کاخ سفید به دنبال $850B محرک اقتصادی در میان virus بحران

واشنگتن - کاخ سفید پیشنهاد حدود 850 میلیارد بسته نجات اقتصادی سهشنبه در میان coronaviru s شیوع گسترده محرک برا

توسط MINERALNEWS در 27 اسفند 1398

واشنگتن - کاخ سفید پیشنهاد حدود 850 میلیارد بسته نجات اقتصادی سهشنبه در میان coronaviru s شیوع گسترده محرک برای کسب و کار و مالیات دهندگان در میان غیب پس از رکود بزرگ سال 2008 است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin برنامه ریزی برای طرح بسته به جمهوری خواهان مجلس سنا در یک ناهار خصوصی با مقامات هدف به کنگره آن را تایید کند این هفته است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل باز سنا در روز سه شنبه صبح وعده داده شده اقدام سریع.

"سنا نمی خواهد تا زمانی موکول ما گذشت قابل توجه و پررنگ جدید مراحل بالا و فراتر از آنچه که مجلس تصویب کرده است برای کمک به قوی ما و ملت ما قوی اساسی اقتصاد آب و هوا این طوفان" مک کانل گفت.

بزرگتر از سال 2008 کمک مالی بانک یا 2009 بازیابی عمل کاخ سفید پیشنهاد با هدف ارائه برای کمک به کسب و کارهای کوچک 50 میلیارد دلار برای صنعت هواپیمایی و شامل یک کاهش مالیات برای دستمزد بگیر.

دو نفر آشنا با درخواست آن را توصیف کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت های عمومی.

کاخ سفید امیدوار است این اقدام به سرعت تصویب کند احتمالا این هفته عظیم سیاسی انجام به عنوان دولت درهم حاوی اقتصادی عواقب شدید اختلال به زندگی آمریکایی از شیوع بیماری است.

مقامات کاخ سفید ارائه سناتور اولیه جلسه اواخر روز شنبه در کنگره آمریکا گفت: آنها می خواهند این طرح تصویب شده توسط کنگره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است نشان می دهد در چند روز.

"ASAP" کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: اواخر وقت روز دوشنبه. "وجود دارد یک ضرورت است."

با عجله به تزریق پول و منابع به اقتصاد است و تلاش بر خلاف هر یک از سال 2008 بحران اقتصادی با سیاسی و اقتصادی مداخلات و چشم ظاهر مبالغ به سعی کنید برای محافظت از آمریکایی ها از سلامت مالی و خرید اینترنتی.

"ما مقدار زیادی از کار را به انجام از اینجا" Mnuchin به خبرنگاران گفت: اواخر وقت روز دوشنبه.

پیشنهاد جدید است که فراتر از خانه 's حدود 100 میلیارد دلار بسته کمک از بیمار پرداخت اضطراری کمک های غذایی و رایگان ویروس تست که تصویب شد بیش از آخر هفته است و انتظار قبل از مجلس سنا.

در حال حاضر کنگره خواهد بود عجله برای تصویب به دو — عظیم و گسترده پاسخ به این ویروس شیوع است که بازنویسی امریکا راه زندگی است.

Muscling کمک خواهد test کنگره و کاخ سفید در یک لحظه تاثیرگذاری در بحران و در انتخابات سال که دو طرف باید بسیار متفاوت چشم انداز در بهترین راه برای سرپا نگه داشتن اقتصاد و کمک به آمریکایی ها است.

حزب دموکرات باید پیشنهاد خود را 750 میلیارد دلار بسته — افزایش ظرفیت بیمارستان و بیکاری کنترل به طور ناگهانی بیکاری — با مذاکرات آمده است.

"ما باید جسورانه فوری فدرال اقدام برای مقابله با این بحران" رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر روز دوشنبه گفت: در اعلام دموکرات' طرح است.

شومر خواهد جنگ با داعش در یک کنفرانس تلفنی به طرح خود را پیشنهاد.

همه طرف — خانه سنا و کاخ سفید — توافق دولت فدرال بیشتر منابع مورد نیاز برای رسیدگی به آنچه در حال آمدن است.

در شروع ماه کنگره تصویب $8.3 میلیارد دلار در کمک های اولیه. مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت به قانون امضا و اندازه گیری ارائه شده است که آژانس های فدرال پول برای واکسن آزمایش و درمان های بالقوه و بودجه برای کمک به دولت های ایالتی و محلی در پاسخ به این تهدید است.

با یک فوریت نهان پس از رکود بزرگ کنگره عجله به توسعه فراگیر اقتصادی تاسیسات برای خانواده های آمریکایی و کسب و کار به طور ناگهانی واژگون با شیوع کروناویروس.

در طول رکود اقتصادی آمریکا بازیابی و سرمایه گذاری مجدد قانون از سال 2009 به تصویب رسید در ماه فوریه از آن سال تا به حال اولیه قیمت $787 میلیارد آن تجدید نظر شد بعد به $831 میلیارد دلار است. که تحت باراک اوباما.

Tarp گذشت در پاییز سال 2008 برای کمک به بانک ها مشکل داشتند, pricetag از 700 میلیارد دلار. آن شده بود توسط جرج دبلیو بوش و ارائه پول به صورت خودکار کمک مالی برای جنرال موتورز و کرایسلر و تمام آن پول را برای بانک ها و شرکت های خودرو پرداخت می شد به عقب.

در حال حاضر جمهوریخواهان اغلب تمایلی به صرف فدرال دلار نه شانه خالی کردن در سر-چرخش شماره به عنوان فهرستی از امریکا و صنایع — خطوط هوایی و هتل ها و خرده فروشان — به انتظارنشسته بودند برای کمک.

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا به نام برای ارسال 1000 دلار برای هر آمریکایی است.

رئیس جمهور منتقل شده است که قانونگذاران باید "نمی تواند مانع توسط برچسب قیمت" گفت: Eric Ueland کاخ سفید قانونی مدیر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او می خواهد یک "جامع" با رویکرد "گام های قابل توجهی را" برای اقتصاد و به خصوص خیابان اصلی کسب و کار است. او باز سنا در روز دوشنبه با یک پیام به آمریکایی ها: "مجلس سنا با شما ایستاده است."

روزهای آینده تست خواهد شد که آیا کنگره می تواند به سرعت پاسخ به بحران است.

صنایع نمایندگی گسترده نوار اقتصاد به دنبال کمک در تحمل عواقب به عنوان مدارس و آمریکایی ها گفته بودن به ماندن در داخل جست و خیز سفر غیرضروری و جلوگیری از تجمعات با 10 نفر یا بیشتر.

این بدان معناست که هیچ غذای بیرون هیچ شبانه روزی هواپیماهای بدون خرید از این مراکز به عنوان بزرگ ملی در خاموش کردن جرقه کسب و کار تعطیلی اخراج و از دست حقوق برای اجاره مسکن و نیازهای روزمره.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

این کشور بزرگترین سازمان کسب و کار ایالات متحده در اتاق بازرگانی خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره در روز دوشنبه به عمل به سرعت به کمک به شرکت ها برای دسترسی به پول نقد و جلوگیری از یک "برنامه به طور بالقوه ویرانگر" ضربه به اقتصاد است.

درخواست از خطوط هوایی ایالات متحده به تنهایی می تواند به راحتی بالای 50 میلیارد دلار با توجه به شرکت های هواپیمایی برای امریکا گروه تجارت به نمایندگی از حامل.

"ما در حال رفتن به پشت خطوط هوایی 100%," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه. "ما گفت: شرکت های هواپیمایی ما قصد داریم به آنها کمک کند."

در نامه ای به ناروا و رهبران کنگره از اتاق بازرگانی به نام قانون از جمله سه ماه لغو مالیات شرکت های پرداخت برای حمایت از امنیت اجتماعی و مدیکر و بیمه بیکاری.

"بدون خانواده و بدون کسب و کار باید ورشکسته فقط به دلیل اختلال موقت در درآمد ناشی از کروناویروس گفت:" اتاق مدیر عامل شرکت Thomas J. Donohue.

ملت فرمانداران نیز تماس در کنگره به سرعت به ارمغان بیاورد کمک های اقتصادی به ویژه برای بیمه بیکاری سیستم برای کمک به کارگران آواره و سریع است.

"ما نیاز به یک پاسخ بهتر از دولت فدرال گفت:" رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo یک دموکرات است. "من از صبر و شکیبایی است."

هم کشیده جدید بسته خواهد شد چالش های اساسی تدارکات حاکم که کنگره تلاش خود را برای انطباق با شرایط طبیعی جدید است.

خانه دموکرات گفته شد در یک کنفرانس تلفنی آنها نمی تواند به یاد می آورد به واشنگتن تا زمانی که بسته است و آماده برای عمل به گفته افراد آشنا با تماس اما غیر مجاز به بحث در مورد آن و اعطا شده اند.

100 عضو مجلس سنا برگزار شده برای یک شب رای — یک برنامه به طور بالقوه منظره خیره کننده در دوره های جدید اجتماعی فاصله. در حالی که مقامات مختلف در سراسر کشور صادر کرده اند متضاد مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری که آمریکایی ها باید جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر در طول 15 روز آینده.

شماره 2 رهبر حزب دموکرات مجلس سنا, دیک دوربین از ایالت ایلینوی شمارش تعداد سناتورها در طبقه سوال چه مثال آنها تنظیم شد. وی عبور سریع از خانه بسته است. "منتظر چه هستیم؟"

با وجود تهمت را قوی پشتیبانی از تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان گفت: آنها می خواستند برای ایجاد تغییرات در خانه-اندازه گیری گذشت. "این به اندازه کافی رفتن نیست" گفت: سناتور. تام پنبه R-ارک.

علاوه بر این فدراسیون ملی کسب و کار مستقل که تعداد صدها هزار نفر از کسب و کار کوچک, اعضای, در ابتدا مخالف آن است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اندرو تیلور متی دالی مارتین Crutsinger بور بلند و کوین Freking در واشنگتن فیلیپ مارسلو در بوستون و دیوید Eggert در لانسینگ, میشیگان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب