برای ایالات متحده و چین Coronavirus می افزاید: فشار به رابطه در حال حاضر تحت فشار

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت و رئیس جمهور چین شرکت در یک نشست دو جانبه در حاشیه اجلاس G20 در

توسط MINERALNEWS در 26 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت و رئیس جمهور چین شرکت در یک نشست دو جانبه در حاشیه اجلاس G20 در اوزاکا در ماه ژوئن گذشته. رهبران دو کشور صحبت با تلفن در اوایل این ماه. پس از coronavirus شیوع چین اجازه دهید در برخی از کارشناسان از سازمان بهداشت جهانی اما هنوز مجاز در یک تیم از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

از جمعه, چین گزارش شده بود بیش از 55,500 تایید موارد coronavirus و بیش از 1300 مرگ و میر ناشی از ویروس است. در کشورهای در سراسر جهان وجود دارد در حال حاضر حداقل 366 موارد از جمله 15 تایید در آمریکا

با توجه به مقیاس coronavirus شیوع این باید زمانی که دولتها به اشتراک گذاری اطلاعات و هماهنگی یک پاسخ برای آنچه که می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر. اما برای دو بازیکن کلیدی ایالات متحده و چین همکاری ثابت شده است گریزان است.

"در حال حاضر ایالات متحده-چین رابطه رنج می برند از کمبود اعتماد می گوید:" اوان مدیرس که خدمت در دولت اوباما به عنوان مشاور ارشد برای آسیا در شورای امنیت ملی. او می گوید یک سطح معینی از بی اعتمادی همواره بخشی از آمریکا و چین رابطه اما یک کبودی جنگ تجاری و استراتژیک قابل توجهی تفاوت را تشدید بد خون بین دو کشور.

مدیرس در حال حاضر استاد مطالعات آسیایی در جورج تاون دانشگاه دانشکده خدمات خارجی می گوید: حتی اگر این رابطه در حال تبدیل شدن به رقابتی تر از COVID-19 شیوع نشان می دهد نیاز به پکن و واشنگتن با هم کار کنند.

"چین به عنوان یک قدرت جهانی ایالات متحده و چین در حال رفتن به نیاز به همکاری در مسائل جهانی مانند تغییرات آب و هوا, بیماری های همه گیر جهانی, رشد اقتصادی," او می گوید.

مدیرس می گوید وجود داشته است همکاری میان ایالات متحده و دانشمندان چینی. که شامل مدل سازی که در آن ویروس است که به گسترش و تجزیه و تحلیل موارد پزشکی از برخی از قربانیان. به اشتراک گذاشتن اطلاعات بین چینی و آمریکایی حرفه ای همسالان مورد نیاز پکن به برکت او اشاره می کند.

اگر چه پکن اجازه دهید برخی از کارشناسان از سازمان بهداشت جهانی آن هنوز مجاز در یک تیم از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. "ما در حال نا امید است که ما در میانهی شب دعوت شده در" کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: در این هفته.

اما یک سخنگوی وزارت خارجه روز جمعه گفت که "چین فعال بوده است و نسبت به همکاری با آمریکا"

چین را پذیرفته است ارشاد از برخی کارشناسان که به کار گرفته شده توسط دولت ایالات متحده. دکتر ایان Lipkin متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا است که ارائه مشاوره به مقامات در چین در coronavirus می گوید: چینی ها بسیار علاقه مند در آوردن کارشناسان که می تواند تکمیل آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام.

"اما شما باید برای آمدن به عنوان یک شریک نمی تواند به عنوان یک استعمار می گوید:" Lipkin, یک متخصص بیماری های عفونی. "و اگر وجود دارد هر گونه حس که آن را برای رفتن وجود دارد مقاومت مواجه."

ایالات متحده نیز گرفته می شود سخت در برخورد با کروناویروس شیوع. اواخر ماه گذشته اداره ویلبر راس گفته فاکس کسب و کار اخبار بحران می تواند کمک به ایجاد شغل در آمریکا اگر شرکت ها را مجبور به حرکت از چین است.

"من فکر می کنم آن را کمک خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به بازگشت از مشاغل به شمال امریکا" او گفت:.

پنجشنبه خواسته با NPR در مورد اینکه آیا گونه های در ایالات متحده-روابط چین شد ساخت آن را سخت تر به همکاری, چین سفیر آمریکا Cui Tiankai گفت: "من فکر می کنم به وضوح وجود دارد که لازم است برای دو کشور به دلیل همکاری این یک چالش برای جامعه بین المللی دارد. بنابراین در این تماس تلفنی بین رئیس جمهور تهمت و رئیس جمهور یازدهم آنها توافق کردند که دو کشور ما واقعا باید از نزدیک کار با هم برای مبارزه با این ویروس. و ما درک بسیار کمک پشتیبانی به ما داده شده توسط آمریکا مردم آمریکا کسب و کار... اما اما بزرگ وجود دارد اما. برای برخی از سیاستمدار در اینجا در این کشور شاید برای برخی افراد در رسانه ها من متاسفم که می گویند که آنها نمی شود بسیار مفید است."

وزارت امور خارجه صادر شده است بالاترین سفر هشدار به چین, هشدار آمریکا به شهروندان به آنجا سفر و معرفی دو هفته ای قرنطینه برای هر یک از شهروندان ایالات متحده پس از رسیدن از چین هوبئی. آمریکا همچنین اعلام کرد این امر را انکار ورود به اتباع خارجی که در چین در دو هفته گذشته.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying به شدت انتقاد کرد در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آن را متهم به ترس و وحشت. اما درک قیچی یک اقتصاددان در American Enterprise Institute, می گوید کشورهای دیگر را نیز معرفی محدودیت های مسافرتی.

"چینی ها حساس تر هستند به ایالات متحده بسته شدن مرزهای آن بیش از هر کشور دیگر از آنجا که ما در حال پیشروی جهانی," او می گوید. "اگر بوروندی مرزهای خود را می بندد اگر بلژیک مرزهای خود را می بندد اگر بوتسوانا بسته مرزهای خود آن را واقعا مهم نیست."

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین است در دفاع از این دولت تصمیم به محدودیت مکانی در هر کسی که ممکن است حامل ویروس.

"ما احساس کردیم که یک اقدام مهم را برای حفاظت از منافع برای حفاظت از سلامت مردم آمریکا" اوبراین گفت: در بحث این هفته در شورای آتلانتیک. "و من فکر می کنم که برن بیرون. اما گفت که این یک وضعیت دشوار."

اوبراین گفت: همه گیری می تواند به سرعت گسترش و نشان داد وجود ندارد به اندازه کافی شناخته شده در مورد دامنه COVID-19 یا اقدامات چین است که توجه به آن داشته باشد.

"ما در حال نظارت بر آن فوق العاده نزدیک به دلیل وجود دارد تا کمی شناخته شده و یا ساخته شده," او گفت:.

اسکات کندی, چین متخصص در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی می گوید, می گوید: اقتصاد دو کشور در هم تنیده هستند که ایالات متحده در توجیه فشار پکن برای کسب اطلاعات بیشتر هر چند پکن در طول تاریخ می خواهد برای کنترل پیام.

"در این شرایط ایالات متحده نیاز به یک مقدار زیادی شفافیت بیشتر از چین," او می گوید. "ما نیاز داریم که ساخته شود به طوری که اگر ما قصد داریم برای ادامه اجازه می دهد تا مردم را به سفر به عقب و جلو و انجام کسب و کار با یکدیگر نداریم ترس مداوم در مورد سلامت عواقب ناشی از آن است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب