لبنان را تنها به زبان انگلیسی روزانه متوقف می شود نسخه قابل چاپ

بیروت - لبنان را تنها به زبان انگلیسی روزنامه در روز سه شنبه منتشر شد که در آن به طور موقت تعلیق آن نسخه قابل

توسط MINERALNEWS در 15 بهمن 1398

بیروت - لبنان را تنها به زبان انگلیسی روزنامه در روز سه شنبه منتشر شد که در آن به طور موقت تعلیق آن نسخه قابل چاپ به دلیل چالش های مالی به این کشور عبور می کند از طریق آن بحران اقتصادی در دهه.

به دیلی استار گفت: آن وب سایت و سیستم عامل رسانه های اجتماعی ادامه خواهد داد کار به طور معمول "به ارائه نرخ پوشش اخبار و مطالب از لبنان و خاورمیانه و فراتر از آن."

The Daily Star است که در آخرین جمله لبنان و روزنامه ها است که متوقف چاپ در سال های اخیر در تلاش برای رقابت با رسانه های دیجیتال یک مبارزه است که بدتر با لبنان را از بحران اقتصادی در سال گذشته است.

روز قبل از آن یک رادیو محبوب موسیقی ایستگاه رادیویی رفت هوا بعد از 37 سال به عنوان یک نتیجه از این بحران است.

کوچک مدیترانه ای کشور است که در میان یک فلج کننده اقتصادی و بحران مالی بدترین پس از پایان لبنان 1975-90 جنگ داخلی. وضعیت رو به وخامت گذاشته است بیشتر از Oct. 17 زمانی که در سراسر کشور تظاهرات فوران در برابر نخبگان سیاسی سرزنش برای چندین دهه فساد و سوء مدیریت.

برخی از سازمان ها اجازه رفتن از کارکنان و قطع حقوق, در حالی که دیگران باید تعطیل به طور کامل.

The Daily Star گفت: در بیانیه ای که یک قطره به تقریبا هیچ تبلیغاتی در سه ماهه آخر سال 2019 در ماه ژانویه این سال "مرکب در حال حاضر وضعیت وخیم مالی است که ویران لبنان روزنامه با ظهور رسانه های دیجیتال است."

"The Daily Star, معذرت خواهی به خوانندگان از آن نسخه چاپ و همچنان امیدوار است که آن را می توانید سوار کردن این طوفان" آن گفت:, و اضافه کرد که آنها امید به راهاندازی نسخه کاغذی و بازگشت به دکه های روزنامه فروشی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در این مقاله تلاش شده است در حالی که برخی از کارکنان در ادامه اعتصاب در دسامبر معترض که آنها پرداخت نشده است ،

برخی از ایستگاه های تلویزیونی محلی مبارزه کرده اند و همچنین دادن کارکنان نیمی از حقوق و دستمزد خود را.

در سال گذشته روزانه Al-Mustaqbal که متعلق به نخست وزیر سعد حریری خانواده متوقف شد و آن نسخه چاپ و تبدیل به دیجیتال روزنامه. در سال 2017, لبنان پیشرو روزانه As-Safir رفت از چاپ و پس از 42 سال از انتشار در حالی که یکی دیگر از روزانه Al-Anwar تعطیل یک سال بعد.

The Daily Star تاسیس شد و در سال 1952 تبدیل شدن به اولین فیلم انگلیسی زبان روزنامه در جهان عرب است. آن را متوقف چاپ در لبنان 15 سال جنگ داخلی قبل از راهاندازی در سال 1996.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن