نیوبرانزویک گزارش موارد جدید COVID-19 در دراز مدت مراقبت از خانه

فردریکتون—مقامات بهداشت عمومی در نیوبرانزویک گزارش سه مورد جدید از COVID-19 نزدیکی سایت بارسلونا — در شمال است

توسط MINERALNEWS در 12 خرداد 1399

فردریکتون—مقامات بهداشت عمومی در نیوبرانزویک گزارش سه مورد جدید از COVID-19 نزدیکی سایت بارسلونا — در شمال استان — آوردن به 12 تعداد موارد در یک خوشه در این منطقه است.

دکتر جنیفر راسل استان افسر ارشد پزشکی از سلامت می گوید: سه مورد جدید در روز شنبه و یک گزارش شنبه همه در Manoir de la Vallee در Atholville بلند مدت-مرکز مراقبت.

راسل گفت: تمام موارد گزارش شده در این آخر هفته به طور مستقیم مربوط به شیوع این بیماری در این منطقه است. سه تا از جدیدترین موارد در حال تمام افراد بین سنین 80 و 89.

مورد گزارش شنبه ساکن بود در 70s خود را.

هفته گذشته یک مراقبت های بهداشتی کارگر در تاسیسات نیز آزمایش مثبت است.

"همه ساکنان و کارکنان شد و به سرعت در حال آزمایش و مراحل گرفته شد در خانه برای منزوی کردن ساکنان از یک دیگر" راسل گفت. "از آنجا که ما می دانیم که ما به برخی از مثبت نتایج آزمون در این نقطه در زمان افرادی که آزمایش منفی ادامه خواهد جدا شده و تحت نظارت برای بعد از 14 روز است."

شیوع این بیماری آغاز شد و پس از یکی دیگر از مراقبت های بهداشتی کارگران قراردادی این ویروس در کبک و بازگشت به نیوبرانزویک و پس از آن موفق به خود منزوی. این حادثه بوده است با اشاره به RCMP برای بررسی.

"شیوع در یک خانه سالمندان است هر کس بزرگترین ترس است. لطفا مطمئن باشید که ما فارغ اولویت سلامت و امنیت ساکنان و کسانی که مراقبت از آنها" راسل گفت.

برتر بلین هیگز گفت: کارکنان اضافی آورده شده است برای اطمینان از مراقبت از ساکنان و تسهیلات به درستی مقادیر است.

او گفت: 51 نفر زندگی می کنند در مرکز و تا کنون موارد جدا شده اند که به یک واحد با 18 ساکنان در آن است.

راسل گفت: سه نفر از این منطقه هستند و در بیمارستان, از جمله یکی در بخش مراقبت های ویژه.

شده اند وجود دارد 132 تایید COVID-19 مورد در استان و 120 نفر از بهبود از این بیماری است.

تمام موارد فعلی همه در سلامت منطقه 5 که شامل سایت بارسلونا.

قبل از خوشه ای از موارد این استان رفته بود یک زن و شوهر هفته بدون موارد جدید و آغاز شده بود باز بیشتر کسب و کار و خدمات در "زرد" فاز از بازگشایی طرح است. منطقه 5 منتقل شده است به "پرتقال" فاز.

هیگز گفت: سفر موارد همچنان به یک تهدید در این استان و مردم نیاز به محافظت از خود و دیگران که شامل پوشیدن ماسک.

"هر زمان که شما ترک خانه خود را به شما کلید خود را به شما تلفن شما را به کیف پول خود را. در حال حاضر زمان به اطمینان حاصل شود شما را به ماسک خود را. فقط چنگ زدن به آن را در راه خود را درب," او گفت:.

آخرین شیوع باعث New Brunswick مقننه به روز پنج شنبه برای دو هفته آینده پس از نشستن فقط برای دو روز.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

لیبرال اعضای پسر Arseneault MLA استناد برای سایت بارسلونا-Dalhousie ژیل LePage MLA استناد برای Restigouche غرب و دانیل Guitard MLA استناد برای Restigouche-قدیمی همه بازگشت به خود سوار که شامل بخش هایی از منطقه 5.

این سه عضو با صدور بیانیه ای بعد از ظهر یکشنبه به می گویند هر سه نفر آزمایش منفی برای COVID-19.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب