Mideastern دفن سنت های برخورد با ترس از سرایت

بغداد – محمد-Dulfi را 67 سال از درگذشت پدر در مارس 21 خلاصه بعد از یک مبارزه جدید کروناویروس اما آن را نه روز برای بدن خود را به پیدا کردن یک محل استراحت نهایی در شیعه شهر مقدس نجف در جنوب عراق است.

هر دو خانواده رد از راه دور دفن توطئه پیشنهاد شده توسط دولت در خارج از بغداد برای او و هفت نفر دیگر coronavirus قربانیان al-Dulfi گفت. یک مبارزه شکست در بین خانواده ها و وزارت بهداشت در این تیم است. پدرش جسد منتظر در یک بیمارستان سردخانه برای روز.

“ما درد و رنج فوق العاده دانستن پدر من مرحوم اما ما نمی تواند دفن او گفت:” 26 ساله.

در سراسر خاورمیانه و بخش هایی از جنوب آسیا و خانواده های داغدیده مواجه شده اند پس از سانحه محدودیت در دفن مرده خود را در میان همه گیر. دین و آداب و رسوم است که نیاز به سریع تدفین در تا حد زیادی مسلمان منطقه که به درگیری با ترس از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و دولت موظف به مستندات.

به عنوان منطقه ای و مرگ و میر پیشی 4,500 باستان, آداب و رسوم — بدن رسما شسته شده با بستگان پیچیده شده در کفن و دفن به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است با جمعیت زیادی از عزاداران در حضور و غیاب — در حال مختل به رشد شیوع.

در مصر که در آن مراسم بودند پس از امر به آوردن ده ها تن از خانواده ها با هم در نماز محدودیت های سفت و سخت قرار داده اند یک کلاه بر روی شرکت کنندگان. با چهره های پوشیده در ماسک های آنها در حال حاضر خداحافظی به عزیزان دفن در کیسه مهر “خطر!”

مذهبی و آداب و رسوم نیز در حال طرح میتوانست در ایران و پاکستان و اکثریت یهودی اسرائیل که در آن swift تدفین و جمعیت زیادی از عزاداران نیز یک سنت است.

سازمان بهداشت جهانی می گوید در دستورالعمل مشابه صادر شده در طول اپیدمی ابولا است که دست زدن به مرده باید حداقل و آموزش پزشکی تیم باید انجام تدفین با توجه به ادهم رشاد اسماعیل آژانس سر از ماموریت در عراق است.

در میانه این اغلب به معنای مناسک مذهبی باید اصلاح یا لغو شود.

در ایران, وزارت بهداشت دستورالعمل های کاملا نشان می دهد که چگونه نگران جمهوری اسلامی باقی مانده است در مورد این ویروس حتی از مرده. این کشور دارای بیشترین مرگ و میر در این منطقه با بیش از 3,700 مرگ و میر در میان بیش از 60,500 موارد تایید شده.

یک بار ضد عفونی جسد پیچیده شده در یک کیسه پلاستیکی و سپس انجام یک قبر سایت با pallbearers پوشیدن دنده محافظ. بدن دفن در قبر پاشیده با آهک و مدفون در بتن می باشد. ایران و آمریکا به تازگی نشان داد تصاویر از روحانیون با پوشیدن لباس های خاص لباس محافظ در حالی که انجام مراسم تدفین قربانیان است.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که هموطنان ما هستند و نه به خاک سپرده شد بدون حمام و پیچیده شده در کفن” گفت: یک داوطلب در یکی از این تلویزیونی مجالس ترحیم توصیف به طور گسترده ای مشاهده شیوه های.

در مصر هیچ کس مجاز به حضور در شستشو مراسم به جز سلامت کارگران و کسانی که در حال حاضر باید پوشیدن دنده محافظ و نگه دارید در یک متر فاصله از بدن با توجه به یک سند داخلی به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

تشییع جنازه Attiyat ابراهیم اول کشور coronavirus قربانی برگزار شد امنیت را در. تنها اعضای خانواده اجازه داده شد برای آمدن به خدمت در دلتای نیل استان Daqahlia گفت: ماه رمضان محمد ایجاد کرد راننده.

“وجود دارد هیچ مراسم تشییع جنازه نماز تماس” محمد گفت. “پلیس در همه جا مشاهده و ترغیب مردم به ماندن در گروه است.”

بیشتر شرق در پاکستان خانواده مجاز به گرفتن اجساد به گورستان در روستاهای خود اما نه در داخل خانه های خود را که یک سنت در جنوب کشور آسیایی است.

در عراق که در آن بیش از 60 نفر کشته شده اند از این ویروس در برخی از نهادهای منتظر چند هفته برای تدفين به عنوان دولت اپیدمی پروتکل موجب سکس تند و سوزنده.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

بغداد و دیگر استان ها در ابتدا شناسایی از راه دور دفن توطئه در حاشیه شهرها. اما خانواده استدلال کرد که دفن عزیزان خود را در این سایت بود undignified; ترین عراقیها اینتر مرده خود را در گورستان در نزدیکی عتبات عالیات که در آن آنها می تواند بازگشت به ادای احترام.

برخی از خانواده ها رد دولت قوانین را به طور کامل. در یک نمونه بستگان ربوده دو جسد از یک بی خبر پزشکی تیم در نزدیکی بغداد پیش از دفن و سرعت خاموش با توجه به گزارش پلیس در مارس 28. بدن شد و بعد از آن بهبود یافت.

در جنوب استان Muthana یک خانواده جعل اسناد و مدارک از یک مرده ویروس قربانی می گویند او مرده بود از بیماری های قلبی و پس از آن که بدن از سوی دولت تعیین شده را به منطقه آورده و آن را به نجف برای تدفین یک مقام دولت در استان گفت.

رسمی شد flummoxed زمانی که او آموخته است که از جعل پس از دوم بود…. “من نمی دانم که آیا برای حذف بدن یا نه او گفت:” درخواست گمنامی چون او نبود مجاز به بحث در مورد.

در مورد al-Dulfi خانواده استدلال با مقامات بهداشت تا زمانی که بسیج حمایت از عراق در صدر روحانی شیعه. او فرمان داد که تمام هشت بدن می تواند به خاک سپرده شد در یک طرح را در نزدیکی نجف اشرف به وادی به عنوان-سلام گورستان محل استراحت نهایی انتخاب برای مومن شیعیان.

اسماعیل که سر از ماموریت گفت: “نگرش فرهنگی” مطرح شده بود یک چالش برای دولت است. در اوایل مارس دولت لغو پروتکل و تدفین رفتم جلو در Wadi as-Salam “و یا در هر گورستان خانواده می خواهد” اسماعیل گفت.

برای کسانی که با عزیزان از دست رفته مانند al-Dulfi, پیروزی تلخ و شیرین.

“کدام اسلام این است که منع دفن و حتی در طول یک بیماری همه گیر? در جایی که دین در آن است ؟ ” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی; Ebrahim نوروزي در تهران; سام Magdy در قاهره; آرن هلر در اورشلیم و محمد ریاض در پیشاور پاکستان منجر به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im