اتحادیه اروپا نگه می دارد و همجنسگرایان-خصمانه لهستانی شهرهای خارج از محلی برنامه صندوق

ورشو, لهستان - شش لهستانی شهرها اعلام کرد که خود را به عنوان "همجنسگرایان رایگان" مناطق آزاد یا ممنوع مبارزه ب

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399

ورشو, لهستان - شش لهستانی شهرها اعلام کرد که خود را به عنوان "همجنسگرایان رایگان" مناطق آزاد یا ممنوع مبارزه برای حقوق همجنسگرایان تا به حال درخواست های خود را برای اتحادیه اروپا و جامعه بودجه را رد کرد یک سخنگوی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه گفت.

در یک کنفرانس خبری در بروکسل سخنگوی Adalbert Jahnz تایید کرد که اتحادیه اروپا تبدیل کردن شش برنامه های کاربردی از لهستان به اتحادیه اروپا برنامه ای است که بودجه فعالیت ها برای ایجاد لینک بین جوامع در کشورهای مختلف. او حاضر به نام شهرها با استناد به اتحادیه اروپا حکومت در برابر شناسایی رد متقاضیان است.

کمیسر اتحادیه اروپا برای برابری هلنا Dalli توییتی شنبه می گویند که شش شهر خواهری برنامه های کاربردی از "مقامات لهستانی که به تصویب رسید 'LGBTI مناطق آزاد" یا "حقوق خانواده' قطعنامه رد شد."

"اتحادیه اروپا ارزش ها و حقوق اساسی باید مورد احترام" با 27 عضو کشورهای Dalli گفت.

جوامع می تواند به دست آوردن 25,000 یورو ($29,000) تحت اتحادیه اروپا در شهر خواهری برنامه که لینک دو یا بیشتر جوامع در کشورهای مختلف و پشتیبانی از مشترک خود را در برنامه های توسعه. برخی از متقاضیان دیگر از لهستان اعطا شد بودجه از برنامه است.

لهستانی وزیر دادگستری زبیگنیو Ziobro به نام رد تصمیم "بی اساس و غیر قانونی" و از دولت خواست به گام با کمیسیون اتحادیه اروپا به آن معکوس است. او استدلال کرد که در اتحادیه اروپا معاهدات ملی و هویت آن 27 عضو و نظرات همه شهروندان باید مورد احترام همه اروپایی بدن.

لهستان جناح راست حکومت بازیگران حقوق بشر به عنوان یک تهدید برای این کشور سنتی کاتولیک رومی ارزش ها و هویت ملی. آن را مخالف ازدواج همجنسگرایان.

تحت تاثیر موقعیت لهستان حکم قانون و عدالت حزب و برخی از مقامات محلی اعلام کرده اند جوامع خود "همجنسگرایان رایگان" مناطق یا مخالف حقوق بشر در حرکت است. اظهارات هیچ قانونی قدرت و یا عواقب اما دیده می شود در اتحادیه اروپا به شدت تبعیض آمیز است.

"تبعیض از هر نوع می تواند هرگز تحمل در اتحادیه اروپا" بلوک عدالت کمیسر Didier وزیر خارجۀ بلژیک نوشت در توییتر. "اتحادیه ارزش ها باید حفظ شود در تمام اتحادیه اروپا تامین می شود برنامه."

برخی از شهرستانها لهستانی در حال حاضر از آتش همکاران در اروپای غربی بیش از خود "همجنسگرایان رایگان" اظهارات.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن