تورنتو مدرسه کاتولیک هیئت مدیره لغو سفرهای اروپایی بیش مارس شکستن به دلیل شیوع کروناویروس

تورنتو کاتولیک منطقه مدیره مدرسه را لغو کرده است, تمام آینده مارس شکستن و عید سفر به اروپا به عنوان رمان coron

توسط MINERALNEWS در 14 اسفند 1398

تورنتو کاتولیک منطقه مدیره مدرسه را لغو کرده است, تمام آینده مارس شکستن و عید سفر به اروپا به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در آن قاره.

"هیئت مدیره ما اجازه نمی دهد که سفر به مکان های که ایجاد خطر برای سلامت دانش آموزان ما و ما را در نظر نمی مسافرت به این کشورها به امن" خواندن یک بیانیه ارسالی سه شنبه امنا از هیئت مدیره مدیر آموزش و پرورش روری top cat.

"وجود نگرانی هایی است که ما دانشجویان و کارکنان می توانند در معرض این ویروس در فرودگاه ها و دیگر فضاهای عمومی در حالی که در تور و یا به طور بالقوه حتی تحمل طولانی قرنطينه."

این تصمیم اثرات سفرهای آموزشی اجرا شده توسط تور خصوصی شرکت هایی که برنامه ریزی شده بود در 12 کاتولیک مدارس بالا است.

در ضمن در Toronto District School Board وجود دارد 14 اروپایی سفر برنامه ریزی شده برای ماه مارس شکستن سخنگوی Ryan پرنده گفت.

"هیات نظارت بر وضعیت از نزدیک و تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا این سفرها ادامه خواهد به عنوان برنامه ریزی شده ساخته خواهد شد در آینده نزدیک" پرنده گفت.

اعلام کاتولیک هیئت مدیره مدرسه می آید یک روز پس از اینکه دولت کانادا به روز رسانی مشاوره سفر شمال ایتالیا یک نقطه داغ برای این ویروس به نام COVID-19. مقامات در حال حاضر هشدار می دهند در برابر همه غیر ضروری سفر وجود دارد. آنها توصیه به مسافران به "عادی احتیاطی امنیتی" در بقیه کشور است.

شده است وجود دارد حدود 2500 موارد و 79 و میر در ایتالیا تا کنون. بیشتر متمرکز در اطراف منطقه شمال که شامل مقصد توریستی محبوب مانند میلان و ونیز.

در بقیه قاره وضعیت به سرعت در حال تحول. شده اند وجود دارد تقریبا 200 مورد گزارش شده در آلمان حدود 150 در اسپانیا و بیش از 200 در فرانسه.

گزارش روزانه از COVID-19 شیوع بیماری در کشورهای اروپایی "ایجاد یک حس نگرانی برای دانش آموزان و کارکنان از TCDSB مدارس رفت و آمد در مدرسه گشت و گذار با تور های مختلف ارائه دهندگان" top cat در بیانیه ای گفت:.

تصمیم گیری ساخته شده بود "از فراوانی از احتیاط و نگرانی برای ایمنی از ما دانش آموزان و کارکنان" نوشت: او اضافه کرد که او در دیدار با مدیران از مدارس آسیب دیده در روز دوشنبه شد و گفت: "اکثریت" نهفته دانش آموزان و خانواده ها امیدوار بودند تورهای خواهد بود لغو شد.

توجه داشته باشید اضافه شده است که لغو مقررات بیمه تنها اثر را هنگامی که هیئت مدیره لغو سفر و "مدارس مجاز به انصراف از خود به خود و بدون درد و رنج عواقب ناشی از ارائه دهندگان خدمات بیمه."

هیئت مدیره بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه بسیاری از سفرهای نهفته است.

آموزشی گشت و گذار اجازه دهید دانش آموزان تجربه اروپایی, تاریخ هنر و معماری دست اول و در برخی موارد تمرین مهارت های زبانی خود را.

کاترین کوک خریداری شده چه قرار بود "یک سفر" برای پسرش یک دانش آموز در نیل مک نیل دبیرستان سال پیش.

این دانش آموزان به همراه کارکنان chaperons در اصل برنامه ریزی شده برای پرواز به جنوب ایتالیا و در ادامه به ونیز, فلورانس و میلان.

طبخ این چپ "نا امید" اگر چه "ما شده است نوع انتظار است که این اتفاق خواهد افتاد." قبل از تصمیم گیری را از هیئت مدیره بحث وجود دارد احتمالا تغییر برنامه سفر برای جلوگیری از نقاط داغ.

"آنچه موجب تحریک من این است که هیئت مدیره است که پله در و قضاوت بر اساس هر چیزی که دولت کانادا صدور," او گفت:.

الیور میسون گفت: پدر و مادر مطلع شدند که روز شنبه 10 روز سفر به ونیز, سیسیل و رم برای دانش آموزان در TDSB را Harbord موسسه دانشگاهی لغو شد.

او موافق با این تصمیم به "ایمنی از دانش آموزان و معلمان ،

اما او گفت: به او گفته شد خانواده اش و 13 نفر دیگر که نمی خرید بیمه مسافرتی با مستقل شرکت تور BrightSpark سفر در سمت چپ قلاب برای تمام هزینه های.

دریافت بیشتر از امروز داستان بالا در صندوق پستی خود را

برای ثبت نام در ستاره صبح, عناوین خبرنامه ایمیل برای یک جلسه از روز بزرگ ،

ثبت نام در حال حاضر

این سفر هزینه ای در حدود 7000 دلار برای دو دختر خود را.

"ایده این است که یک دسته از والدین باید یارانه یک چند میلیون دلاری شرکت سفر خود را برای ضرر و زیان بالقوه است کمی خیلی به من," او گفت:.

جاستین Stepanowicz با BrightSpark سفر گفت: اطلاعات ارائه شده در این نشست با پدر و مادر در Harbord دانشگاهی شد و زودرس است. این شرکت برای اولین بار تمرکز بر "اکثریت" از پدر و مادر که خریداری بیمه خواهد شد اما سعی کنید به چیزی کار با هیئت مدیره برای خانواده مانند فراماسون.

May Warren


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب