فرشتگان آبی و Thunderbirds سلام نیویورک Coronavirus پاسخ با روگذر

بزرگنمایی این تصویر نیروی دریایی ایالات متحده و نیروی هوایی ایالات متحده انجام خواهد شد "مشترک سلام"

توسط MINERALNEWS در 9 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

نیروی دریایی ایالات متحده و نیروی هوایی ایالات متحده انجام خواهد شد "مشترک سلام" با یک روگذر شهرهای نیویورک و نیوجرسی و پنسیلوانیا شنبه. در این 2015 عکس U. s. Navy Blue Angels انجام یک روگذر در آرنولد پالمر دعوتی مسابقات گلف در اورلاندو فلوریدا. رینهولد متی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
رینهولد متی/AP

کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و دیگر ضروری کارکنان مشغول به کار در خط مقدم مبارزه با کروناویروس در نیویورک نیوجرسی و پنسیلوانیا خواهد بود با استقبال پررونق "با تشکر از شما" در اوایل بعد از ظهر سه شنبه.

نظامی نخبگان پرواز تظاهرات اسکادران — نیروی دریایی آبی فرشتگان و نیروی هوایی را Thunderbirds — در حال پرواز در آنچه که به نام "مشارکتی سلام" را به افتخار کسانی که مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

در مجموع 12 جت های جنگنده شش نیروی هوایی را به F-16C/D مبارزه شاهین و نیم دوجین F-18 C/D اورلئانز — خواهد رگه شهر نیویورک و نیوآرک شروع در ظهر و قبل از رفتن به ترنتون نیوجرسی و فیلادلفیا.

"ما واقعا هیجان زده را به آسمان با ما نیروی دریایی همکاران برای سراسر کشور ادای احترام به مردان و زنان ما نگه داشتن جوامع امن" نیروی هوایی ایالات متحده سرهنگ سرهنگ جان کلدول که در خدمت به عنوان تاندربرد 1 و فرمانده ماموریت برای روگذر در بیانیه ای گفت:.

"ما فوق العاده مفتخر به فرصت ادای احترام به کسانی که مشغول به کار در خط مقدم از COVID-19 پاسخ ما در ترس از قدرت و انعطاف پذیری می بردند". برایان Kesselring, U. s. Navy Blue Angels افسر فرمانده و پرواز کرد.

"با تشکر از شما به تمام کسانی که در ضروری صنایع نگه داشتن کشور ما در حال حرکت رو به جلو است. ما را از این طریق دریافت کنید. ما همه در این با هم," او اضافه شده است.

نظامی گفت: شکل گیری flyovers بیش نیویورک و نیوآرک گذشته حدود 35 دقیقه آغاز و در ظهر. پرواز تظاهرات بیش از ترنتون آغاز خواهد شد در حدود 1:45 p. m. و حدود 10 دقیقه است. فیلادلفیا ساکنان درمان خواهد شد و به 20 دقیقه تظاهرات که شروع خواهد شد در حدود 2 بعد از ظهر

نیروی دریایی و نیروی هوایی اصرار مردم در مسیر پرواز به تماشای جت از ایمنی از خانه های خود و حفظ مناسب اجتماعی فاصله پروتکل های.

نظامی می افزاید: تماشاگران باید "خودداری از سفر به نشانه بیمارستان ها و جمع آوری در گروه های بزرگ به مشاهده روگذر."

این تکرار توسط فیلادلفیا شهردار جیم کنی که پرسیدم لطفا ایمن ماندن اگر شما انتخاب می کنید به زیرچشمی نگاه کردن در خارج به گرفتن صفحه نمایش. همچنان به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل."

فیلادلفیا-بر اساس ایستگاه رادیویی KYW گزارش می دهد که برخی از جمله فیلادلفیا شهردار نیز کمی نگران در مورد اختصاص منابع به یک روگذر سلام در جهانی همه گیر.

"ما احتمالا می تواند با استفاده از پول چیز دیگری به جای پرسنل و تجهیزات استفاده از" کنی گفت: به KYW. "اما من قصد ندارم به نوبه خود چیزی مثبت به منفی است. من امیدوارم که مردم لذت بردن از پرواز. من عاشق نگاه کردن به آن هواپیما خودم."

وزارت دفاع می گوید که در حالی که "امریکا قوی" ویترین در نظر گرفته شده است را به آمریکایی ها با هم به مبارزه با گسترش coronavirus این نیز به عنوان یک آموزش مهم است فرصت را برای هر دو آبی فرشتگان و Thunderbirds.

"خلبانان باید اجرا تعداد حداقل ساعت پرواز برای حفظ مهارت" با توجه به یک بیانیه مشترک از نیروی دریایی ایالات متحده و نیروی هوایی ایالات متحده. "این پلها را متحمل خواهد شد بدون هیچ هزینه اضافی به مالیات دهندگان."

این اضافه شدن چند شهر پلها انجام خواهد شد "بیش از مناطق کشور سخت ترین ضربه COVID-19" بعد از دو هفته.tinyurlis.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب