بالا, North Carolina رسمی بهداشت: ایران باید برنامه ریزی برای بدترین' به صورت کنوانسیون

بزرگنمایی این تصویر کارولینای شمالی, وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مندی کوهن در طول یک جلس

توسط MINERALNEWS در 2 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

کارولینای شمالی, وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مندی کوهن در طول یک جلسه در آوریل 24. کارولینای شمالی وزارت امنیت عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کارولینای شمالی وزارت امنیت عمومی

کارولینای شمالی, بهداشت و خدمات انسانی وزیر می گوید کمیته ملی حزب جمهوری خواه باید "برای بهترین امید, اما برنامه ریزی برای بدترین" وقتی که می آید به داشتن آن کنوانسیون در شارلوت در ماه اوت است.

در مصاحبه با WFAE دکتر مندی کوهن گفت: تجمع جرم خواهد بود "بسیار چالش بزرگ" اگر COVID-19 موارد همچنان به افزایش در دولت به عنوان آنها در حال حاضر.

"من فکر می کنم این توصیه من به بسیاری از اشخاص است که به گزینه باید سناریوهای," او گفت:. "از آنجا که ما نمی دانیم که در آن ما در حال رفتن به. من فکر می کنم شما باید برای بهترین امید و برنامه ریزی برای بدترین."

کارولینای شمالی را وارد فاز 2 از بازگشایی جمعه با بیشتر کسب و کار مجاز به باز کردن. اما این فاز سختگیرانه تر از اصل برنامه ریزی شده است. به عنوان مثال ورزشگاه و میله بسته باقی خواهد ماند. و هنوز هم وجود دارد یک حد از 10 نفر در داخل سالن اجتماعات.

مرحله 2 برنامه ریزی شده است به آخرین تا زمانی که حداقل ژوئن 26. چند روز جمهوری خواه نامزدی کنوانسیون برنامه ریزی شده است برای شروع Aug. 24.

RNC صندلی Ronna McDaniel هفته گذشته گفت که کنوانسیون برنامه ریزان در حال آماده شدن برای یک رویداد طبیعی و یک شنبه انتشار اخبار از RNC معنابخش 100 روز تا کنوانسیون گفت: هنوز هم انتظار می رود از 50000 نفر است.

اما McDaniel گفت که هفته اول از ماه جولای خواهد بود یک دوره بحرانی برای برنامه ریزان. اگر دولت بهداشت عمومی مقرر در محل هستند که نیاز به تغییر کنوانسیون شیکاگو پس از آن شروع به کار به تغییر آن کنوانسیون.

او گفت: ایران می تواند این رویداد را به سالن های کوچکتر و در سمت چپ درب باز به برگزاری بخش هایی از آن در خارج.

خواه کنوانسیون شارلوت میزبان کمیته است که باید افزایش 70 میلیون دلار را به این رویداد به شهرستان روز پنجشنبه گفت که آن "برنامه ریزی پیشرفته و کامل در سازمان نگه داشته اند ما جلوتر از برنامه و ما ادامه خواهد داد برای برنامه ریزی در حالی که به دنبال محلی و ایالتی دستورالعمل."

نمایندگان به عنوان تماشاگر

لیبریا روی کوپر منظور اجازه می دهد تا برای مکان های مختلف مانند شارلوت طیف مرکز برای برگزاری رویدادهای ورزشی یا کنسرت در فاز 2.

به منظور ایجاد یک معافیت به ممنوعیت داخل سالن تجمع جمعی با بیش از 10 نفر اجازه می دهد برای "هنرمندان هنرمندان و ورزشکاران همراه با مربیان آموزش پشتیبانی و پخش کارکنان."

کوهن گفت: "ارائه شد شامل اجازه می دهد تا سالن برای برگزاری رویدادی است که می تواند پخش شود و یا جریان بر روی وب است.

برای RNC نمایندگان در داخل عرصه در نظر گرفته بود به عنوان تماشاگر.

"خواهد بود که یک تماشاگر در ذهن من" کوهن گفت. "آنها خواهد بود نشستن در تماشاگر بخشی از طیف مرکز. و این نوع از اطلاعات ما را کار کردن با RNC. اما کارکنان است که ما به معنای هستند که در واقع کار در طیف مرکز."

که بدان معنی است که اگر RNC برگزار شد در ماه ژوئن وجود دارد تنها می تواند 10 نمایندگان مجاز در داخل عرصه است.

این امکان وجود دارد که فاز 2 می تواند آرام یا دولت می تواند وارد فاز 3 که اجازه می دهد بیشتر مردم برای جمع آوری در یک زمان.

اما کوهن گفت که او را ناراحت و با هر جرم جمع آوری این تابستان.

"اگر ما همچنان برای دیدن شماره های ما بالا برود و ما نیست و در موقعیت های مختلف و سپس تجمع جرم در حال رفتن به یک چالش بسیار بزرگ" او گفت:.

تعداد COVID-19 بيمار در کارولینای شمالی است که هنوز هم در حال افزایش هر چند کوهن گفت: دولت می تواند حرکت رو به جلو با آهسته بازگشایی به دلیل تست ظرفیت افزایش یافته و بستری شدن در بیمارستان اغلب سطح.

کمیته ملی حزب دموکرات گفته است که ممکن است نگه دارید مجازی کنوانسیون از میلواکی. آن کنوانسیون برنامه ریزی شده است برای شروع Aug. 17 پس از تحت فشار قرار دادند پشت یک ماه به دلیل بیماری همه گیر.

McDaniel گفت: ایران باید در فرد ميشود.

در مصاحبه با واشنگتن آزما هفته گذشته رئیس جمهور تهمت و گفت که او امیدوار است که شارلوت کنوانسیون برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

اما او را متهم کوپر از "بازی سیاست" با بازگشایی دولت به آرامی.

"ما باید یک کنوانسیون" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "من یک کشاکش اما ما باید برای دیدن مانند هر چیز دیگری, اما من فکر می کنم ما می تواند در شکل خوب در آن زمان. ما یک بزرگ ایالت کارولینای شمالی است که بسیار خوب است. اگر چه آن را یک دموکرات فرماندار بنابراین ما باید کمی مراقب باشید. این یک دموکرات فرماندار بنابراین ما باید کمی مراقب باشید که آنها در حال بازی سیاست است. آنها در حال بازی سیاست همانطور که می دانید با به تأخیر انداختن دهانه."

رئیس جمهور ادامه داد: "برای من که در سیاست است. آنها فکر می کنم این یک چیز بد برای من در صورتی که تاخیر باز کردن. من فکر می کنم آن را برای آنها بد. و شما باید از مردم معترض در خارج و کسانی مانند مغلوب ساختن پیشی جستن."

یک نسخه از این داستان این بود که برای اولین بار منتشر شده توسط عضو ایستگاه WFAE.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب