Coronavirus به احتمال زیاد لبریز انتخابات سال پرونده های حقوقی بیش از حقوق رای دادن

بزرگنمایی این تصویر یک رای دهنده در خط در میلواکی در طول این ماه ویسکانسین در انتخابات. رای گیری صور

توسط MINERALNEWS در 29 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک رای دهنده در خط در میلواکی در طول این ماه ویسکانسین در انتخابات. رای گیری صورت گرفت و پس از چندین پرونده های حقوقی به تغییر رای گیری غایب مهلت امکان پیش نمایش از جنگ حقوقی آمده است در سال 2020 است. Morry Gash/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Morry Gash/AP

انتخابات سال جنگ حقوقی در سراسر رای گیری روش چیز جدیدی نیست. اما دامنه و شدت در حال رشد در این سال در میان عمیق حزبی قطبش و چالش های لجستیکی ارائه شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. حقوقی دعوا انتظار می رود به حرارت تا در هفته های آینده.

نمایشگاه جدید است طرح دعوی در دادگاه توسط دموکرات ها در نوادا شنبه به چالش کشیدن دولت قصد دارد برای انجام یک بیشتر از همه به ایمیل اولیه ژوئن 2 و به شدت محدود در شخص رای گیری سایت. دموکرات ها می گویند که حرکت می کند — از جمله به طور خودکار ارسال برگه های رای تنها به فعال رای دهندگان که گرفته اند در انتخابات اخیر, اما نه همه ثبت شده هستند و یک تخلف از حقوق رای دهندگان.

خواهان مقابله است که دموکرات ها می خواهند برای سرنگونی قوانین در نظر گرفته شده برای حفاظت از یکپارچگی دولت و انتخابات را بی ارزش قرار دادن رای دهندگان سلامت در خطر است.

هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه در حال تبدیل شدن به دادگاه به تلاش برای اطمینان حاصل شود که قوانین حاکم بر انتخابات امسال اصلا نقطه ضعف را در کنار خود. دادخواهی مبارزات انتخاباتی به خود گرفته فوریت جدید با این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر مردم تمایل و توانایی برای رفتن به پای صندوق های رای در فرد است.

"من می توانم به شما اطمینان دهم که ما نمی خواهد نشستن و اجازه دهید جمهوریخواه انتخابات و یا حزب جمهوریخواه disenfranchise رای دهندگان در بدبینانه تلاش برای برنده شدن در انتخابات در همه هزینه ها گفت:" مارک الیاس سرب وکیل برای حزب دموکرات تلاش است. "من انتظار چندین اضافی رأی موارد واصل شود و در هفته های آینده و ماه تمام با هدف حفاظت از حق رای دهندگان به شرکت در انتخابات و رای خود را شمارش."

بزرگنمایی این تصویر

مارک الیاس تصویر در سال 2019 است که منجر مربوط به انتخابات دادخواهی تلاش برای دموکرات ها. تراویس طولانی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تراویس طولانی/AP

الیاس در حال حاضر ثبت بیش از 20 پرونده های حقوقی در 14 متحده به چالش کشیدن رای گیری روش. او انتظار دارد که قبل از سال است که این تعداد می تواند به راحتی دو برابر و بیشتر تمرکز بر کشورهای دموکرات ها در حال برنامه ریزی برای مسابقه به شدت مانند گرجستان, فلوریدا, ویسکانسین و تگزاس.

جمهوریخواهان در حال ramping تا قانونی خود تلاش به عنوان به خوبی. کمیته ملی حزب جمهوری خواه و رئیس جمهور تهمت مجدد انتخابات در ماه فوریه اعلام کرد که آنها را صرف حداقل 10 میلیون دلار در سال آینده برای دفاع از تمامیت انتخابات در ایالات متحده و به مبارزه دموکراتیک تلاش برای تضعیف موجود رای گیری قوانین.

RNC سخنگوی مایک رید به ذکر است که این تلاش اعلام شد قبل از coronavirus همه گیر مختل مقدماتی و و که حزب را صرف احتمال خیلی بیشتر است.

"نگاه دموکرات ها به وضوح در تلاش برای رفتن به تمام این کشورها و قوانین تغییر کرده و بنابراین ما در حال رفتن به مجبور به دفاع از کسانی که قوانین" نی NPR گفت.

جمهوری خواهان اتهام که دموکرات ها در حال بهره برداری در زمان بحران بهداشتی به امن آرزو لیست رای گیری تغییرات از جمله در همان روز ثبت نام رای دهندگان و حذف امضای مورد نیاز در نظر گرفته شده برای حفاظت از رای گیری توسط سیستم پست الکترونیکی.

تلخ جنگ در دادگاه بیش از ویسکانسین اولیه هفته گذشته یک طعم و مزه از آنچه آمده است. جمهوریخواهان مخالف در آخرین دقیقه به درخواست فرماندار دموکرات به تاخیر اولیه و تلاش برای نرم کردن محدودیت در رای گیری غایب. ویسکانسین توافق رهبران تجدید نظر دادگاه بدوی تصمیم به دادگاه عالی ایالات متحده که حکم داد که دولت نمی تواند تعداد رای غیابی شهریور پس از روز انتخابات.

بزرگنمایی این تصویر

یک زن و شوهر چک در به رأی گیری در اوایل این ماه در در Kenosha Wisc. رای دهندگان رفت و به پای صندوق های رای با وجود یک ایالت اقامت در خانه سفارش در میان بیماری همه گیر کوروناویروس پس از دادگاه حاضر فرماندار درخواست برای به تاخیر انداختن انتخابات است. کمیل Krzaczynski/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کمیل Krzaczynski/خبرگزاری گتی ایماژ

در نتیجه هرج و مرج با رای دهندگان در پای صندوق های رای در دنده محافظ و هزاران نفر از رای دهندگان عدم دریافت رای غایب بود و نشانه ای از آنچه که ممکن است پیش رو در کشورهای دیگر. برخی از دموکرات ها گفت: آنها بیرون آمد و به رای با وجود خطر سلامت در سرپیچی از آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک توافق تلاش برای سرکوب رای خود را.

متعدد دیگر موارد در حال حاضر مشغول به کار راه خود را از طریق دادگاه ها. فقط این هفته جدید مکزیک دیوان عالی کشور حکم به نفع دولت حزب جمهوری خواه و مخالفت خود را به یک بیشتر از همه پست الکترونیکی-در اصلی وجود دارد. در تگزاس یک دولت قاضی دادگاه منطقه توافق کردند که به حزب دموکرات درخواست برای گسترش رای گیری غایب در آن دولت یک تصمیم جمهوری خواهان برنامه ریزی برای تجدید نظر شود. دموکرات ها در ایالت آریزونا اشاره به تصمیم دادگاه عالی در ویسکانسین مورد به استدلال می کنند در دادگاه است که خود دولت باید تعداد پست الکترونیکی-در برگه های رای به عنوان طولانی به عنوان آنها شهریور روز انتخابات.

هر دو طرف می دانیم که پست الکترونیکی-در رای گیری خواهد شد خیلی بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود در این سال به دلیل همه گیر وجود مخالفت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او به تازگی در توئیتر خود نوشت که جمهوری خواهان باید مبارزه و تلاش برای گسترش رای توسط ایمیل که او گفته است "پتانسیل فوق العاده ای" برای تقلب و کمک می کند تا دموکرات ها اگر چه نه ادعای حمایت است تا شواهد.

به جای جنگ حقوقی در اطراف چگونه و چقدر متحده تغییر قوانین در این بیماری همه گیر. همه ایالت ها اجازه می دهد برخی از پست الکترونیکی و یا رای گیری غایب اما به درجات مختلف.

برخی از ایالت ها در حال حاضر سست اما دموکرات ها می خواهند خیلی بیشتر از جمله از بین بردن بهانه های لازم برای رای گیری غایب در 17 متحده است. دموکرات ها نیز می خواهید پیش پرداخت هزینه برای پست الکترونیکی-در آراء و ایالات متحده به تعداد برگه های رای که در شهریور روز انتخابات حتی اگر آنها نمی رسند تا چند روز بعد. آنها همچنین می خواهم شاهد و دیگر امضا مطابق با الزامات کاسته و برای اشخاص ثالث قادر به جمع آوری و به نوبه خود در رای گیری برای رای دهندگان که ممکن است قادر به انجام این کار خود را.

جمهوری خواهان در مخالفت با بسیاری از این تغییرات و انتظار می رود به مبارزه با آنها به شدت در دادگاه. آنها مرده را در مقابل اجازه دادن به دیگران برای جمع آوری — و یا آنچه به آنها تماس بگیرید "برداشت" — برگه های رای که در آنها استدلال می کنند راه را برای تقلب انتخابات. نمونه هایی از تقلب در چنین نادر اگر چه جمهوری خواه عمل آمده متهم با جمع آوری و دستکاری با برگه های رای در یک سال 2018 کنگره نژاد در کارولینای شمالی.

این RNC همچنین اشیاء به استانها ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای برای رای دهندگان حتی کسانی که نمی درخواست آنها اشاره کرد که بسیاری از دولت رای دهندگان رول پر از اشتباهات و آراء می تواند به دست اشتباه است.

"این در مورد برنده شدن یا از دست دادن. آن را در مورد ما گرفتن یک مزیت یا نه. آن را در مورد حفاظت از یکپارچگی از رای گیری گفت:" نی از RNC.

دموکرات ها مسخره در آن اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت مصاحبه در مهر ماه گذشته که "شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره" اگر او به توافق دموکراتیک پیشنهادات برای گسترش گزینه های رای گیری.

انتخابات کارشناسان می گویند معلوم نیست چه مقدار از هر حزب برای به دست آوردن از چنین تغییر حکومت. اما جاش Douglas, یک استاد حقوق در دانشگاه کنتاکی گفت: این می تواند یک تفاوت در یک انتخابات نزدیک به همین دلیل است که احزاب در حال مبارزه خیلی سخت است.

"من فکر می کنم هر کس با دیدن این دادگاه به عنوان یک جزء کلیدی از انتخابات استراتژی" او گفت:. "هر چرخه انتخابات ثابت کرده است که به این مورد که برخی از مردم به خصوص در انتخابات می تواند نقطه به نقطه این انتخابات دادخواهی جنگ به عنوان یک جزء از یک انتخاباتی برنده یا از دست دادن است."

این رقابت 2000 انتخابات ریاست جمهوری که در آن یک تصمیم دیوان عالی کشور در نهایت ساخته جورج دبلیو بوش رئیس جمهور نخست ، داگلاس گفت: پرونده های حقوقی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای شایع به عنوان قانونگذاران ایالتی را به اعمال محدودیت های جدید بر روی رای دهندگان. دولت خود را — کنتاکی — فقط تصویب یک قانون در این هفته نیاز به رای دهندگان نشان می دهد دولت-صدور کارت های شناسایی عکس دار در انتخابات یک نیاز داگلاس به طور کامل انتظار بود در دادگاه به چالش کشید.

"و در حال حاضر شما باید یک مجموعه ای از مسائل مربوط به نگرانی در مورد با وضعیت اضطراری که ما پیدا کردن کشور ما در," او گفت:. "بنابراین من فکر نمی کنم سال 2020 است که هر چیز جدید با توجه به انتخابات دادخواهی. فقط بیشتر و بیشتر و جدیدتر مسائل کشور را در معاملات با تلاش برای کشف کردن چگونه برای رای دادن در طول یک بیماری همه گیر."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن