رباط مراکش – هزاران نفر از مردم در راهپیمایی, در مراکش پایتخت یکشنبه در اعتراض به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طرح صلح خاورمیانه و به مخالفت با آنچه آنها را به عنوان دولت مراکش ملایم موقعیت نسبت به آن است.

درهم رهبران سیاسی از اسلامگرایان به جناح چپ و ارقام در ماه مارس از طریق رباط در کنار اعضای اتحادیه فعالان و اعضای جامعه مدنی. پرچم فلسطین و شعارهای متحرک صحنه به عنوان معترضان با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن-led ابتکار صلح.

راهپیمایان همچنین با بیان نا امیدی با درهم وزیر امور خارجه ناصر Bourita که اعلام کرد کشورش “تقدیر” برای مغلوب ساختن پیشی جستن طرح و خواست شهروندان آن نمی شود “بیشتر فلسطینی از فلسطینی ها خود را دارند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای یک راه حل به اسرائیل و فلسطینی ها پیش بینی احتمالی ایجاد یک دولت فلسطینی اما آن می افتد به مراتب کمتر از فلسطینی ها خواسته بود و ترک ملاحظه تکه از کرانه اسرائیل دست.

بسیاری از کشورهای عربی و اتحادیه اروپا را رد کرد این طرح به عنوان ناعادلانه است. در روز یکشنبه تظاهرات در رباط محمد Doukali متحد حزب سوسیالیست مراکش گفت: باید همان را انجام دهید.

“توده ها در اینجا به می گویند که خود را رد عادی سازی روابط با اسرائیل باید ترجمه رسمی موقعیت” Doukali گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر