مدیکر برای همه Coronavirus بیماران ؟ اما دقیقا واجد شرایط?

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه جمعه در رمان coronavirus. جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره جمعه اعلام کرد که پزشکان و بیمارستان ها می توانید با استفاده از فدرال کمک به پوشش هزینه های درمان بیمه افرادی که درد و رنج COVID-19.

فدرال پرداخت بخشی از 100 میلیارد دلار بسته کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طور خاص پوشش COVID-19 مراقبت. اما برخی از سیاست های بهداشتی کارشناسان می گویند این برنامه خواهد بود بسیار دشوار به نظر میرسد چرا که آن را گاهی اوقات غیر ممکن است برای جدا کردن هزینه درمان COVID-19 از هزینه درمان یک بیمار دیگر مشکلات سلامتی مانند نارسایی کلیه.

میلیون ها نفر از افرادی که شغل خود را از دست در هفته های اخیر نیز چشم انداز از دست دادن پوشش بهداشت و درمان. دموکرات ها را به نام برگ برنده دولت برای باز کردن یک دوره ثبت نام ویژه برای کسانی که مردم را به ثبت نام برای تحت پوشش بهداشت و درمان Obamacare.

به جای وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر گفت: ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خواهد پرداخت برای COVID-19 مراقبت “در مدیکر نرخ” و آنها را ممنوع از صدور صورت حساب بیماران برای خدمات به طور مستقیم در بالای آن است.

سابرینا Corlette co-مدیر مرکز بیمه بهداشت و درمان اصلاحات در دانشگاه جورج تاون گفت: طرح جدید افزایش می دهد یک میزبان از سوالات پاسخ داده نشده چرا که آن را نمی خواهد همیشه روشن شود که آیا یک فرد مشکلات, آیا پنومونی یا نارسایی کلیه ناشی از عفونت کروناویروس.

“چه کسی واجد شرایط برای این برنامه؟” “خدمات برای چه ؟ خواهد بود که قاضی از اینکه آیا یا نه شما واجد شرایط?”

Corlette اضافه شده که این امر می تواند بسیار ساده تر و آسان تر به سادگی به باز کردن یک دوره به ثبت نام در طرح بیمه در, قانون مراقبت مقرون به صرفه به بازار.

“آن را مانند آنها در حال چرخاندن خود را به چوب شور به اجتناب از هر چیزی است که یک لکه دار کردن Obamacare,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im