ان پی آر

نزدیک به 6 سال پس از MH17 به ضرب گلوله کشته شد, هلندی, دادستان ها می گویند آنها شکایت خواهد کرد, روسیه

بزرگنمایی این تصویر

یک مرد با پوشیدن لباس نظامی خستگی می ایستد کنار خرابه MH17 خطوط هوایی مالزی حامل 298 مسافر و خدمه سقوط کرد در شرق اوکراین شش سال پیش. دومینیک Faget/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دومینیک Faget/خبرگزاری گتی ایماژ

هلند روز جمعه گفت که این شکایت روسیه در دادگاه حقوق بشر اروپا مسکو را به اتهام نقش در تیراندازی کردن یک هواپیمای اوکراین بیش از شش سال پیش که به کشته شدن همه 298 سرنشین دو سوم از آنها در هلندی.

روسیه هرگونه دخالت در سقوط خطوط هوایی مالزی با پرواز MH17 از آمستردام به کوالالامپور که پایین رفت و در روز 17 جولای 2014. اما محققان هلندی به این نتیجه رسیده اند که بوئینگ 777 بود که در برخورد با یک سطح به هوا موشک های عرضه شده به شورشیان طرفدار روسیه در شرق اوکراین است. یک نتیجه مشابه به طور گسترده ای پذیرفته شده توسط اطلاعاتی غربی.

“دستیابی به عدالت برای 298 قربانیان سقوط پرواز MH17 است و باقی خواهد ماند و دولت در بالاترین اولویت” وزیر امور خارجه Stef Blok گفت. “با در نظر گرفتن این مرحله امروز … ما در حال حرکت و نزدیک به این هدف است.”

در نامه ای به مجلس, دولت هلند گفت: این امید به دریافت “حقیقت و عدالت و پاسخگویی” برای کسانی که جان خود را در تصادف.

M. V. Zakharova روسیه سخنگوی وزارت خارجه, به نام حرکت توسط هلند “یکی دیگر از ضربه به روسیه و هلند روابط است.”

“لاهه از همان ابتدا سوار در مسیر یک طرفه سرزنش روسیه برای سقوط پرواز MH17” این سخنگو در بیانیه ای گفت. “ما اعتقاد داریم که این مرحله تنها منجر به بیشتر سیاسی و پیچیده جستجو برای حقیقت است.”

در سال گذشته هلندی دادستان به اتهام چهار نفر – سه روس و یک اوکراین که در آن گفته شد مسئول داونینگ jetliner. برجسته ترین از چهار ایگور Girkin که دادستان ادعا سابق افسر اطلاعاتی روس که در عمل از شورشیان شرق شهر دونتسک.

Girkin را رد کرده است که شورشیان این هواپیما را.

روسیه استرداد شهروندان خود و اوکراین به اتهام اعتقاد بر این است به دست آورد و یک پاسپورت. به عنوان یک نتیجه, چهار هستند که سعی در abstentia در یک دادگاه هلندی.

محققان به این نتیجه رسیدند که نیروهای روسیه انتقال یک Buk موبایل surface-to-air missile باتری به شورشیان استفاده می شود که آن را به شلیک کردن هواپیمای مسافربری به احتمال زیاد به دلیل آنها اشتباه آن را برای یک نظامی اوکراین حمل و نقل.

کت و شلوار در برابر روسیه است که به منظور حمایت از فرد مورد آورده توسط بستگان 65 هلندی قربانیان.

“بسیاری از بستگان خود را آغاز کرده اند که روش و در حال حاضر وارد یک مرحله که در آن آنها نیاز به شواهد” Blok نوشت: در نامه خود به مجلس. “ما که شواهد و ارائه آن به دادگاه با شروع این روش بهترین راه برای کمک به آنها.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول