS در 6 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

اعضای Miami Marlins جشن پیروزی با هم تیمی برابر فیلادلفیا فیلیز در روز جمعه. Marlins بازی روز دوشنبه به تعویق افتاده است. کریس Szagola/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کریس Szagola/AP

لیگ اصلی بیس بال است به تعویق افتاد دو شنبه بازی بیش از ترس از coronavirus عود.

میامی مارلینز برنامه ریزی شده بود به بازی خود را در خانه بازکن در برابر Baltimore Orioles. Marlins بازی سه بازی اول خود در این فصل برابر فیلادلفیا فیلیز و فیلیز بازی مقابل نیویورک یانکیز در فیلادلفیا نیز به تعویق افتاد.

حداقل هشت بازیکنان و مربیان دو از Marlins آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به یک گزارش از ESPN.

MLB می گوید: Marlins بازیکنان و کارکنان خواهد ماند در پنسیلوانیا و خود قرنطینه در حالی که در لیگ انجام اضافی COVID-19 تست.

هیچ تاریخ های جدید اعلام شده برای هر بازی.

تصمیم می آید تنها چند روز پس از اولین گام از لیگ اصلی بیس بال را کوتاه و به شدت اصلاح شده سال 2020 فصل است.

حتی قبل از فصل به طور منظم آغاز روشن بود coronavirus خواهد تاثیر بر لیگ به عنوان بازیکن و کارکنان در سراسر کشور آزمایش مثبت برای COVID-19. ماه گذشته لیگ بسته شده و همه از آن بهار امکانات آموزشی به صورت فشرده تمیز کردن پس از یک سراسیمگی از تست مثبت.

ابتدای فصل به طور منظم نیز مشخص شده افزایش خطر برای تیم به عنوان آنها شروع به سفر برای بازی به عنوان NPR تام گلدمن گزارش کرده است.

لیگ گفته است که از پنج شنبه, 84 بازیکنان و 15 کارکنان آزمایش مثبت در ماه گذشته.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن