L. A. انتخابات رئیس معذرت خواهی برای خطوط طولانی هرج و مرج انتخابات به عنوان رای دهندگان دریچه

لس آنجلس جدید سیستم رای گیری مشخص شد خطوط طولانی snafus و رشد خشم در میان رای دهندگان با برخی انتظار ساعت به بازیگران برگه های رای که در ادامه به شب.

“این یک چالش برای بسیاری از رای دهندگان در L. A. County, و من قطعا برای آن عذرخواهی می کنیم. این چیزی است که بهتر است” گفت: لس آنجلس ثبت نام از رای دهندگان دین لوگان.

“این یک سنگین بالابر” لوگان گفت: از سوئیچ به سیستم جدید. “من امیدوار بودم برای انتقال نرم و صاف.”

لوگان گفت: عدم بررسی گزینه ها در مراکز رای شد یک نقص بزرگ است.

تبلیغات

“خفه کردن نقطه به نظر می رسید چک در روند” او گفت:.

آن را زشت اولین شهرستان جدید $300 میلیون سیستم رای گیری. L. A. مقامات صرف سال تلاش برای بالا بردن آگاهی در مورد دو تغییرات: رفع محله حوزه های رأی گیری و اولین رای گیری مارک دستگاه های صفحه نمایش لمسی در انتخابات منطقه ای مراکز در دسترس همگان و در سراسر شهرستان.

محلی رای گیری مقامات مقصر تاخیر در ترکیبی از مشارکت بالا و اشکالات موثر بر انتخابات جدید تجهیزات. اما آنها نمی تواند ارائه اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از شهرستان 978 رای مراکز تحت تاثیر قرار گرفتند.

رای دهندگان fumed و خواستار پاسخ. به نیمه شب نزدیک برخی از آنها هنوز هم در حال انتظار برای بازیگران برگه های رای در مکان های مختلف.

تبلیغات

“این مثل این است که gridlock روی 405” گفت: Brentwood ساکن Myles Berkowitz بود که انتظار در خط حدود 8:30 p. m. “آن را مطلق فاجعه است. طولانی ترین من منتظر بود در ’92 بود که لایحه] کلینتون. که یک ساعت.”

Berkowitz متوقف شده توسط چکش موزه در وستوود حدود 4 بعد از ظهر برای رای دادن اما گفته شد یک نظرسنجی کارمند است که این امر می تواند سه ساعت صبر کنید. بنابراین او سوار به Felicia Mahood شهروند ارشد مرکز در غرب لس آنجلس و ایستاده در خط برای 20 دقیقه زمانی که یک کارمند وجود دارد گفت Berkowitz که دو نفر از این مرکز پنج دستگاه رای گیری شد پایین.

این کارمند هشدار داد که این امر می تواند یک 45 دقیقه ای صبر کنید و پیشنهاد کرد که Berkowitz سر به دیگری رای مرکز در برککتن مدرسه ابتدایی. او سوار وجود دارد تنها می شود گفت: این امر می تواند دو ساعت صبر کنید.

نا امید Berkowitz به رهبری بازگشت به ارشد مرکز امید خطوط وجود دارد تا به حال فوت کردن. آنها تا به حال نه.

“آنها به من گفتن بعد از انتظار در اینجا برای یک ساعت و نیم که آن را به یکی دیگر از دو ساعت” Berkowitz گفت.

در کسل لین مدرسه منشور در پورتر در مرتع پرورش احشام زیادی از افراد باقی مانده در یک خط است که سوار کردن درب در 8 p. m. نظرسنجی کارگران برآورد آنها خواهد صبر کنید در هر نقطه از 30 تا 45 دقیقه به پای صندوق های رأی رفتند.

“وجود دارد هرگز یک خط چند سال گذشته گفت:” کریگ مایر یک پورتر مقیم تگزاس که با این نسخهها کار به عنوان یک دستیار اجرایی. در رای گیری در محل کلیسای “ما در عرض 10 دقیقه.”

Lesley Kyle قرار داده و او را 5 ساله دوقلو به رختخواب با فقط به اندازه کافی زمان را به عجله به چوپان دره کلیسا نزدیک ترین مرکز رای. او به سختی از آن ساخته شده در خزیدن به محل در پایان خط در 8 بعد از ظهر با یک زن دیگر پشت سر او به عنوان Franchino این نظرسنجی کارگر گفت: رای دهندگان که خط بسته شد.

تبلیغات

کایل است که در خانه با بچه ها در حال حاضر از طریق پست و در رای خود را, اما او “می خواستم فقط بروید و بررسی تحقیقات من در قضات و اقدامات,” او گفت:.

او گفت: انتخابات باید باز بماند بعد برای کسانی که نمی تواند آن را در طول روز و اوایل شب.

“کسانی که فرزندان من دیدن برای من مهم است که نشان دهنده فرزندان من و آینده و رفاه بچه های من مهم است” کایل گفت. او برنامه ریزی شده به رای بایدن.

اما می تواند رای دهندگان در خارج از Montebello ارشد مرکز گفت: آنها تبدیل دور در 8 p. m. حتی اگر آنها در خط ساعت زودتر. Alyana چاوز 21 ساله دانشجو در ریو هندو کالج وارد ارشد مرکز در 6 بعد از ظهر ، حق آنها به عنوان رو به جلو از خط — دو ساعت بعد از چاوز گفت: نظرسنجی کارگران درها را بست و تهدید به تماس با پلیس زمانی که رای دهندگان شکایت آنها تا به حال حق رای به این دلیل که آنها در خط.

“انتظار وجود دارد برای دو ساعت و قادر به رای دادن واقعا ناراحت کننده,” چاوز گفت: با توجه به وجود حدود 80 نفر در خط زمانی که درب بسته است.

در دره سن فرناندو رای دهندگان در انتظار بودند بیش از دو ساعت خارج مونرو دبیرستان به پای صندوق های رأی رفتند. تنش ها افزایش یافت که یک نظرسنجی کارگر کشیده برخی از رای دهندگان به یک خط جداگانه برای کسانی که تا به حال پر کردن خود را در رای گیری انتخاب آنلاین در پیش بود و دریافت کد برای انتقال آنها را به یک انتخابات در مرکز رای گفت: جو میهن 51 که منتظر بود با همسرش کتی. هنگامی که او در نهایت وارد ساختمان به رای حدود 8 p. m. در حدود 350 نفر از مردم هنوز در خط Meehan گفت.

“هنگامی که شما بوده ام در انتظار دو ساعت و شما می شنوید که چگونه شما می توانید ذخیره زمان آن شروع به دریافت یک کمی زشت” گفت: میهن که با این نسخهها کار برای یک رویداد ثبت نام شرکت.

در وستوود یک خط برای رای دادن snaked در اطراف طبقه دوم موزه همر به عنوان Angelenos fiddled با تلفن های خود را در خواندن کتاب ها و لبه پنجره رساند تا کامپیوتر برای انجام تکالیف آنها به عنوان منتظر به خوبی گذشته زمانی که این نظرسنجی بسته شده است.

تبلیغات

حدود 8:30 p. m. و آخرین فرد در خط گفته شده بود آنها خواهد بود به احتمال زیاد انتظار تا به 3½ ساعت. نشسته بر روی یک نیمکت در کنار او 103 پوند سنت برنارد, ساندرا Kielgass خندید و گفتگو با دوستان جدید که به حیوان خانگی سگ ، Kielgass زندگی بلوک از موزه و گفت: او تا به حال بدست در خط اطراف 6:30 p. m. اما انتظار نداشتم که به این صبر طولانی.

پیتزا شده بود توزیع شده به کسانی که در انتظار اما Kielgass هنوز هم مشتاق به بازیگران خود رای و به خانه.

“من همیشه رفتن به یک محل در اواخر روز انتخابات,” او گفت:. “این انتظار می رود. من حدس می زنم آن را یک چیز خوب این خیلی شلوغ است. مردم رای دادن هستند.”

نزدیک تر به جلو از خط دانیل La Cava و جیسون Nehoray خیره شد مستقیما با گوش دادن به موسیقی است. آنها هر دو در انتظار دو ساعت و 20 دقیقه و انتظار می رود وجود دارد حداقل یک ساعت. Nehoray یک UCLA ارشد سعی کردم به رفتن به Ackerman دانشگاه UCLA اتحادیه رای مرکز پس از کلاس, اما خط او می ترسم ،

La Cava متوقف شده بود توسط موزه در روز قبل از آن که خط کوتاه تر بود اما نمی ماند. در حال حاضر عمر باتری در گوشی خود او بود نگرانی بالا.

“من آماده و به اندازه کافی برای این” او گفت:. “من باید آورده ام یک کتاب و یا چیزی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de