واشنگتن – پرسش از سناتور جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه در ادامه با ده ها تن در روز پنج شنبه با قانونگذاران کشیدند خارجی در مورد انتخابات دخالت دامنه قدرت ریاست جمهوری و مناطق دیگر که قطع به قلب مورد در حال حاضر نزدیک شدن به نتیجه آن.

چندین دنبال وضوح در پاسخ تحویل یک روز زودتر از جمله استدلال از کاخ سفید وکلا که خارجی دخالت در انتخابات نیست به صورت خودکار و نامناسب است که رئیس جمهور اقدام در آنچه آنها فکر می کنم که منافع ملی لذت بردن از طول و عرض گسترده در آنچه انجام می دهند.

نگاهی به برخی از بورس بیشتر قابل توجه:

____

SEN. SHERROD قهوه ای, D-اوهایو و سن. RON WYDEN D-سنگ: “اگر رئیس جمهور تهمت باقی می ماند در دفتر چه سیگنال می کند که به کشورهای دیگر ارسال قصد دخالت در انتخابات ما در آینده و آنچه ممکن است انتظار ما از کسانی که کشور و رئیس جمهور؟”

— این سوال را در پاسخ به استدلال یک شب زودتر از معاون کاخ سفید مشاور پاتریک Philbin, که گفت که دخالت خارجی در انتخابات نیست و به خودی خود نادرست اگر آن را به سادگی آوردن به نور اطلاعات معتبر در مورد یک نامزد ،

کسانی که نظرات فورا خشم دموکرات و پنج سوال از سناتورهای تیز اشاره کرد که FBI مدیر کریس Wray گفت: هر کسی با اطلاعات در مورد خارجی انتخابات دخالت باید فورا با اجرای قانون است.

تشکر. Hakeem Jeffries, نیویورک از حزب دموکرات و استیضاح مدیر گفت که او شوکه شده بود Philbin را پیشنهاد وجود دارد که می تواند حالات که در آن قابل قبول بود برای دریافت خاک بر یک حریف از یک فرد خارجی.

“این است که یک جمهوری موز. این جمهوری دموکرات ایالات متحده آمریکا است. این اشتباه” Jeffries گفت.

____ SEN. مایک براون R-IND., و سن. جان BARRASSO R-WYO.: “خانه مدیران گفت: این کشور باید ذخیره شود از رئیس جمهور است و او نمی باید بهترین منافع مردم آمریکا و خانواده های آنها در ذهن است. آیا شما می خواهید برای پاسخ به این ادعا ؟

— سوال این است که بخشی از تلاش های در حال اجرا توسط جمهوری خواهان به رنگ استیضاح به عنوان یک حزبی تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور به جای یک ماموریت حقیقت یاب.

آن را موجب متحرک — گاهی اوقات حقه باز — دفاع رئیس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل اریک Herschmann که لرزاند کردن یک سری از آنچه او گفته بودند دولت دستاوردهای جمله قتل توسط ارتش ایالات متحده در پاییز گذشته از دولت اسلامی بنیانگذار ابوبکر البغدادی.

“اگر همه این است که صرفا صرفا در کلمات خود را — برای خود شخصی و سیاسی به دست آوردن و نه در جهت منافع مردم آمریکا پس از آن من می گویند خدا او را برکت دهد” Herschmann گفت. “نگه داشتن آن را انجام می دهند. نگه داشتن آن را انجام می دهند. نگه داشتن آن را انجام می دهند.”

اگر خانه مدیران توقف “اذیت و آزار” مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران خود را با نامه ها و تحقیقات Herschmann اضافه شده و سپس “شاید ما می تواند حتی بیشتر انجام می شود.”

____

SEN. سوزان کالینز R-مین, SEN. مارکو روبیو R-FLA., SEN. مایک CRAPO R-آیداهو و سن. ROY BLUNT, R-MO.: “وجود دارد مشروع شرایطی که تحت آن یک رئیس جمهور می تواند درخواست یک کشور خارجی به بررسی یک شهروند ایالات متحده از جمله یک رقیب سیاسی است که تحت بررسی توسط دولت ایالات متحده? اگر آنها چه هستند و چگونه به آنها اعمال می شود به این مورد در حال حاضر?”

— هر گونه سوال از Collins مهم است زیرا او است که در میان جمهوری خواهان که دیدگاه هر دو شاهد و تبرئه است که از نزدیک به تماشای برای سرنخ.

در این باره او به نظر می رسد دست و پنجه نرم کردن با اینکه آیا مواردی وجود دارد که در آن رفتار مشابه که در موضوع استیضاح مورد تهمت خواسته اوکراین رهبر تابستان گذشته به بررسی دموکراتیک رقیب جو بایدن و پسرش — ممکن است معقول باشد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

تشکر. آدام شیف سرب مجلس اعلام جرم دادستان گفت که او نمی تواند تصور کنید چنین شرایطی. رئیس جمهور شیف گفت: اتحاد “مثبت و به شدت به دنبال بررسی رقبای خود.”

Philbin ادعا که تهمت نمی به طور خاص درخواست رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy به صورت کلی بررسی به Bidens اما به جای نگاه به شلیک یک اوکراین دادستان قرار گرفت که در همان زمان که هانتر بایدن خدمت در هیئت مدیره از یک گاز اوکراین شرکت.

او گفت می تواند آن را “کاملا قانونی” به دنبال یک تحقیق در خارج از کشور به کسی که مظنون به نقض قوانین آن کشور است.

_____

SEN. KRYSTEN SINEMA, D -ARIZ., SEN. JOE MANCHIN D-W. VA., SEN. لیزا MURKOWSKI R-ارک., SEN. سوزان کالینز R-مین: “به رئیس جمهور اطمینان مردم آمریکا که خصوصی شهروندان را نمی خواهد به کارگردانی رفتار سیاست خارجی آمریکا یا امنیت ملی و سیاست مگر اینکه آنها را به طور خاص و به طور رسمی تعیین شده از سوی رئیس جمهور و وزارت امور خارجه برای انجام این کار؟”

— سرب-تا به این سوال اشاره لوگان قانون مبهم و عملا خفته قانون ممنوع است که خصوصی شهروندان از مذاکره بدون مجوز با قدرت های خارجی ،

سوال مطرح شده توسط سناتور از هر دو طرف — هم ساخته شده مورب اما بی تردید اشاره به رودی جولیانی رئیس جمهور شخصی وکیل و یک شکل مرکزی در استیضاح saga برای تلاش های خود را به مطبوعات اوکراین برای تحقیقات به رئیس جمهور می خواست و برای فردی گری از سفیر ایالات متحده در اوکراین است.

Philbin در زمان استثنا به این سوال گفت: وجود دارد “هیچ رفتار سیاست خارجی در حال انجام در اینجا توسط یک شخص خصوصی است.”

جولیانی را کمک به اوکراین بود و نه رسمی سیاست خارجی Philbin استدلال کرد. و در هر صورت, او گفت: رئیس جمهور پس از جورج واشنگتن باید با تکیه بر خواص و دیگران در خارج از دولت خود برای حمل پیام به کشورهای دیگر و به عنوان یک رفتن ،

___

آسوشیتد پرس نویسنده لیزا Mascaro کمک به این گزارش.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im