استکهلم نمی رسیدن گله ایمنی در سوئد ارشد اپیدمیولوژی می گوید

بزرگنمایی این تصویر مردم لذت بردن از بهار آب و هوا به عنوان آنها نشستن در یک رستوران در استکهلم در 1

توسط MINERALNEWS در 6 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مردم لذت بردن از بهار آب و هوا به عنوان آنها نشستن در یک رستوران در استکهلم در 15 آوریل در coronavirus بیماری همه گیر. جاناتان Nackstrand/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جاناتان Nackstrand/خبرگزاری گتی ایماژ

سوئد بحث رویکرد به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس تا کنون موفق به تولید نتایج مورد انتظار و با وجود تماس های داخل کشور برای دولت به تغییر استراتژی خود را.

"ما باید بسیار واضح بحث سیاسی" کارین Olofsdotter سوئد سفیر ایالات متحده آمریکا NPR گفت. "من فکر نمی کنم مردم معترض در خیابان اما ... وجود دارد یک بحث اگر این [استراتژی] چیزی که حق انجام دهد یا نه در Facebook و در همه جا."

بر خلاف آن نوردیک همسایه سوئد تصمیم گرفت در برابر سازماندهی دقیق مستند. دولت اجرا اجتماعی, فاصله, قوانین, اما تصمیم به نگه داشتن بسیاری از کافه ها و رستوران ها و مدارس و خرده فروشی مغازه ها باز است. این کشور استراتژی متکی بر همکاری مردم به سرعت گسترش یافته و نه پایمال کردن این کشور سیستم بیمارستان.

مقامات بهداشت همچنین امیدوار است که نگه داشتن این کشور باز خواهد معنی آن جوان نیست-در-خطر جمعیت را توسعه ایمنی در برابر این ویروس به طور بالقوه منجر به گله ایمنی. دکتر آندرس Tegnell ارشد اپیدمیولوژی در سوئد آژانس بهداشت عمومی گفت: در مصاحبه ای با CNBC در اواخر ماه آوریل که نمونه و مدل سازی داده ها نشان داد که حدود 20 درصد از استکهلم جمعیت است که در حال حاضر سیستم ایمنی بدن به ویروس.

سفیر Olofsdotter گفت NPR ماه گذشته که این کشور می تواند به گله ایمنی تا پایان این ماه است. گله ایمنی رخ می دهد زمانی که مردم به اندازه کافی از جمعیت هستند که سیستم ایمنی بدن به یک بیماری عفونی یا به این دلیل آنها آلوده شده است و بهبود و یا آنها واکسینه شده در برابر آن. برخی از محققان قرار داده اند در آستانه coronavirus گله ایمنی در 60٪.

متاسفانه در سوئد سرمایه نمی خواهد رسیدن به این نقطه عطف است.

"هیچ که نمی خواهد اتفاق می افتد" Tegnell گفت: در روز دوشنبه در یک ایمیل به NPR. "زمان تحقیقات نشان می دهد شماره های مختلف اما [استکهلم ایمنی رای] است که به احتمال زیاد پایین تر [از 30%]. همانطور که شما ممکن است آگاه باشید که یک مشکل وجود دارد با اندازه گیری ایمنی برای این ویروس است."

سوئد آژانس بهداشت عمومی در هفته گذشته منتشر شد یافته های اولیه از مداوم آنتی بادی مطالعه نشان داد که تنها 7.3 درصد از مردم در استکهلم در حال توسعه آنتی بادی علیه COVID-19 اواخر ماه آوریل است. Tegnell بعد توضیح داده شده مطالعه شکل به عنوان یک "کمی پایین تر از ما می خواهم فکر" و اضافه کرد که این مطالعه نشان داده شده یک تصویر لحظهای از وضعیت چند هفته پیش و به اعتقاد او که در حال حاضر توسط "کمی بیش از 20 درصد" از استکهلم جمعیت باید قرارداد ویروس.

آن را به همان شکل که او در ذکر CNBC مصاحبه بیش از یک ماه پیش.

این مطالعه نتایج ارائه شده بیشتر سوخت برای منتقدان سوئدی رویکرد است. با 39.26 مرگ در هر 100000 نفر در سوئد ميزان مرگ و مير نه تنها بالاتر از ایالات متحده آمریکا (29.87 مرگ و میر در هر 100 ، 000) بلکه به صورت تصاعدی بالاتر از کسانی که از آن همسایه نروژ (4.42 در هر 100 ، 000) و فنلاند (5.56 در هر 100000 نفر) که هر دو به تصویب سختگیرانه مستند اقدامات با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

اعتراض به دولت ضد قفل استراتژی در استکهلم Sergels Torg مربع جذب چند ده نفر در روز یکشنبه. یکی از نشانه اعتراض خواندن "در حافظه از هر کسی که سوئد نمی تواند نجات با استراتژی آن است."

سفارت سوئد در واشنگتن در بیانیه ای گفت: ارائه شده به NPR که دولت این کشور را به عنوان به خوبی به عنوان آن آژانس بهداشت عمومی بر این باورند که هنوز هم "خیلی زود به رسم هر گونه نتیجه گیری روشن و یا مقایسه متصل به بیماری همه گیر کوروناویروس" اما "ما باز با این استراتژی شکست خورده است برای محافظت از سالمندان ساکن در خانه های سالمندان."

نزدیک به نیمی از این کشور بیش از 4000 COVID-19 مرگ و میر رخ داده است در مراقبت از سالمندان امکانات.

اکثریت سوئدی 63 درصد طبق یک نظر سنجی اخیر حمایت از اقدامات Tegnell آژانس توصیه می شود.

برای برخی از ضد قفل معترضان در آمریکا "بود مانند سوئد" تبدیل به یک پاره در تظاهرات. اما با توجه به سیاسی و اجتماعی و تفاوت های فرهنگی بین دو کشور به سادگی اتخاذ کرون مدل ممکن است کار نمی کند.

"هر کشور و منطقه متفاوت است و هر کشور و منطقه نیاز به انجام آنچه آنها فکر می کنم بهتر است به جای خود" Olofsdotter گفت. "در سوئد وجود دارد نسبتا بزرگ اعتماد بین مردم و دولت و نهاد های وابسته به آن و بالعکس. البته اگر ما می تواند الهام بخش به دیگران و پیدا کردن آنها اقدامات است که ما استفاده می شود مفید در هر یک از ایالت و یا منطقه که خوب چون ما همه در این با هم."

حتی بدون در سراسر کشور مستند سوئد در اقتصاد شده است و آمار به عنوان مردم همچنان به دنبال دولت خود را دستورالعمل و در خانه بماند. گوگل پرونده نشان داد که سفر به خرده فروشی و تفریحی مقصد در استکهلم را 23 درصد در حالی که تعداد مسافر در حمل و نقل عمومی کاهش یافته و 29 درصد بین ماه های مارس 28-مارس 9.

سوئد بانک مرکزی, بانک مرکزی سوئد ارائه دو سناریوهایی را برای این کشور چشم انداز اقتصادی ایران در سال 2020 است.

"با وجود این اقدامات جامع هر دو در سوئد و خارج از کشور پیامدهای اقتصادی همه گیر خواهد بود قابل توجه است. عواقب آن برای اقتصاد متفاوت خواهد بود بسته به چه مدت گسترش عفونت در ادامه و در چه مدت این محدودیت اجرا به سرعت آن را در محل هستند" به بانک مرکزی سوئد در بیانیه ای گفت در ماه آوریل است.

هر دو سناریو پیش بینی افزایش نرخ بیکاری و رکود از این کشور به تولید ناخالص داخلی. بانک مرکزی انتظار دارد که نرخ بیکاری به افزایش از 6.8 درصد به 10.1 درصد و تولید ناخالص داخلی به کوچک تا 9.7 درصد در این سال به عنوان نتیجه همه گیر.

در اوایل این ماه Tegnell اعتراف کرد که او مطمئن است سوئد استراتژی مناسب بود تماس بگیرید. "من متقاعد نشده در همه ما دائما در حال فکر کردن در مورد این" او گفت: روزنامه سوئدی آفتونبلادت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب