'شاید من به عنوان امن به عنوان قبل از': دریاسالار ترکیه به دنبال پناهندگی در ایالات متحده صحبت می کند

بزرگنمایی این تصویر مردم در اعتراض به کودتای نظامی در استانبول در جولای 16, 2016. ترکیه نیروهای نظام

توسط MINERALNEWS در 2 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مردم در اعتراض به کودتای نظامی در استانبول در جولای 16, 2016. ترکیه نیروهای نظامی در جولای 16 باز آتش در جمعیت جمع آوری شده در استانبول پس از کودتا باعث تلفات یک عکاس خبرگزاری فرانسه گفت. OZAN کوز/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
OZAN کوز/خبرگزاری گتی ایماژ

ترکی, Rear Admiral مصطفی Ugurlu یک افسر در ناتو آموزش فرماندهی در نورفولک., فقط بسته بندی یک جلسه زمانی که یک دستیار با عجله به او.

"چیزی است که اتفاق می افتد در ترکیه," او گفت که در ماه ژوئیه در روز در سال 2016.

عمده پل بسته بود به ترافیک در استانبول و ترکیه, نیروهای مسلح شد در مرحله یک کودتا. تانک ها در خیابان بودند. هلیکوپتر و هواپیماهای جنگ آرام در سراسر آسمان است.

Ugurlu به خاطر تلاش برای تماس با افسران ارشد در ترکیه است. او نمی تواند از طریق دریافت کنید.

دریاسالار رفت و برگشت به دفتر خود. "کودتای نظامی" او به خودش گفت:. "در طول ساعات پر بیننده در یک شب جمعه با بستن ترین قاچاق به شدت پل در استانبول چقدر است ؟ این تکان دهنده ضعیف استراتژی است." او در کنار خار داستان.

دو هفته بعد Ugurlu خواهد خود را با اتهام شرکت در کودتا با کمک ایالات متحده و ناتو است. تصویر خود را به نظر می رسد در ترکیه را فشار دهید. دریاسالار شد اخراج از شغل خود و دستور داد خانه.

به جای او تصمیم گرفت به دنبال پناهندگی در ایالات متحده با برخی از ده دو همکار ترکی افسران که مشغول به کار در ناتو آموزش فرمان. همه آنها صحبت کرد و با NPR چند ماه پس از کودتای شکست خورده را تکذیب کرد و گفت آنها درگیر شدند اصرار داشت نام خود را استفاده نمی شود و صدای آنها مبدل در رادیو ترس از عذاب.

در حال حاضر به عنوان ارشدترین افسر Ugurlu در حال حاضر تصمیم به صحبت می کنند آشکارا. چرا ؟

"هیچ چیز تغییر کرده است" در ترکیه, او می گوید, NPR, و اشاره کرد که دولت تحت ریاست جمهوری رجب طیب اردوغان تبدیل شده است بیشتر و بیشتر سرکوبگر. "و من می خواهم چیزی به تغییر زیرا ترکیه کشور, صفحه اصلی, است که در شرایط بد و من تصمیم به صحبت می کنند صدای خود من."

'جدید دموکراسی و وحدت ملی روز'

دریاسالار و دیگر افسران در Norfolk منطقه تماشا به عنوان هزاران نفر از همکاران خود دستگیر شدند, از جمله برخی از دوستان نزدیک خود را.

"تقریبا همه از همکلاسی های من در زندان هستند برای زندگی در زندان بدون آزادی مشروط" او می گوید. "و آنها شکنجه در طول روز اول پس از کودتا. و آنها فقط در تعطیلات و یا در جایی درست مثل من. آنها گناه نیست من باور دارم."

سفارت ترکیه در بیانیه ای گفت به NPR که هنوز هم وجود دارد یک حکم بازداشت برای دریاسالار و سوال که چرا او نمی خواهد به بازگشت به خانه.

"چرا یک عالی رتبه نظامی ژنرال به دنبال پناهندگی و حاضر به بازگشت به ترکیه, اگر او بودند و نه وابسته به فرقه که مرتکب کودتا تلاش؟"

این سفارت همچنین اتهام "بسیاری در سطح بالا فراریان" مربوط به کودتا در U. S.

Ugurlu و 54 گل رز به دو ستاره رتبه بندی در نیروی دریایی, فرمانده کشتی های جنگی در مبارزات انتخاباتی در بالکان و کار در یک فرماندهی ناتو در ایتالیا.

آمریکا افسران نظامی خصوصی می گویند که تعدادی از افسران دستگیر و با آنها از نزدیک کار کرده بودند به وضوح مقصر در کودتای اما شک دارم چون آنها هم کار را برای ناتو و یا زمان صرف شده در ایالات متحده است.

این دستگیری ها همچنان در ترکیه چهار سال پس از کودتای شکست خورده. برخی از 80,000 افسران نظامی قضات و وکلا و معلمان و روزنامه نگاران در انتظار محاکمه. برخی از 130,000 باید شغل خود را از دست.

و با چهارمین سالگرد اتهام کودتای ژوئیه 15 در حال حاضر "دموکراسی نوین و روز وحدت ملی."

برای رئیس جمهور اردوغان مشخص چهارمین سالگرد توسط یک بار دیگر اصرار دارد که کودتا تحریک شد توسط پیروان فتح الله گولن روحانی مسلمان یک زمانی اردوغان متحد که در حال حاضر زندگی در پنسیلوانیا است. گولن به شدت تکذیب هر گونه دخالت.

آنها سعی کردند به "غل این آزادیخواه ملت, خدا را شکر که آنها نمی توانند موفق" Ergodan گفت.

بزرگنمایی این تصویر

ترکی دریاسالار مصطفی Ugurlu که به دنبال پناهندگی در ایالات متحده است ترس ارتش ترکیه خواهد او پیگیری کردن. حسن نیت ارائه میدهد از دریاسالار مصطفی Ugurlu پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
حسن نیت ارائه میدهد از دریاسالار مصطفی Ugurlu

Urgurlu و برخی از افسران همکار در حال متقاعد شده بود که اردوغان خود را که صحنه کودتا در تلاش برای گسترش قدرت و از بین بردن منتقدان خود را.

"این یک عملیات پرچم دروغین," Ugurlu می گوید. این یک برنامه کامل آغاز کنترل و اعدام توسط رژیم است. اما آنها ساخته شده بسیاری از اشتباهات و چپ شواهد روشن و شهود در پشت آنها."

دریاسالار اصرار دارد اگر ارتش ترکیه "می خواستم به یک کودتا از آن خواهد شد بسیار موفق است."

ترکیه تحلیلگران با این حال شکی نیست که اردوغان در پشت کودتای شکست خورده.

"من نمی خواهم بگویم آن را کاملا محتمل می گوید: راشل Ellehuus معاون اروپا برنامه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی یک واشنگتن فکر می کنم تانک. "من دیده ام هرگز اثبات به پایان است."

هنوز Ellehuus و دیگران می گویند که اردوغان به وضوح بهره مند از کودتا — که او نامیده می شوند "هدیه ای از خدا" — اجازه می دهد او را به سرعت از بین بردن هر گونه انتقاد از دولت خود را.

Ugurlu می گوید که او تلاش می کند برای رسیدن به هر یک از دوستان خود در ترکیه است.

"ما در حال تلاش برای برقراری ارتباط با آنها را به دلیل اعتقاد ما بر این آنها هستند که شنود گذاشته و آنها در حال زیر و خانواده های آنها هنوز هم تحت فشار شدید" او می گوید. "آنها نمی توانند کشور را ترک کنند."

هنوز هم برخی از افسران نظامی و دیگران همچنان به فرار.

در سال گذشته NPR مصاحبه با یک افسر نیروی دریایی بود که تضعیف سراسر مرز به یونان و ساخته شده راه خود را به کالیفرنیا که در آن همسر و دو فرزند جوان به دنبال بعد.

تبادل ارزش های فرهنگی

Ugurlu و دیگر افسران در Norfolk منطقه هنوز در انتظار پناهندگی خود را که او اذعان می کند دشوار بود به درخواست.

"این بسیار دردناک بود. I love my homeland," او می گوید. "من در خدمت 30 سال با وفاداری به کشور های دوست داشتنی اما من نمی توانستم به نوبه خود بازگشت."

Ugurlu همراه با همسر و دو فرزند بالغ می گوید که او و همکار خود را ترک افسران شده اند در آغوش توسط نورفولک جامعه از جمله دعوت به شکرگزاری شام.

"هر ترکی, خانواده آمریکایی, خواهر, خانواده," او می گوید. "ما در حال تبادل ارزش های فرهنگی."

مردی که پس از فرمان کشتی های جنگی و مشغول به کار در قسمت بالایی می رسد از ناتو می گوید او در حال حاضر کمک به همسر خود را مدیریت محلی فروشگاه لباس. "او رئیس من در حال حاضر" او می گوید:, و اضافه کرد که همسر او نیز اجرا می شود یک سازمان خیریه در تلاش برای بالا بردن آگاهی در مورد آنچه اتفاق می افتد در ترکیه است.

دریاسالار هنوز هم نگرانی در مورد اینکه آیا دولت ترکیه سعی خواهد کرد به او پیگیری کردن. او می گوید ترکی عوامل ربوده ترکی افسران که فرار به کشورهای دیگر است.

"شاید من به عنوان امن به عنوان قبل از," او می گوید.

اما خانواده اش است و از آن در ایالات متحده ، دختر خود را در مجموعه ای به ازدواج با یک آمریکایی در ماه سپتامبر و پسر مشغول به تحصیل در یک دانشگاه محلی.

و دیگر ترکی افسران که باقی می ماند و نیز قرار دادن پایین ریشه. یکی این است که یک خلبان هواپیمایی دیگری است که یک مدیر برای آمازون و هنوز هم یکی دیگر از آموزش در این نزدیکی هست ،

"ما خوشحال هستند" Ugurlu می گوید. "ما در یکی از بهترین کشورهای جهان برای ما. اما ما همیشه فکر می کنم دوستان ما وجود دارد. شکنجه هنوز در جریان است. خانواده خود را در یک شرایط دشوار و آنها رنج می برند."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن