هیئت منصفه نشسته در Robert Durst قتل محاکمه

هیات داوران انتخاب شد و در لس آنجلس در روز پنج شنبه در قتل محاکمه میلیونر Robert Durst capping یک weeklong فرآیند انتخاب در مورد انتظار برای آخرین به تابستان و جلب توجه رسانه های بین المللی.

هشت زن و چهار مرد پانل گرفت در دادگاه در فرودگاه در نزدیکی دادگاه سهل انگاری به عنوان Durst, 76 نگاه کرد ،

Durst است که متهم به قتل دوست خود و محرم اسرار سوزان برمن در بندیکت دره خانه در دسامبر 2000. دادستان ها ادعا می کنند او برمن را برای جلوگیری از متهم او در سال 1982 ناپدید شدن از همسر اول خود کاتلین “همه” McCormack Durst.

غیر عادی وارث منهتن املاک و مستغلات ثروت Durst بارها تکذیب قتل برمن. هیچ کس تا به حال شده است متهم در ناپدید شدن Kathie Durst.

تبلیغات

Durst دستگیر شد در نیواورلئان در سال 2015 روز قبل از آخر HBO docu-سریال “The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst” که وقایع نامنظم خود زندگی ناپدید شدن و قتل برمن و موریس سیاه همسایه خود را در گالوستون تگزاس که او اعتراف کرد به تیراندازی و dismembering. او تلاش برای قتل اما ادعا دفاع و تبرئه شد.

Durst وکلا نیز حفظ بی گناهی خود را در برمن مرگ این هفته در مقابل آینده نگر هیئت منصفه.

“این برای تلفن های موبایل مانند او آن را” گفت: یکی از پتانسیل داور یک راننده برای رالف.

“اجازه دهید من روشن است که تا” وکیل مدافع تراشه لوئیس پاسخ داد. “او نمی کشتن Kathie Durst. او نمی کشتن سوزان برمن.”

تبلیغات

همچنین در روز پنج شنبه وکلای شروع فرایند صندلی یکی دیگر از 12 نفر به عنوان جایگزین منصفه در دادگاه است که انتظار می رود تا پنج سال و ویژگی های ده ها تن از شاهدان.

قاضی Mark E. Windham گفت پانل به بازگشت چهارشنبه برای پیش بینی شروع به باز کردن اظهارات. یک زن حیرت زده به نظر می رسید به آن را بر روی داوران.

“من متاسفم من فقط سیاه کمی,” او گفت: قاضی است. Windham به یاد او برای بازگشت صبح روز چهارشنبه برای طولانی دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de