پلیس نیویورک قرعه کشی خشم پس از لباس شخصی افسران پرتاب زن به بینام و ون

به اداره پلیس شهر نیویورک در این افزایش انتقاد پس از ماموران لباس شخصی به شدت بازداشت یک زن در یک اعتراض و بري

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399

به اداره پلیس شهر نیویورک در این افزایش انتقاد پس از ماموران لباس شخصی به شدت بازداشت یک زن در یک اعتراض و بريدن او از بین برود در یک بینام خودرو.

ویدئو های ارسال شده به رسانه های اجتماعی را نشان می دهد مردان زور گرفتن نیکی سنگ, 18, کردن خیابان سهشنبه در طول یک تظاهرات علیه خشونت پلیس و تنه زدن او را به بینام و نشان پلیس ون. لباس دوچرخه افسران و سپس ظاهر می شود و به شکل یک محیط اطراف خودرو را به عنوان تماشاگران فریاد اعتراض.

مردم به اشتراک گذاری ویدیو آنلاین در مقایسه با حادثه به بحث تاکتیک های مستقر توسط ماموران فدرال در پرتلند سنگ., که در هفته های اخیر مورد استفاده بینام وانت به ربودن معترضین به سرعت و مخفیانه کردن خیابان ها.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio با انتقاد از سبک, بازداشت, هر چند نه از دستگیری نشان می دهد افسران باید انتخاب کمتر اکتان بالا لحظه بازداشت زن است.

"بسیاری از ما را تماشا درد چه اتفاقاتی در پرتلند سنگ. بنابراین هر چیزی را که حتی کمی نشان می دهد که برای من نگران کننده است و آن نوع از چیزی که ما نمی خواهید برای دیدن در این شهر" د Blasio گفت.

"بود که زمان و مکان به effectuate که بازداشت. این حس به انجام آن در یک وضعیت که به وضوح در وسط مداوم اعتراض."

پلیس نیویورک گفت: در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه که حکم تیم ملی در زمان سنگ به زندان به اتهام آسیب رساندن دوربین های پلیس در پنج حوادث. نظارت تصویری ارسال شده به توییتر توسط رئیس کارآگاه رادنی هریسون به نظر می رسد برای نشان دادن سنگ با استفاده از رنگ به مبهم دو دوربین های مختلف و با استفاده از یک جارو در تلاش برای پاره کردن یک سوم است.

آن شب از هشتگهای #WheresNikki و #WhereIsNikki trended آنلاین به عنوان فعالان خواستار دانم چرا و از کجا سنگ گرفته شده است.

این بیانیه توییتی توسط پلیس گفت: حکم تیم ملی "بینام و نشان با استفاده از وسایل نقلیه به طور موثر پیدا می خواستم مظنون است."

پلیس گفت که سنگ شده بود با اتهام جنایی فساد و ساخت گرافیتی بیش از پنج جمله مشکوک حوادث بیش از دو ماه است.

منتقدان در چهار شنبه تقبیح شیوه ای که در آن پلیس دستگیر و بازداشت سنگ.

"من نمی دانم که این واقعا حرفه ای ترین پلیس انجام شده است. من یک افسر در یک نقطه با دست خود را بر روی تفنگ خود را. من فکر می کنم که در خود و برای خود نامناسب" گفت: فرانک Straub سابق رئیس پلیس در اسپوکن بشویید. که در حال حاضر با این نسخهها کار برای پولیس ملی پایه و اساس است.

"شما ببینید بینام و ون بکشد تا شما ببینید مردم که نمی شناخته شده به عنوان افسران پلیس چنگ زدن به کسی و پرتاب آنها را در یک ون ... هنگامی که ما می دانیم این است که یک نقطه چالش در سراسر کشور" Straub گفت: توصیف "نگران اپتیک" از این وضعیت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de