گام بعدی برای وارن پس از یک ناامیدکننده سه شنبه?

بزرگنمایی این تصویر دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن D-Mass.,

توسط MINERALNEWS در 14 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن D-Mass., سخنرانی در تجمع روز سه شنبه در دیترویت. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پاتریک Semansky/AP

یک سوال بزرگ آویزان بیش از الیزابت وارن کمپین پس از سه شنبه: آنچه در حال حاضر ؟

سه شنبه شب به نظر می رسید باعث شکستن و یا برای سناتور ماساچوست -- او تا به حال در بالا و دو در هر یک از چهار اوایل متحده است. و در حالی که او انتخاب کنید تا بیش از 40 نمایندگان سهشنبه شب او باقی می ماند به خوبی پشت سر جو بایدن و برنی ساندرز. در واقع تا کنون نتایج نشان می دهد که او به احتمال زیاد خروج سه شنبه هنوز هم نداشتن قرار داده شده در بالا و دو در هر نقطه — از جمله خانه اش در ایالت ماساچوست است.

آنچه به نظر می رسد یک راه باریک به پیروزی و رفتن به سوپر سهشنبه در حال حاضر به نظر می رسد عملا غیر ممکن است.

وارن در حال حاضر صدها نفر از نمایندگان در پشت جبهه-دونده بایدن و ساندرز. او خروجی سه شنبه با فقط 50 نمایندگان. در ضمن پیشتاز بایدن به 453 و برنی ساندرز دوم با 382.

وارن به پایان رسید سه شنبه در دیترویت با اوایل شب سخنرانی که خواست رای دهندگان به توقف استراتژیسازی با رای خود را بر اساس ترس در مورد electability.

"آنچه من می بینم می افتد این است که بسیاری از مردمی تلاش به نوبه خود رای گیری به پیچیده برخی از استراتژی است. شما می دانید صاحب نظران و دوستان و همسایه ها همه گفت: شما باید برای دوم حدس خود را در این" او گفت:. "اما پیش بینی شده است وحشتناک کسب و کار و صاحب نظران آن را بدست اشتباه و بیش از بیش."

وارن کرده است نشان داد که او در نظر دارد به نگه داشتن رفتن در این مسابقه است. در سه شنبه شب او اعلام کرد که او در حال برنامه ریزی برای بازگشت به میشیگان در اواخر این هفته و همچنین برگزاری رویدادها در آریزونا و آیداهو ظاهری به سیگنال است که او نمی دادن.

و در واقع بیش از آخر هفته مبارزات انتخاباتی او منتشر شده بود یادداشت کرد و گفت او سنجاق او امیدوار است در کنوانسیون دموکراتیک در ماه جولای بانکی در هیچ نامزد برنده آشکار اکثریت نمایندگان.

وارن در حال حاضر اشغال بی دست و پا میانه در انتخابات ریاست جمهوری. از یک طرف او انباشته شده است و مشتاق پایگاه پشتیبانی که ترویج عمومی در رسانه های اجتماعی و پر رویدادها; مبارزات انتخاباتی او گزارش می دهد که او به خود جلب کرد بیش از 3000 نفر در لس آنجلس در شب دوشنبه و 2,200 در دیترویت در روز سه شنبه.

اما هیچ کدام از آن ثابت شده است به اندازه کافی برای ارائه یک چالش عمده در نماینده مسابقه.

شاید تصویر دیگری از وارن موقعیت دشوار است که او اولین مقام دوم-انتخاب نامزد در آخرین NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی. که نظرسنجی ها نشان داد او را به انتخاب دوم از 23 درصد از دموکرات ها رو به طور خاص توسط برنی ساندرز حامیان. قرار داده است که او را به خوبی گذشته و آینده-بالاترین نامزد ساندرز در 14٪. در کوتاه: بسیاری از رای دهندگان ممکن است او را به عنوان نامزد آنها می تواند برای رای دادن اما نه به اندازه کافی او را به عنوان انتخاب برتر خود را.

حداقل برای دو روز گذشته وارن وفادار گفته اند که آنها را با چوب او را به پایان.

در حالی که انتظار برای وارن به صحبت در لس آنجلس در شب دوشنبه نائومی Schegloff گفت که او حاضر به رای دادن استراتژیک.

"ما به سختی شروع به کار بر نمایندگان" او گفت:. "اما هنگامی که کسی را نشان می دهد که — آن را نه تنها که شما را دوست ندارم آنها را حداقل اما در واقع شما واقعا آنها را دوست دارم — منظورم این است که اگر شما می توانید هیجان زده در مورد چیزی که در حال حاضر شما باید در مورد آن هیجان زده. وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به زیر را پوشش می دهد. اما او یک دلیل برای خارج شدن از رختخواب."

سه شنبه شب در میشیگان برخی از وارن حامیان حلق آویز شد اما کمتر خوش.

"من می خواهم بگویم من خوشبین هستم اما به صداقت مردم آمریکا همواره نا امید من, بنابراین من که خوش گفت:" Yvie Siferd یک وکیل از دیترویت منطقه است. "اما من حلق آویز در به یک کمی از امید است."

"همان. راستش همان گفت:" او دوست Rolanda کلی که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر در یک Costco. "او متوقف شد و سپس افزود: "یک کمی دل شکسته آره. من هستم."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب