Paul Wilson بود در این تریبون از مرکز شهر لس آنجلس, هتل, کشیده یک سخنرانی از شلوار جین خود را و آماده به افتخار مردی که کمک یدکی زندگی همسر او قاتل است.

لحظه ای که هشت سال در ساخت آغاز شد و در اکتبر روز در سال 2011 زمانی که اسکات Dekraai راه می رفت به یک مهر و موم ساحل سالن. هنگامی که او به راه انداخته بدترین جرم تیراندازی در اورنج کانتی تاریخ است.

هشت کشته کریستی ویلسون, سقوط در یک صندلی آرایشگاه با دو گلوله زخمی شد.

مرد وظیفه نمایندگی Dekraai شد اسکات Sanders.

تبلیغات

ویلسون منفور او. او پاره پاره ساندرز در مطبوعات سوال بسیار از اخلاق است. فیزیکی تفاوت هایی و مدافع تنها بزرگ شده خود را تحقیر.

Paul Wilson

“من فکر اسکات scumbag یک weaselly مرد کوچک” پل ویلسون گفت: اصلی خود را به تصور دفاع وکیل Sanders.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

عضلانی خالکوبی و ورزشی چشمگیر پامادور, Wilson کشیده به نظر می رسید از گودال mosh اجتماعی اعوجاج کنسرت. ساندرز عینک قاب سیم, عینکی, تا به حال tousled مو و splotchy, سفید شدن ریش. ویلسون oozed جنوب کالیفرنیا; پس از یک ربع قرن در اینجا ساندرز هنوز هم چسبیده به شیکاگو لهجه.

“من فکر اسکات scumbag یک weaselly پسر کوچک” ویلسون گفت:. “شما نگاه کنید این پسر و من نمی دانم کسی در کفش من که نمی توانست از او متنفر بودم به عنوان به خوبی.”

تبلیغات

و در عین حال وجود دارد ویلسون در سال گذشته در مرکز شهر هتل آید تپه hosannas بر ساندرز به یک پرچ مخاطبان است.

“من اینجا ایستاده گفت: آنچه من یک بار هرگز نمی تواند پیش بینی” ویلسون گفت: جامعه روزنامه نگاران حرفه ای لس آنجلس فصل. “اسکات ساندرز نیست فقط کسی که من آمده ام تماس بگیرید دوست من. من او را احترام, اخلاق کار خود صداقت و خستگی ناپذیر خود را تعهد به ساخت سیستم عدالت کیفری کار نسبتا.”

چگونه است که اتفاق افتاده است یک داستان از یک بدنام جرم پیگیری عدالت — برای مرده و متهم و راه های عمدتا نامرئی به مکان های که چرخ دنده های عدالت کیفری کار می کنند. یا نه.

A makeshift memorial to the eight people killed in the 2011 shooting at a Seal Beach salon.

هشت نفر کشته شدند در سال 2011 تیراندازی در یک مهر و موم ساحل سالن. در میان کشته شدگان بود کریستی ویلسون, Paul Wilson ،

(علامت Boster / لس آنجلس تایمز)

ساندرز و ویلسون باید فیلم برداری بخش برای یک پروژه بی گناهی مبارزه با jailhouse خبرچینان. آنها صحبت کنید و یا متن های روزانه و اویختن با خانواده های یکدیگر را.

چگونه است که اتفاق افتاده شامل یک سال imbroglio, شناخته شده به عنوان “snitch رسوایی است.”

در حالی که به نمایندگی از Dekraai Sanders, کشف یک زندان informant network که او گفت: Orange County sheriff نمایندگان زد به معدن پذیرش گناه از زندانیان قبل از آنها تا به حال نمایندگی حقوقی. Orange County دفتر دادستان منطقه مورد استفاده آنها برای پیروزی در محکومیت برای چند دهه.

در آغاز ساندرز فقط می خواستم برای نجات Dekraai از مجازات مرگ — او تا به حال بدون شک از گناه است. اما پس از آن ساندرز آموخته است که زندانی مشتری خود صحبت کرده بود را نیز که در یکی دیگر از مشخصات بالا مورد قتل او مشغول به کار بود. این مدافع خواسته دستیاران خود را به جلو و موارد دیگر او کاونتی و متوجه شده است که همان زندانیان نگه داشته گرداندن مراکز فساد اعترافات مانند برخی از زندان اسقف اعظم.

تبلیغات

ساندرز درخواست شده است که اورنج کانتی دادستان بود لگد Dekraai است. سپس-Dist. Atty. تونی Rackauckas اخراج ساندرز’ استدلال بر “60 دقیقه” به عنوان یک “توطئه” و “نادرست روایت.”

Mass murderer Scott Dekraai sentenced

سابق اورنج کانتی Dist. Atty. تونی Rackauckas.

(علامت Boster / لس آنجلس تایمز)

ویلسون متهم ساندرز در دادگاه از داشتن “خون در [خود] دست” با تاکتیک های خود را که تاخیر در محاکمه و در چشمان او و عدالت او کشته شده است.

در اوایل سال 2014 ساندرز ثبت 500-صفحات-به علاوه حرکت پشتیبانی شده توسط 15,000 صفحات نمایشگاه که استدلال Dekraai نمی تواند دریافت یک محاکمه عادلانه به دلیل دیرین استفاده غیر قانونی از زندان خبرچینان توسط اورنج کانتی دادستان و بخش کلانتر. بود که در همان سال Dekraai التماس کرد گناه را به مهر و موم در ساحل قتل عام. سپس با شدت بهم زدن غوطه دادن مورد متوقف Orange County Superior Court قاضی توماس Goethals برگزار شد جلسات به اجازه ساندرز را در مورد او.

در اوایل ساندرز می دانستند که ویلسون خواهد بود صریح.

“من متوجه شدم پل بود و صدا از شروع” ساندرز گفت. “او خشمگین و به حق ، و او خیره بود همه خنجر تمام وقت.”

ستون یک

یک ویترین برای قانع داستان سرایی از لس آنجلس تایمز.

ویلسون با کمال میل با حمله به مدافع مطبوعات یک بار گفتن اورنج کانتی ثبت نام که ساندرز’ حرکت بودند “کشتن ما در بیشتر راه بیش از یک است.” در دادگاه ویلسون متهم ساندرز “تخریب ما حتی بیش از ما در حال حاضر نابود شده اند.”

تبلیغات

هیچ لحظه ای بود که بیش از حد کوچک برای ویلسون به سوزن وکیل. هنگامی که آنها به عنوان منتظر در خارج از سانتا آنا دادگاه ساندرز نگاه بیشتر رفتند از حد معمول.

“من به او گفتم:” هی, شما ممکن است بخواهید به پهلو در پیراهن خود را به نگاه بیشتر قابل ارائه'” ویلسون گفت:. “و او به من داد این بود” شما باید جلوگیری از ضرب و شتم من.'”

اما به عنوان هفته تاخیر تبدیل به ماه و سپس سال Wilson کردم و مشکوک.

او متوجه شده است که Goethals, چه کسی به ستایش او به عنوان یک “مهربان درخشان مرد” درخواست سخت تر و شدیدتر سوال از دادستان. او گوش نزدیک به عنوان ساندرز سوال کلانتر نمایندگان و دادستان; پاسخ صدا به ویلسون بیشتر شبیه عصبی ابهام و سرزنش-تغییر از اعتماد به نفس از اظهارات گذشته است. او تعجب که: تا به حال ساندرز شده است درست است ؟

Orange County Superior Court Judge Thomas Goethals.

Orange County Superior Court قاضی توماس Goethals.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

در نهایت Wilson چرخد و به انتقاد Rackauckas و بخش کلانتر. ارتباط خود را با دادستان, یک بار گرم و سرد تبدیل. در سال 2015 ویلسون به نظر می رسد در Al Jazeera America و اعلام کرد که ساندرز بود “انجام کار خود را بالاتر و فراتر از آن.”

“من نزدیک به سقوط بیش از,” ساندرز گفت.

Goethals حذف Rackauckas’ دفتر کل از Dekraai پرونده و ارسال آن به کالیفرنیا دفتر دادستان کل است. ویلسون افزایش عمومی خود را ستایش ساندرز اما این دو هنوز هم نمی خواهد اذعان یکدیگر در دادگاه فراتر از یک خاموش nod از زمان به زمان.

“افرادی که گفت: به چسبیدن به ما نفرت [از ساندرز] معلوم شد که به عنوان heartbreakingly بی منطق به عنوان شما می توانید تصور کنید که سیستم عدالت کیفری می شود. پل در نهایت دیدم که گفت:” Bethany Webb که شکایت Orange County sheriff و دفتر دادستان منطقه در سال 2018 بیش از این رسوایی. خواهرش لورا Webb Elody درگذشت, در مهر و موم ساحل قتل عام; مادر خود Hattie Stretz جان سالم به در برده.

آن نبود تا سال 2017 که Dekraai محکوم شد برای قتل. Goethals به او هشت متوالی زندگی از نظر.

Scott Dekraai

اسکات Dekraai محکوم شد به هشت متوالی زندگی شرایط برای مهر و موم ساحل قتل.

(همین Bartletti / لس آنجلس تایمز)

چند روز بعد Wilson idled در ساعت شلوغی ترافیک. در سال های پس از تیراندازی او تا به حال ملاقات با پدر و مادر از دبستان ” سندی هوک قربانیان و بازدید کرد و ساکرامنتو به لابی برای کنترل اسلحه.

در حال حاضر ویلسون به نام کلی خط برای اورنج کانتی مدافع عمومی دفتر انتظار به ترک پست صوتی. خط زنگ زد یک بار قبل از او شنیده صدای آشنا.

“هی, پل, حال شما چطور است؟” ساندرز به او گفت. “من نیمه تا به حال احساس این بحث اتفاق می افتد.”

این دله دزدی رسوایی طرح میتوانست اورنج کانتی سیاست است.

دیرین کلانتر ساندرا Hutchens بازنشسته به جای مواجه گشتند. Rackauckas ظاهر سرکش سیاسی رقم در شهرستان از دست داده و تلاش خود را برای ششمین دوره به عنوان دادستان منطقه در سال 2018 است.

Former Orange County Sheriff Sandra Hutchens

دیرین Orange County Sheriff ساندرا Hutchens بازنشسته به جای مواجه گشتند.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

تاد اسپیتزر اورنج کانتی فعلی بالا دادستان گفت: بحث شد “مانند یک لنگر کشیدن ما به پایین از اقیانوس.” کار برنامه به دفتر کاهش یافته است و وزارت دادگستری ایالات متحده در شروع مصاحبه دادستان به عنوان بخشی از یک بررسی.

اسپیتزر راه اندازی داخلی خود کاوشگر در ماه آوریل است. حالت پرس و جو آغاز شده توسط Atty. ژنرال کامالا هریس و ارث توسط یک جریان خاویر بکررا رفت و هیچ جا.

ویلسون در ضمن تا به حال تبدیل شدن به دکتر واتسون به ساندرز’ شرلوک هلمز.

در طول روز 54 ساله پوشاک اجرایی نشسته در دادگاه چندین بار در هفته برای یادداشت برداری است که او سهام با Sanders. ویلسون یادداشت ها کمک Sanders, 51 استدلال می کنند در دادگاه حرکات که تخلف همچنان در اورنج کانتی اجرای قانون است.

در شب دو را مشترک ظاهر, قبل از دانشگاه, کلاس های, گروه های اجتماعی و حقوقی همایش از ارواین به یوتا و فراتر از آن.

“وجود دارد موجی از اصلاحات در سراسر کشور است که در آن قانونگذاران در حال گرفتن نگاه نزدیک در زندان خبرچینان الهام O. C. افتضاح” گفت: Alexandra Natapoff نویسنده 2009 کتاب “Snitching: جنایی خبرچینان و فرسایش American Justice” و همکاری مدیر UC Irvine مرکز در قانون و جامعه و فرهنگ است. “آنها در حال جدایی است.”

“من هرگز قبل از دیده می شود شرایطی که در آن زنده ماندن همسر در یک پرونده قتل رسیده و نوع رابطه ای که آقای ویلسون را با آقای ساندرز. آن را واقعا منحصر به فرد است.’

— قاضی توماس Goethals

شارلوت ساموئلز یک فولرتون دانشگاه, استاد علوم سیاسی خواسته ساندرز و ویلسون به آدرس یک بسته بندی سالن سخنرانی در بهار گذشته.

“من می خواستم برای دانش آموزان من به آگاه باشید که شما هنوز هم می تواند در خدمات عمومی و اصیل” ساموئلز گفت. “آنها مرا به یاد” آقای اسمیت به واشنگتن می رود.’ من می دانم آن را آرمانگرا اما آن وجود دارد.”

Goethals که در حال حاضر کالیفرنیا دادگاه تجدید نظر قاضی گفت: رابطه بین دو مرد غیر معمول است.

“من هرگز قبل از دیده می شود شرایطی که در آن زنده ماندن همسر در یک پرونده قتل رسیده و نوع رابطه ای که آقای ویلسون را با آقای ساندرز” Goethals گفت. “این واقعا منحصر به فرد است.”

که به می گویند که آنها همیشه به توافق برسند. ویلسون مبارزه برای اسپیتزر در برابر Rackauckas با وجود ساندرز’ سوء ظن.

پس از گرفتن دفتر اسپیتزر ترویج منجر دادستان در Dekraai مورد که بعد از آن استعفا داد و پس از تحقیقات فدرال. این حرکت همراه با دیگران باعث ویلسون و ساندرز به انتقاد اسپیتزر. دادستان تحت فشار قرار دادند در برابر ساندرز’ نقد گفته او “overreaching” در برخی از حرکات.

اما اسپیتزر در برابر انتقاد ویلسون گفت: “تا آنجا که من می شود ناراحت و عصبانی با او من نمی خواهد اجازه می دهد تا به خودم بود.” اسپیتزر به نام ویلسون یک “معقول و صادقانه مرد که واقعا پیچ توسط سیستم است.”

بیش از تاکو سالاد در یک رستوران در مرکز شهر سانتا آنا در دادگاه زنگ تفریح ساندرز و ویلسون خود را بازگو حماسه مانند بگیرید و یاد دهید, chuckling بیش از یک سفر کمپینگ.

آخرین حفاری کشف و قبلا منتشر نشده حسابرسی داخلی توسط اورنج کانتی کلانتر بخش است که نمایندگان به طور منظم موفق به کتاب شواهد در زمان. اسپیتزر است به دنبال این موضوع است.

“پل نیست یک کارمند قانون اما او بهتر از برخی جهات” ساندرز گفت. “او به طور منظم شهروند که گوش دادن و در سطح دیگر به دلیل آنچه او را از طریق بوده است.”

“شما باید درک کنند” ویلسون قطع شود. “من هرگز در دادگاه و قبل از آنچه اتفاق افتاده است به کریستی. بنابراین برای اولین بار در آن به سیستم عدالت شکستن راه آن را انجام داد آن را وحشتناک. به همین دلیل من در حال حاضر در اینجا.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im