بایدن به طور رسمی پیاپی نامزدی حزب دموکرات در حالی که به دست آوردن با بخار در برابر تهمت

بزرگنمایی این تصویر معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در فیلادلفیا. او در حال حاضر به انداز

توسط MINERALNEWS در 17 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در فیلادلفیا. او در حال حاضر به اندازه کافی امن نمایندگان به نفع دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. مت Rourke/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مت Rourke/AP

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن امن نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن حزب دموکرات را از نامزدی ریاست جمهوری در اولین انتخابات در ماه اوت در کنوانسیون عبور از آستانه از 1,991 نمایندگان با توجه به آسوشیتد پرس.

نماینده تعداد formalizes چه روشن شده است پس بایدن در زمان فرماندهی و نماینده رهبری در اواسط ماه مارس و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز کاهش یافته است از این مسابقه در اوایل آوریل: 78 ساله که در خدمت به عنوان دلاور سناتور ایالات متحده برای چندین دهه قبل از تبدیل شدن به معاون رئیس جمهور در سال 2009 خواهد بود خود را حامل استاندارد در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن رسیده معیار به عنوان او شروع به ظهور مجدد در کمپین محاکمه خارج از خانه اش پرداختن دوقلو بحران که به نظر می رسد کمک به سرب خود را بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر سنجی های ملی و همچنین در میدان نبرد متحده است.

در حال بارگذاری...

VIEW FULL نمایندگی گزارش

AP نماینده برآورد رسیده سحر و جادو تعداد 1,991 نمایندگان برای بایدن به عنوان هفت ایالت و ناحیه کلمبیا ادامه شمارش آرا از روز سه شنبه شرکت کنند ، ایالت ورمونت برنی ساندرز که اذعان و تایید بایدن در ماه آوریل در حالی که باقی مانده در انتخابات شکست خورده برای رسیدن به 15% آستانه به دریافت نمایندگان در چند مسابقه دادن بایدن بیشتر نمایندگان از بسیاری از ناظران سیاسی انتظار می رود او را به امن این هفته است.

بایدن صرف 2019 مبارزه با سوال در مورد این که آیا او تا به حال کمپین منابع برای رقابت بهتر با بودجه اولیه مخالفان و اینکه آیا او در بیشتر فعالان پیشرو که مجموعه حزب دموکرات ملی در دستور کار پس از بایدن و باراک اوباما رئیس جمهور ترک کاخ سفید در سال 2017.

در شروع سال 2020 مبارزات انتخاباتی او در پایان دور چهارم در آیووا و سپس پنجم در نیوهمپشایر. با وجود آن بایدن تبدیل به یک قوی کارولینای جنوبی برنده شدن به یک غالب اجرا در ماه مارس زمانی که اکثر نمایندگان اهدا شد و او پیچیده نامزدی در شرایط عملی سریع تر از هر حزب دموکرات پس از جان کری در سال 2004.

رو مغلوب ساختن پیشی جستن میان عدم قطعیت

بایدن صرف تقریبا تمام سه ماه گذشته در داخل دلاور به عنوان stay-at-home سفارشات در سراسر کشور به حالت تعلیق در تمام فرد در فعالیت های انتخاباتی. او فقط شروع به برگزاری کمپین حوادث خارج از خانه خود را بیش از آخر هفته.

عظیم coronavirus تلفات رکورد بیکاری در آن ایجاد شده و مغلوب ساختن پیشی جستن ناهموار و به طور فزاینده ای محبوب در پاسخ به بحران حال افزایش بایدن نظرسنجی شماره در هفته های اخیر.

در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور گرفته تا حد زیادی تفرقه مقابله رویکرد به اعتراضات گسترده در تقریبا در هر شهر آمریکا و همچنین برخی از خشونت چندین نظر سنجی های ملی داده اند بایدن قابل توجهی منجر شود از جمله آخرین NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه بود که بایدن در 50 ٪ و مغلوب ساختن پیشی جستن در 43% یک شکاف فراتر از حاشیه خطا.

بایدن اجرا شده است از این شروع بر اساس این ایده از مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان یک نبرد برای روح "امریکا" و اغلب ضمنی ریاست جمهوری او خواهد بود بازگشت به حالت عادی بیش از هر چیز دیگری است. در پاسخ به اعتراضات و خشم در پی جورج فلوید را به قتل بایدن دو برابر پایین در اولین تم اما به نظر می رسید به راه رفتن به دور دوم.

"من از هر آمریکایی به نگاهی که در آن ما در حال حاضر فکر می کنم دوباره: این است که ما چه کسی هستیم ؟ این است که ما می خواهید ؟ این است آنچه ما تصویب به ما بچه ها و نوههایشان' زندگی می کند؟" بایدن خواسته در یک سخنرانی از فیلادلفیا سالن شهر در روز سه شنبه. "ترس و انگشت اشاره به جای امید و پیگیری از شادی ؟ بی کفایتی و اضطراب ، خود جذب و خودخواهی?"

بایدن همچنین قول داد به تمرکز بر روی نوع مقیاس بزرگ تغییر ساختاری که ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن نه بایدن در حال صرف اولیه کمپین خواستار. "اجازه دهید ما نذر به این, در آخرین دوران اقدام به معکوس نژادپرستی نظاممند با دیر شده و بتن تغییرات می شود."

بایدن سیاسی متحدان در حال حاضر در حال مشاهده پیش گفتار به عنوان یک تعریف نشانگر مبارزات انتخاباتی خود. "من فکر می کنم آن را یک لحظه کلیدی نه فقط برای سال 2020 کمپین اما برای تاریخ آمریکا" پنسیلوانیا گفت: Rep. برندان بویل یکی از تنها تعداد انگشت شماری از افرادی که در اتاق بودند به شنیدن بایدن ارائه آدرس با توجه به کروناویروس احتیاطی.

"این enthusiam سطح خاموش نمودار" از جمعه سخنرانی گفت: سابق پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی. اد Rendell شده است که جمع آوری پول برای بایدن پس از روز او راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری است. "من نمی دانم اگر من تا کنون تجربه کرده اید این همه پول من را مطرح کرده ام برای خودم و برای افراد دیگر."

Rendell گفت: این افزایش در بایدن سهم دو قسم است: آن را بر اساس اهداکنندگان' پاسخ به بایدن سخنرانی بلکه آنچه او به عنوان "مغلوب ساختن پیشی جستن گردابی انجام پاکسازی جمعیت [در میدان لافایت دوشنبه شب.]"

بایدن انتخاباتی بلافاصله تبدیل گفتار به یک دقیقه طولانی دیجیتال آگهی خواهد شد که دیده می شود در پنسیلوانیا ویسکانسین و میشیگان و فلوریدا و کارولینای شمالی و آریزونا – تمام کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در سال 2016 اما جایی که نظرسنجی های اخیر نشان می دهد بایدن پیشرو یا تقریبا حتی با رئیس جمهور.

تا آنجا که بایدن اردوگاه با بهره گیری از موج مثبت, نظر سنجی, بسیاری از متحدان خود را انتظار بسیار نزدیک این مسابقه قرار می گیرند.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اتحاد بی سابقه ای در مبارزات انتخاباتی جنگ قفسه سینه و با وجود های اخیر نرخهای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی تصویب امتیاز است و اساسا بدون تغییر باقی مانده با وجود مستمر مجادلات. نظر سنجی و نتایج اولیه نشان می دهد عقب مانده و شور و شوق برای بایدن در میان چند بخش کلیدی از انتخابات دموکراتیک داد به خصوص جوانتر رای دهندگان از رنگ.

نیز وجود دارد سوال در مورد آنچه دولت از coronavirus محدودیت در پاییز معنی خواهد بود که برای مشارکت در انتخابات و روند رای گیری.

بیل گفت: او معتقد است که با وجود یک سال است که به ارمغان آورده است یک استیضاح دادگاه جهانی همه گیر اقتصادی اختلال و ناآرامی های اجتماعی دیده نمی شود از اواخر 1960s "در نهایت این است که بسیار پایدار نژاد که جو را برنده پنج تا شش نقطه حاشیه. مغلوب ساختن پیشی جستن است انجام مطلقا هیچ چیز به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان به او نیاز دارد را به نفع خود."

Rendell که به اذعان او اغلب طول می کشد و بیشتر دیدگاه بدبینانه از مبارزات فکر می کند آن را در نهایت خواهد شد و حتی باریک تر است.

"من هنوز هم فکر می کنم ما برنده," او گفت:. "اما من شگفت زده می شود اگر بایدن 300 آرا."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن